Věci, které nelze udržet v koupelně


Věci, které nelze udržet v koupelně

Lázeň je epicentrum naší ranní. Možná máte pocit, že tam dobře čistíte a váš pokoj je výjimečně čistý, ale některé věci nelze v koupelně udržet v důsledku možnosti kontaminace.

Je důležité si uvědomit, že v této části domu je mnoho bakterií a nebezpečných toxinů.

Možná, že od dětství jste zvyklí držet zubní kartáček v koupelně, protože je praktičtější, ale není to nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví.

Budeme mluvit o 8 položek, které nelze v koupelně udržet. Dávejte pozor na ně.

1. Zubní kartáček

Většina lidí opouští zubní kartáček v koupelně. Je to jednodušší prostě jít tam a přijmout to, ale existují jistá rizika, zvláště pokud jiní lidé také používají tento pokoj. Vědci z University

Kvinnip'yaka (Connecticut) zjistili, výkaly do 60% z zubní kartáčky jsou uchovávány v společným sociálním zařízením, bez ohledu na to, jak jsou uloženy.

To znamená, že i když máte dobré návyky, přispíváte k množení bakterií.

Nezapomeňte, že koupelna je velmi vlhká. Tím nedovolíte, aby vaše zubní kartáčky úplně vyschly mezi aplikacemi. Doporučujeme, abyste si ve svém pokoji nebo ve velmi suché části domu drželi zubní kartáček.

Abyste zabránili kontaminaci zubního kartáčku, můžete jej umístit do kontejneru. Někteří úplně zakrývají, zatímco jiní prostě pokrývají štětiny.

2. Léky nelze v koupelně udržovat

Teplo a vlhkost v koupelně snižují účinnost léků. V některých případech mohou ztrácet účinnost až do data vypršení platnosti.

Chcete-li zachovat léčbu:

  • Vyberte místa, která jsou čistá a suchá. Jakákoliv zásuvka ve vašem pokoji se vejde. V kuchyni, naopak, existují stejné problémy jako v koupelně, takže je nejlepší nedržet tam lék.
  • Uchovávejte v původním obalu. Existuje manuál. Můžete také zkontrolovat datum vypršení platnosti, abyste zabránili poškození nebo záměně s jinými léky.
  • Uchovávejte léky na místech, kde je děti nebudou užívat.

3. Holicí čepel

Vlhkost může způsobit holení holí před použitím. Můžete je ukládat do koupelny pouze v případě, že jsou stále v obalu.

Tato rada platí také pro nůžky a jiné kovové předměty, které jsou snadno oxidovány.

4. Kosmetika

Kosmetika nemůže ležet v koupelně po dlouhou dobu. S největší pravděpodobností se zhorší dlouho před datem vypršení platnosti uvedeného na obalu.

Teplo a vlhkost postupně zhoršují stíny, rtěnky, rtěnky a tónové základy. Navíc, bakterie mohou snadno dostat do kosmetiky. Nejlepší je udržovat ji v suchu v ložnici. Doporučujeme nechat laky na nehty v ledničce tak, aby se nestaly silné a suché. 5.

parfém voní váš oblíbený parfém může zkazit, pokud ji necháte v koupelně po dlouhou dobu. Vysoké teploty a pára mohou způsobit změny chutí.

Náš tip je uložit parfém v místnosti v zásuvce, kde je teplota poměrně stálá.

6. Kondomy

Máte v koupelně skryté místo, které je ideální pro ukládání kondomů? To je velká chyba. Nejlepší místo - noční stolek.

Pod vlivem tepla a vlhkosti se v průběhu času mohou kondómy poškodit, což sníží jejich účinnost. 7. Šperky

Podobně jako břitva své oblíbené šperky a klenoty mohou trpět vlivem vlhkosti ve vzduchu.

Barva předmětů pokrytých kovem se může změnit. Stříbro nejrychleji stmívá.

V ideálním případě máte malou krabici na šperky. Tyto speciální krabice jsou dobře uzavřené a obvykle mají substrát z semišu. Cílem tohoto boxu, aby se zabránilo prachu výrobu šperků bude vždy v dobrém stavu.

8. Hřebeny a kartáče

Venkovní kartáče a hřebeny také mají tendenci hromadit bakterie. Je také možné, pokud je necháte v krabici. Skladování v zásuvce v koupelně také nestojí za to, protože tam může být stejná vlhkost. Vlhkost vzduchu pomáhá bakterie množí a může způsobit plíseň na zubní kartáčky. Nejlepší je udržet hřebeny ve vašem pokoji.

Jak vidíte, není nutné mít v koupelně pár věcí. Není to smrtící, ale není to nejlepší nápad. Máte-li pochybnosti na toto téma, které jsme dosud uvedeno, zda v konkrétním případě

může být problém s šířením mikroorganismů. 7 triků k odstranění plísní

Kromě použití speciálních produktů k odstranění plísní, je důležité větrat místnosti, zabíjet houbové infekce a sochařství zápach.


Důležité! Příznaky rakoviny orofaryngu, které potřebujete vědět

Důležité! Příznaky rakoviny orofaryngu, které potřebujete vědět

Rakovina žaludku není spojena pouze s kouřením. Toto onemocnění postihuje úst, jazyka, patra a krku, a spojené se slunečním světlem a lidského papilomaviru (HPV). Výskyt této rakoviny není příliš vysoký, většinou to jsou nemocní lidé starší 50 let. Riziko také vzrůstá s nárůstem průměrné délky života a je obecně častější u mužů.

(Zajímavosti)

14 Výrobků na zpomalení stárnutí

14 Výrobků na zpomalení stárnutí

Zajímavá fakta Každý ví, že postupem času se nezastaví. Péče o vaše tělo je však hlavním klíčem ke zdraví našeho těla vně i uvnitř . Naše nálada je zobrazen na vnějšku, a to v pořadí, je neoddělitelně spjato s jídlem. V tomto článku jsme vám řekne, asi 14 výrobky nazývané anti-aging . Existuje mnoho přírodních produktů, které musíme přijmout za účelem boje proti vlivu času na těle a mají hladký a mladistvou pleť bez vrásek.

(Zajímavosti)