Náhlá srdeční zástava: skutečně se to děje bez varování?


Náhlá srdeční zástava: skutečně se to děje bez varování?

Přírodní produkty srdeční zástava - stav, kdy srdce není pumpovat krev do dalších orgánů a tkání v těle. Stop srdce vyžaduje okamžitou péči, aby se zabránilo smrtelným následkům. Existuje několik rizikových faktorů, které mohou vést ke zástavě srdce. Zvažte je.

rizikovými faktory jsou:

  • kouření Obezita
   • Hypertenze vysoký cholesterol
   • stravu s vysokým obsahem tuků
   • hladina cukru v krvi
   • sedavý způsob života
   • Napětí

   Podle výzkumuvětšina lidí, kteří jsou ve skutečnosti trpí srdeční infarkt v některých způsobem vykazují známky skutečnost, že něco v nich je něco špatného se srdcem. Tyto příznaky se mohou objevit i měsíc před epizodou.

   Tyto příznaky mohou být: bolest na hrudi, dušnost, závratě, nepravidelný srdeční tep (palpitace). Tyto projevy mohou také naznačovat jiný zdravotní problém. To je důvod, proč je důležité podrobit pravidelné lékařské vyšetření, zvláště pokud budete prezentovat některý z těchto příznaků nebo patříte do skupiny rizikových faktorů pro pacienty se srdečním onemocněním.

   Podobně srdeční zástava může dojít u mladých lidí s žádnými předchozími symptomy, a to i u sportovců, nebo u těch, kteří vedou zdravý životní styl, protože by to mohlo být způsobeno dědičnými poruchami kardiovaskulárního systému, a často není diagnostikována.

   První pomoc při zástavě srdce

   Lidé, kteří trpí srdeční záchvat by měl býtkardiopulmonální resuscitace, vedená kliknutí na hrudi s rukama a dýchání přes jeho / její ústa, nebo pomocí zařízení manuální respirátor (PRSHD). Pak odborníci použijí defibrilátor, aby pomohli pacientovi. Defibrilátor vysílá elektrický impuls do srdce, aby obnovil normální rytmus své práce.

   nesmírně důležité a užitečné pro každého, aby znát základy KPR nebo kardiopulmonální resuscitace, jak a jaké aspekty je třeba mít na paměti, před zahájením k provedení tohoto postupu. Čím dříve je poskytována první pomoc, tím větší je pravděpodobnost, že zraněná osoba přežije.

   Zdravé jídlo pro srdce

   Tyto potraviny jsou považovány za zdravé pro srdce a přispívají k řádnému oběhu krve. Pomáhají udržovat zdravé srdce a předcházet nemocem.

   Co jsou tyto produkty? Ryby

     • sušené ovoce a zelenina (2 porcí zeleniny a 2 nebo 3 různých druhů ovoce denně) Olivový olej
      • Ovesné Odstředěné nebo 1% mléčného tuku masa
      • nízký obsah sodíku, krůtí, králičí, kuřecí ( vždy odstraňte kůži, dokud maso syrové, s nadměrným obsahem tuku pod) Bean

       Dále v tomto článku doporučujeme recept na udržení zdravého srdce, takže si můžete pochutnat na výborném jídle, aniž by byla ohrožena na zdraví srdce.

       Pečený Dýňová s rizoto

       Složení

       • 450 gramů oloupané a nakrájené na 1 cm kostičky dýně
       • 1 menší nadrobno nakrájenou cibuli
       • 1 rozdrcený stroužek česneku
       • malé množství oleje a vody
       • Čerstvě mletého pepře
       • 200 gramů rýže rizoto
       • citronové kůry 1 / 2 citronu
       • 700 ml horké zeleninového vývaru
       • 30 g strouhaného parmezánu, jak se připravit

       Předehřejte troubu na 200 stupňů Celsia. Místo dýně, cibule a česneku v nelepivém nádobí. Nalijte zeleninu olejem a vodou. Jemně ochucte černým pepřem. Položte zeleninu do trouby po dobu 15-20 minut, dokud se dýně nehnevá a karamelizuje. Pravidelně promíchejte.

       Vyjměte nádobí z trouby, posypeme zeleninou rýží a citronovou kůrou a vše promícháme. Do zeleniny přelijeme vařený vývar a promícháme. Zakryjte hliníkovou fólií a odložte 20-30 minut, nebo dokud se rýže nestane mírným a pohltí celý vývar. Přidejte polovinu sýra Parmesan sklizené, posypeme druhou polovinou nahoře a okamžitě uschovejte. Vychutnejte si tento chutný recept na recept na srdce.

       Nezapomeňte ...

       Bavit se o sobě - ​​neznamená, že byste měli konzumovat obyčejné a nezajímavé jídlo. Návštěva na výživu, který vám pomůže naplánovat pestrý, chutný a zároveň, zdravá strava je nezbytná pro vaše zdraví. Dodržování velmi přísné a rutinní stravy povede pouze k předčasnému opuštění takové stravy. by si měl uvědomit, že jen proto, že infarkt nestalo, ve skutečnosti tepny musí být nejprve nějakým způsobem poškozena. Srdeční záchvat se nestane zdravému člověku.


       Naučte se, jak narovnat vlasy domácí přírodní léčiva metody

       Naučte se, jak narovnat vlasy domácí přírodní léčiva metody

       Například chcete jít na večírek nebo vypadají skvěle v práci a chtějí narovnat vlasy. Nástroje jako krémy, chemické ošetření a železo jsou jen škodlivé. Mnoho žen používá tyto techniky, ale to vede k poškození a vypadávání vlasů. V tomto článku vám ukážeme, jak narovnávat vlasy pomocí přirozených metod.

       (Lidových opravné)

       Přírodní léčba hemoroidů a nástrojů prevence

       Přírodní léčba hemoroidů a nástrojů prevence

       Přírodní hemeroidy - zánět žil v konečníku a řitního otvoru. Často se lidé, kteří trpí hemoroidy, neodvážili mluvit o problému a navštívit lékaře včas. ○ Hemoroidy jsou charakterizovány zánětem, edémem a obecným nepohodlí. Ve skutečnosti se objevuje zánět v pytlích, které obsahují žíly a tepny análního kanálu.

       (Lidových opravné)