Rafinovaný cukr, což je produkt, který rakovina paliva


Rafinovaný cukr, což je produkt, který rakovina paliva

užitečné návyky Mnoho faktorů přispívá ke vzniku různých typů rakoviny, ale všechny mají něco společného, ​​co se poháněný. Již několik desetiletí se vědci zaměřili svůj výzkum týkající se vztahu mezi stravou a rakovinou, a dospěl k závěru, že některé potraviny zvyšují riziko onemocnění.

Hlavními produkty související s rozvojem rakoviny je rafinovaný cukr, je k dispozici ve většině domácností po celém světě a dobrého vkusu, že mnoho lidí.

Sugar - rakovina potraviny

Podle výzkumníků z University of California v San Francisku, rafinovaný cukr je velké riziko pro zdraví, tak to by mělo být považováno za stejně toxický, jako je alkohol a tabák. Četné studie prokázaly, že častá konzumace cukru vede k více než 35 milionů úmrtí na celém světě každý rok, protože cukr je úzce spojeno nejen s cukrovkou, ale také s rozvojem chronických onemocnění, jako je rakovina.


Mezi škodlivých účincích konzumace cukru, cukrovky, metabolického syndromu, hyper- a hypoglykemie, gastrointestinální varu pod zpětným chladičem a srdeční choroby. Pokud jde o jeho spojení s vývojem rakoviny, cukr je stále předmětem mnoha výzkumných projektů a pokusů a nakonec tyto studie ukázaly, že existuje úzký vztah mezi vznikem rakoviny a spotřeby cukru.

lékařská komunita vždy podporovala myšlenku, že vztah mezi konzumací některých potravin a rakovina je „slabé“, protože nebyly dosud nalezeny lékařské důkazy ve prospěch tohoto sdělení.

Nicméně, jak debata vyřešit tento problém pokračuje, mnoho vědců, lékařů a dalších odborníků prokázaly, že účinný, bezpečný a hospodárný způsob pro léčbu rakoviny je založen na snížení spotřeby některých potravin, které se živí na nádorové a rakovinné buňky, jako je například glukóza. tuto léčebnou strategii zaměřenou na „hladovění“ nádorů úpravou lidské výživě, která je klíčem k vítězství v boji proti rakovině.

jedním z prvních, kdo objevil, že rakovina se živí cukrem, byli vědci z Huntsman Cancer Institute v Utahu. Ve studii publikované v odborném časopise ProceedingsNational Academy of Sciences, že objasnil, že lékařská komunita je známá od roku 1923, že rakovinné buňky potřebují mnohem více glukózy v krvi, než je obvyklé. Studie vysvětluje, jak tento proces probíhá, a jak pacient může regulovat příjem cukru v boji proti růstu nádoru.


Na druhé straně, vědecký výzkum Dr. Thomas Hrebera a jeho kolegové publikoval v roce 2012 v časopise Molecular Systems Biology, ukázala, že zbavující rakovinné buňky z glukózy vede k jejich zánikudůsledku toxického nahromadění prvků, které reagují s kyslíkem .

spotřeba rafinovaného cukru, pevně spojené s rakovinou, protože kromě toho, že se jedná o jednu z příčin rakoviny, ale také živí rakovinné buňky poté, co pacient objevila nemoc. Tyto nálezy musí hrát roli v jakékoliv léčby rakoviny, protože mohou přispět k dosažení lepších výsledků. Jakmile se v těle objeví rakovinové buňky, jejich růst závisí na pravidelném příjmu glukózy.

Každý může něco udělat, aby se zabránilo rakovinu a snadno zbavit zřejmých viníků jako v případě rafinovaného cukru. Je zřejmé, že potravina není jediným faktorem, který vede k onemocnění, hraje velmi důležitou roli, i když někteří lidé nemají.

Všichni bychom měli být vědomi škod můžeme dělat tělo spotřebuje příliš mnoho karcinogenních produktů, jako je rafinovaný cukr, a pokusit se snížit spotřebu, nebo jejich odstranění z naší stravy. Nezapomeňte, že tento cukr je obsažen v mnoha potravinách, které jíme každý den, dorty, cukroví, sušenky, zákusky, cereálie, pečivo, omáčky a další.


5 Slov, které stojí za výuku dítěte

5 Slov, které stojí za výuku dítěte

Výuka dítěte není snadný úkol. Nikdo vám neposkytne manuál s podrobnými pokyny, jak dospět k dospělé osobě šťastné. Protože štěstí je pravděpodobně to, co všichni chceme dosáhnout a co každý rodič chce pro své dítě. Děláme chyby a někdy sami neplní naše očekávání. Obáváme se, že nebudeme schopni uspokojit všechny potřeby dítěte po celý život.

(Užitečné návyky)

šPatné návyky, které se mohou zdát dobré návyky

šPatné návyky, které se mohou zdát dobré návyky

Užitečné Některé víry vedly naši společnost k tomu, že po mnoho let tvrdil, že některé návyky mohou být dobré pro naše zdraví, i když ve skutečnosti jsou prostě výsledkem úspěšné reklamy a marketingu. Tento článek vám řekne o špatných návycích , které je třeba změnit nebo vyloučit ze svého života. Mýty o zdravých stravovacích návycích ochucené vody se nedoporučuje používat Když jdete do restaurace, je snadné si myslet, že objednávání vodu namísto ochucených nealkoholických nápojů - užitečnou alternativu.

(Užitečné návyky)