Napište rány léčí rychleji


Napište rány léčí rychleji

Když lidé dávají své myšlenky na papír, to jim dovoluje vyjádřit své vnitřní zkušenosti. Bolest, zklamání, smutek, smutek ...

I když víme, že je to jen kus papíru a tužka, má schopnost uvolnit.

Už jste se někdy stali? Psaní je váš způsob, jak škrábat hlavu?

Napište o svých pocátech

Téměř všichni v určitém okamžiku potřebují restartovat a umístit všechno na místo. Všichni chceme vyjádřit své pocity a mluvit o tom, co se děje. Nicméně schopnost konverzace se liší od síly psaní.

Když začnete naplňovat deník s myšlenkami, které jsou ve vaší hlavě, všechno začíná získávat smysl.

Když je pro vás obtížné a zdá se, že všechny světové problémy se někdy zhroutily, můžete mít pocit, že se z toho nemůžete dostat. Můžete překonat emoce a zoufalství, protože se zdá, že všechny dveře jsou zavřené.

Psaní nejen pomůže vyjádřit všechny tyto hrozné pocity na papíře, ale také jim umožní uspořádat a nalézt význam v nich, o kterém jste ani předtím nehádali.

Řekněme například, že právě procházíte ve velmi těžkém stádiu svého osobního života.

Nerozumíš tomu, co se děje. Ztraťte naději a ocitněte se v zajetí úzkosti a pochybností.

Co je se mnou špatně? Co se děje? - ptáte se sami sebe.

Napište.

Jakmile píšete slova na papíře, přečtěte je znovu tolikrát, kolikrát je to nutné. Budete překvapeni tím, co se skutečně děje.

Možná si uvědomíte, že jste se stali citově závislí, že přijímáte situaci, která se vám opravdu nelíbí, nebo že jste blízko někoho, koho nechcete být.

Tyto písemné myšlenky nalézají světlo na skutečnou realitu. Nicméně, bez ohledu na to, jak hrozné je realizovat pravdu, jen vy můžete najít způsob, jak odpočinout.

Zde je další zajímavý článek: 6 typů negativní energie, které musíte zbavit

Zrychlete proces hojení

Každý negativní zážitek zanechává hlubokou ránu. A čím déle věnujete pozornost, tím hlubší se stává.

Proto je tak důležité psát. Takže si uvědomujete, co se opravdu děje.

Nezáleží na tom, jestli je váš problém podobný tomu, co jsme popsali výše. Smrt milované osoby, únava z práce, hádka ... Všechny tyto situace si zaslouží být propuštěny slovy, která jste napsali.

Psaní nejen pomůže vidět, co se děje, ale také urychluje proces hojení.

Když člověk píše, uvolňuje napětí, stres a úzkost.

Mnoho lidí nemůže psát dobré příběhy ani vytvářet hluboké básně, pokud se neobrátí na své pocity tím, že je skryje uvnitř.

Koneckonců emoce usnadňují psaní. Slova se objevují lehce v hlavě, protože to neumí mysl, ale pocit. A musí vyjádřit tak či onak.

Napište výslovně

Pokud jste již začali psát, ale neviděli pozitivní výsledky, může to být důvod, proč se omezujete.

Mnoho lidí je příliš racionální pro psaní procesu. Snaží se vytvořit propojené věty a vysvětlit vše.

Ale psaní není nutné. Musíš zachytit všechno, co se děje v hlavě, a zrcadlit ho na papíře tak, jak to je. Neměli byste nic přidat ani strukturovat.

Nechte chaos jít ven.

Nezáleží na tom, zda to, co píšete, má nějaký význam. Uvidíte to později, kódy budou vypadat na vaše slova. Tehdy pochopíte, co se opravdu děje.

Pokud jste si přečetli písemný text, ale stále nevidíte hluboký význam v něm, nechte své poznámky několik dní a pak se k nim vrátíte. Potom, co vám dáme nějaký čas a prostor, můžete se na ně podívat z jiného pohledu.

Psaní je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zmírnit stres a obnovit pořádek ve svém životě, když to nejvíce potřebujete.


Proč jste bolí záda

Proč jste bolí záda

Užitečné návyky Bohužel, bolesti zad často, někdy i zpět, někdy na dně, a to zejména v oblasti mezi lopatkami a páteře nebo iv případě, krku nebo trapézového svalu. Toto nepohodlí může projít nebo silnější, v závislosti na vašem životním stylu, zaměstnání a často je obtížné se zbavit. V tomto článku se budeme odpovědět na některé běžné otázky týkající se příčin bolesti zad, jakož i tipy, jak to může být vyléčen s přírodními metodami a výrazně zlepšit kvalitu jejich života .

(Užitečné návyky)

5 Tipů pro odstranění duševní únavy

5 Tipů pro odstranění duševní únavy

Kdo netrpěl duševní únava v určitém okamžiku svého života? Máme na mysli přesně ten tlak v chrámech, který soustřeďuje tisíce starostí, tisíce nevyřešených problémů a úzkost přes ně, což zrychluje naše srdce. Tak se to stalo každý den pro mnohé z nás: s mnoha problémy, které jsou tak těžké se zbavit .

(Užitečné návyky)