Pět příznaky naznačující ischias


Pět příznaky naznačující ischias

Některá zajímavá fakta zdravotní problémy snadno diagnostikovat, a jiní, tyto nervu sedacího nervu může být někdy zaměňován s jinými poruchami.

I když je bolest v noze způsobena bázní únavou nebo přetížením, takový výraz by neměl být ignorován, protože je také jedním z příznaků Ishias. Znalost příznaků pomáhá včas diagnostikovat a překonat tento zdravotní problém.

Pokud máte bolest v zadní části nohy, neváhejte se stát frivolní. Samozřejmě, může to být jen křeče, ale může to být ještě vážnější, zvláště pokud máte jiné příznaky, jako je necitlivost nebo mravenčení, které se táhnou až k nohám.

Také byste měli situaci brát vážně, pokud se při kašli nebo kýchání zvyšuje bolest nohou.

Doporučujeme, abyste si tento článek přečetli v plném znění, abyste se dozvěděli o dalších projevech eshie a ujistěte se, že nemáte takové příznaky.

Za prvé, je třeba poznamenat, že zánět ischiatického nervu - to není nemoc, ale spíše porušení nebo zdravotní problém. Ishias není tak snadné diagnostikovat, zřejmým znamením může být bolest, která je 80% koncentrovaná v jedné noze a zpět.

Jak tedy můžete toto porušení jasně identifikovat?

1. slabost v kolenou

Jde o to, že pokud trpíte ischias, bolest se může soustředit koleno pouze jednu nohu, ale rozšiřuje se po celé dolní končetiny. Pokud se u vás vyskytnou tyto obtíže na obou nohách, měli byste okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Takové symptomy mohou dokonce vyžadovat okamžitý chirurgický zákrok.

Přesto obvykle jen jedna noha narušuje bolest, ale je způsobena ischiatickým nervem.

Tato nejdelší vlákna našeho těla začíná od páteře a končí v noze. Při upínání tohoto nervu je jeho fungování zlomené a lidé trpí ishiasem. Tento stav se může projevit v tak nepříjemných pocitů jako je bolest, slabost a brnění. Bolest sama o sobě je velmi častým jevem, ale pokud je doprovázen takovými projevy, jako je slabost kolena nebo nohy, pak by nás to mělo upozornit.

Pro lékaře, problém s jednou dolní končetinou je již signálem určitých zdravotních problémů, takže byste o tom neměli ani ignorovat.

2. Nemožnost

spustit další sportovce a osoby zapojené do sportu, ischias je obtížné určit, kvůli stavu a svalové syndrom hrušek velmi podobné příznaky. A ačkoli se druhá porucha děje mnohem častěji, ale v obou případech dochází k pocitu brnění, bolesti a znecitlivění nohou.

Obtíž spočívá dále ve skutečnosti, že podobné příznaky se vyskytují u jiných poruch, takže je velmi důležité, aby první podezřelé projevy šly k lékaři. Ignorování varovných signálů, které vysílá naše tělo, může situaci zhoršit.

Ačkoli tam je vnímání ve společnosti, že sportovci - velmi zdravé lidi, ale iv případě, že patří do této kategorie,

nikdy podceňuje bolest nebo nepohodlí. Je lepší odstranit některé drobné porušení, než se dostat z cesty a vynechat svou oblíbenou lekci. 3. Pain

I když bolest - je jedním z hlavních příznaků ischias, ale jak jsme již zmínili, to je také vystaven mnoha jiných chorob a poruch. Takže lékař nestačí jen říci, že máte obavy o něčem velmi důležitém yaknaykonkretnishe popsat povahu bolesti.

To pomůže specialistovi najít správnou léčbu pro příslušné onemocnění nebo poruchu.

lékař a autor několika knih, včetně „Skutečnou příčinou, Real Cure:! 9 hlavních příčin z nejčastějších zdravotních problémů a jak je řešit“ (přeloženo jako „Skutečným důvodem je opravdovou lahůdkou: 9 hlavními příčinami nejčastějších problémů se zdravím ‚jámy a jak je řešit„), Jacob Teytelbaum nabízí metodiku, která pomáhá zjistit, zda máte ischias:!.

položil ruku na záda tak, že palec ní pevně na svém místě a ruce položit na zadní straně (viz fotografie výše).

  • Se čtyřmi volnými prsty zkuste najít body, které způsobují bolest na dolní části zad.
  • Pokud cítíte ostrý impuls, který proydetsya dolů k prstům, potom s vysokou pravděpodobností lze předpokládat, že jste udělal, nebo skřípnutí ischias.
  • 4. Další test, který pomůže diagnostikovat ishiasis

Pro provedení tohoto testu budete potřebovat pomoc druhé osoby.

Položte a vytáhněte ponožky na prsty. Pomocí tohoto testu

zvedněte nohu na úroveň mezi 30 a 90 stupni. Pokud po provedení cvičení pocítíte bolesti po celé noze, kolena a špičky, pak to znamená, že máte zánět ischiatického nervu.

Všimněte si, že

náhlé nebo nesprávné pohyby mohou zhoršit příznaky a zhoršit situaci. Takový test je samozřejmě nejlépe proveden fyzioterapeut nebo lékařem. 5. Jiné změny v těle

Vedle bolesti v koleni, noze a zádech, mohou sechychy způsobit jiné neobvyklé projevy. Někteří například pocítí fungování střev a močového měchýře, zejména ztrátu kontroly nad těmito orgány.

Lékaři říkají, že takové situace mohou naznačovat potřebu okamžité chirurgické intervence.

Alan Khilibrand, zástupce Americké akademie ortopedických chirurgů, tvrdí, že takové případy nejsou neobvyklé.

Pokud máte silný pocit, že páteř tlačí na nervy, které pak mají vliv na močový měchýř a střeva, pak určitě byste měli poradit s lékařem, protože poškození může být nenapravitelné.

Dobrá zpráva: Ishias projde

Chceme vás ujistit, že v 80% případů prochází tento nepříjemný stav. Stále není známo, zda to lze přičíst skutečnosti, že je disk v páteři zpět do původní polohy, nebo proto, že se sedací nerv přestane zaschemlyatysya.

V očekávání úlevy můžete snížit nepohodlí s protizánětlivými léky.

Je také nutné dodržovat doporučení lékaře a podstoupit předepsaný průběh léčby. Bohužel, kromě Dobrou zprávou je, že ischias nakonec přejde na Vás informovat, že trápí příznaky po dlouhou dobu, někdy i více než 3 měsíce. I v případě, že bolest dočasně vypne nebo zastavení

V každém případě je důležité jít ke specialistovi a následovat jeho radu a

předepsanou léčbu.


Základy Feng Shua pro harmonii v domě

Základy Feng Shua pro harmonii v domě

Zajímavá fakta Možná jste již slyšeli učení Feng Shui a jeho schopnost zlepšit atmosféru v domácnosti. Samozřejmě, že některé principy Feng Shua docela obtížné aplikovat v městských bytech a starších domech. Nicméně, můžete použít jiné principy tohoto starobylého učení, aby pocit, že aura zlepšit svůj domov.

(Zajímavosti)

Alternativní využití cukru, které možná nevíte

Alternativní využití cukru, které možná nevíte

Vzhledem k tomu, cukr je zvýšena mnohem negativní humbuk v posledních letech, někdy zapomínáme, že může dělat mnohem víc pro nás, než jen osladit naše jídlo a pití. Následují některé alternativy k použití cukru , které vás mohou překvapit. Jaké druhy cukru máte? Z vašich zkušeností možná víte, že ve vašem obchodě se nejčastěji prodává pouze běžný rafinovaný cukr.

(Zajímavosti)