Pět výrobků, které zlepší zdraví vašeho těla a zdraví


Pět výrobků, které zlepší zdraví vašeho těla a zdraví

Některé potraviny byly považovány za škodlivé po dlouhou dobu. Během několika posledních let však řada studií ukázala, že tyto výrobky ve skutečnosti nepoškodí tělo, ale naopak - přinášejí jim výhody.Mají mnoho užitečných vlastností, stejně jako terapeutické látky z různých onemocnění a zdravotních problémů.

Tato skupina zahrnuje čokoládu a zelený čaj, který vědci jmenovali dva opravdu zázračné produkty, které přinášejí nespočetné výhody pro zdraví a tělo. Avšak léčebné vlastnosti několika cennějších výrobků jsou dosud neznámé, i když přinášejí výhody o nic méně.

Podle nedávného výzkumu ...

Skupina výzkumníků na univerzitě v Scrantonu v Pensylvánii zjistila, že popcorn, kvůli nízkému obsahu vody, má velmi vysokou koncentraci antioxidantů.

Buďte opatrní s popcorn vařeným v mikrovlnné troubě, protože obsahuje hodně karamelu, cukru a másla (což je škodlivé), což zdvojnásobuje obsah kalorií v produktu. Udělej svoji volbu ve prospěch přírodních odrůd.

Černý čaj

Podle těchto studií je černý čaj dalším produktem, který může být velmi prospěšný pro zdraví. Lidé , kteří pijí více než 3 šálky černých čajů denně, mají o 70% menší riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Je také známo, že 2 šálky černých čajů denně mohou pomoci zlepšit výkon a pozornost mozku.

Káva

Káva pomáhá zůstat v pohotovosti po celý den.Jedna studie provedená v roce 2012 potvrdila, že káva může chránit před nástupem rakoviny. Nicméně, vše, co potřebujete vědět, je opatření: pokud pijete příliš mnoho kávy, může to způsobit změny v nervovém systému.

Podle této studie lidé, kteří pijí více než 3 šálky kávy denně, mají o 50% méně sklony k rozvoji krku nebo ústní dutiny.

Vejce

Vejce mají vždy špatnou pověst kvůli skutečnosti, že jsou spojeny s vysokým cholesterolem. Mnozí odborníci se však shodují, že mají mnoho dobrých vlastností pro zdraví, kvůli vysokému obsahu kyseliny listové, vápníku, železa a selenu. Vejce jsou velmi výživné potraviny, takže mohou určitě být součástí výživné stravy.

Díky vajíčkům budete dlouho schopni odolat hladu. Tento produkt má vysoký obsah cholinů, což je velmi důležité pro mozkovou a správnou paměť, stejně jako pro játra.

Sýr

V roce 2011 výzkumníci na univerzitě v Kodani začali zkoumat účinky sýrovité stravy na cholesterol v těle. Tato studie zjistila, že lidé, kteří začali jíst více sýrů, nezvyšovaly hladinu škodlivého cholesterolu. A jestliže lidé přestali jíst máslo a přeměňovali na sýr, hladiny cholesterolu dokonce klesaly.

Vědci zjistili, že to je způsobeno skutečností, že sýr obsahuje více bílkovin pocházejících z vápníku, což umožňuje tělu lépe kontrolovat škodlivý cholesterol. To neznamená, že chceme, abyste se stal fanatikem, který jedí sýr. Nezapomeňte, že tento výrobek má vysoký obsah tuku, takže ho nepoužívejte.


Jak rozpoznat otravu organismu

Jak rozpoznat otravu organismu

Užitečné návyky Máte často bolí hlava? Kůže je pomalá, se všemi prostředky? Máte problémy se soustředěním? Trpíte otokem? Buďte opatrní, protože můžete být otráveni. Zjistěte trochu víc o tomto rozšířeném nepříteli, který mnoho lidí ignoruje. Naučte se rozpoznat otravu těla pomocí informací níže. V těle se vyskytuje mnoho chemických reakcí, které udržují rovnováhu a zdraví.

(Užitečné návyky)

6 úžAsné výhody skákání přes švihadlo

6 úžAsné výhody skákání přes švihadlo

Užitečné návyky Tato na první pohled jednoduchá tříd mohou zdát hračkou, ale skákání přes švihadlo, které pomohou udržet se v dobré kondici a podstatně zlepšit fyzickou výdrž. Kromě toho jsou skvělým doplňkem k sportům a různým cvičením. Nejlepší věc je, že nemusíte chodit do haly. Neexistují žádné simulátory nebo jiné nástroje potřebné k dosažení dobrých výsledků.

(Užitečné návyky)