Pět důvodů pro špatný spánek


Pět důvodů pro špatný spánek

Sen je životně důležitý pro každého člověka a nestojí za to zanedbávat. Špatný spánek je jedním z nejčastějších problémů u lidí a může být způsoben několika důvody. Navíc špatný sen může být velmi škodlivý pro vaše zdraví. Časté stížnosti chudých spánkumají 8-15% dospělé populace na celém světě, a 11,9% používat různé opiáty. Při této rychlosti u starších lidí, je mnohem vyšší, i když poruchy spánku objevit v každém věku a pro jednotlivé věkové skupiny má své typů porušení. Proto v tomto článku vysvětlíme pět hlavních příčin špatného spánku. 1. Různé nemoci

Jeden z nejvíce viditelných příznaků, které mohou vysvětlit, proč spát špatně, nebo jen velmi málo - se slabým imunitním systémem. Na podzim av zimě, lidé se slabým imunitním systémem, jsou snadno k různým nemocem, které jsou vyvolány infekcí, viry a mikroby. Chcete-li zachovat imunitu na správnou úroveň, potřebujete dobrý spánek. Konstantní nedostatek spánku vede k selhání organismu jako celku - tak to je ještě noc stojí od televizoru nebo počítači a jít do postele včas. Zdravý spánek je zárukou nejen dobrého zdraví, ale také dobré nálady, produktivní práce a zajímavějšího a rozmanitějšího odpočinku.

Ve skutečnosti trpí imunitní systém nejvíce špatným spánkem. Když usneme pevně, je téměř sto procent zárukou, že budete mít méně nemocí a budete se cítit mnohem lépe.

2. Změny v plánu spánku

Když spíte špatně, cyklus a režim spánku mají tendenci se měnit. Zřejmým příznakem špatného spánku je, že je těžké, abyste usnuli o půlnoci. Zároveň si můžete probudit dříve, než si obvykle vstávat samy nebo budík budit vás, což znamená, že nehoří, že počet hodin, které vaše tělo potřebuje. Je zřejmé, že špatný sen má další důsledky, které mohou být pro vaše tělo velmi nebezpečné. Proto musíte věnovat velkou pozornost vytváření pohodlných spánkových podmínek, protože mnoho lidí to neberou v úvahu.

3. Chronická únava

Chronická únava je dalším důsledkem a příznaky špatného spánku. Žijeme v intenzivním čase. Syndrom nadváhy je problém většiny moderních lidí. Špatná organizace pracoviště, monotónnost, práce bez krátkého odpočinku a bez odpočinku - to vše může způsobit, že člověk přežije. A dlouhá únava vede k rozvoji chronické únavy. To znamená, že po dlouhou dobu trpíte únavou a často se to zvyšuje. Tato únava vám brání v tom, aby vaše práce vykonávala tak, jak by měla, dokonce ani nebudete mít dostatek síly, aby jste mohli dělat dobře každodenní záležitosti. Například chronická únava může dokonce vést k nehodám a dalším činnostem, které by mohly ohrozit váš život.

4. Žaludeční problémy

Špatný sen může být také důsledkem zpožděné aktivity trávicího systému, zejména žen. Když k tomu dojde, obvykle máte průjem nebo zácpu, protože se změnil pravidelný cyklus leptání. Není také neobvyklé, že se po jídle objeví nadýmání a špatné trávení. Takže při tvorbě plynu může srdce, hlava, slabost ublížit. To může způsobit špatný sen, zhoršení pohody a náladu. Některá onemocnění, jako je gastritida a kolitida, mohou být také spojeny se špatným spánkem.

5. Sladké jídlo

Dlouho bylo známo, že existují určité kategorie potravin, které se jednoduše nedoporučují jíst v noci. Když nemůžete dlouho spát, nakonec budete mít hlad a cítit potřebu jíst potraviny bohaté na cukr, zejména sladkosti pro zvýšení energie. V důsledku toho, pokud budete jíst tento druh produktu v přebytku, je pravděpodobné, že dát dohromady několik dalších kilogramů bezdůvodně, a to také může vést ke špatnému spánku, jako sladké potraviny mají dostatek tuku, stejně jako všechny tuky, jsou pomalu tráveny a stále mají hodně cukru. To vše může způsobit vzrušený stav a nemusí vám umožnit zavřít oči celou noc nebo stát se jedním z důvodů špatného spánku.


Co dělat, když máte křeče

Co dělat, když máte křeče

Bolest se objevuje v kterékoli části těla a může zasáhnout, když to nejméně očekáváme. Je to o notoricky známých "křeších". Kdo nebyl soud? Odpověď na tuto otázku, podivně, bude: "Ve všech byly". Je to všechno kvůli struktuře těla, která se skládá ze svalů v každé oblasti. Co to je křečka Cramping je jen nedobrovolná kontrakce svalů.

(Zajímavosti)

Neuvěřitelné použití citronové kůry

Neuvěřitelné použití citronové kůry

Curiosity Lidé obvykle po použití zlikvidován citrónovou kůru sebe a své ovocné šťávy nebo limonády pro vaření ostatní jídla. Pokud by ve vašem domě byla citronová kůra stále zbytečná, doufáme, že po přečtení tohoto článku zkontrolujete své chování. Dnes chceme sdílet různé způsoby použití citrusových paprik .

(Zajímavosti)