Pět důvodů nenechte ujít návštěvu dermatologa


Pět důvodů nenechte ujít návštěvu dermatologa

Zajímavá fakta Lidské tělo je tak složitá a tajemná, že si všiml, některé znepokojivé změny, často nechápou, co se děje, a ani neví, který lékař by měl platit v této situaci.

Například víme, že kožní problémy mohou mít nepříznivý vliv na vlasy, stres a špatné stravovací návyky způsobují tvorbu hlenu.

Pokud jsme dlouho na slunci nebo v kontaminovaném prostředí, proto může mít také najít čas ve svém rozvrhu a navštívit dermatologa.

Samozřejmě, kromě těchto důvodů, existuje řada dalších, které nás přivádějí k lékaři. O tom budeme diskutovat v našem článku.

Bohužel, v mnoha případech nepozýváme odborníka. Pokud například rodiče se obávají o zdraví dítěte, které obvykle jít do dětského lékaře, přičemž v některých případech je nutné poradit se s dermatologem.

Takže budeme mluvit o případech, kdy byste měli kontaktovat tohoto specialistu.

1. Ztráta vlasů

Mnoho lidí považuje vlasy za nedílnou součást krásy. Bez ohledu na délku, barvu a jiné rysy přitahuje pozornost zástupců opačného pohlaví.

Nicméně kromě estetické funkce je také indikátorem zdraví. Pokud jste si všimli některé z těchto změn, pak byste měli určitě navštívit dermatologa:

  • ráno poshyvtsi ještě mnoho chloupky
  • vlasy ztratil jeho zdravý lesk
  • nosníky jsou hrstka vlasy, držel ji v ruce
  • kořeny stávají mastný rychleji než obvykle

v některých případech budete muset jít na displeji i endokrinolog na určit, zda tyto příznaky nejsou spojeny s problémy nebo žláz pokožky hlavy.

2. Rány léčit příliš dlouho

jsme často poškozené nebo škrty, ale malé zranění se hojí rychle.

U některých lidí však hojivý proces trvá dost dlouho. Stává se, že lidé trpí trvalými zraněními, která se léčí týdny nebo dokonce měsíce.

Pokud máte také takové případy, pak je nutné zjistit, co se děje s kůží. Aby bylo možné určit, zda se poradit s dermatologem, podívejte se na skvrny od krve a kůry, který je pak vznikly.

Pokud po uzdravení rány začne znovu krvácet, pak tyto příznaky nelze ignorovat.

A v této situaci doporučujeme navštívit dermatologa. Je třeba také poznamenat, že vedle kožních problémů existuje možnost a další příčiny, zejména v popsané situaci, takové příznaky mohou znamenat diabetes nebo nějaké jiné nemoci.

Proto buďte připraveni na skutečnost, že v některých případech budete muset podstoupit průzkum nejen od dermatologa, ale také od jiných odborníků.

3. Vznik nových mateřských znamení

Birthmarks - to jsou malé dekorace, které nám byly dány přírodou. Děti vypadají hezky s nimi a muži a ženy - sexuálně bez ohledu na to, kde jsou, přes rty, na krku nebo jinde.

Někteří lidé je považují za tak sladké, že dokonce čerpají obličej na obličej, aby byli ještě sexuálně atraktivnější.

Nicméně, bohužel, ne všechny znaménka jsou tak dobré, jak se zdá na první pohled.

Pokud si všimnete nového místa, které jste neměli předtím, neměli byste se oklamat, ale měli byste se přihlásit k dermatologovi.

4. Křehké, suché a ochablé nehty

Ženy, stejně jako muži, mají vždy vizitku, která nám o tom může hodně říci. To jsou naše nehty. Odrážejí, jak nám záleží na sobě a jak jedeme.

Jinými slovy, naše nehty odhalují mnoho důležitých informací našemu potenciálnímu zaměstnavateli a lékaři při hodnocení celkového zdraví.

Bez ohledu na to, zda vaše nehty byly vždy křehké, laminární a nudné, nebo právě nedávno začal ztratit svůj dobrý vzhled, v každém případě to znamená, že můžete mít zdravotní problémy.

Proto doporučujeme přihlásit se k dermatologovi, protože je to kvalifikovaný odborník, který může vysvětlit příčinu tohoto stavu vašich nehtů.

5. Svrbení v oblasti genitálií

Tento důvod k prozkoumání dermatologa se může zdát zvláštní, ale navzdory skutečnosti, že na našem seznamu je to skutečně jeden z nejzávažnějších. Ve společnosti existuje široce rozšířená představa, že vše, co se vyskytuje v genitální oblasti, patří do kompetence gynekologů a urologů.

Nicméně, někdy problémy jsou způsobeny houby nebo infekce kůže v intimní oblasti, respektive, léčba by měla být svěřena dermatolog.

Lékaři říkají, že nejčastější běžnou příčinou těchto nemocí je sklerotický lišejník, který také vyvolává těžké svědění. Pokud není včas diagnostikováno a nezačne léčba tohoto problému, může vyvolat vývoj karcinomu spinocelulárních buněk.

Samozřejmě, že to není jediná možná příčina nepohodlí v intimní zóně, ale stane se to téměř po celou dobu.

Stejně jako slova pomáhají nám vyjádřit, co cítíme, tak pokožka může hodně říct o tom, co se stane s tělem. Proto je důležité věnovat pozornost vašemu tělu a věnovat pozornost známkám, které nám posílá.

Nezapomeňte, že kůže je největší varhany, takže člověk by neměl podceňovat jeho stav a co se s ním děje. Také nemůžete ignorovat změny, ke kterým dochází u vlasů a nehtů, protože jsou také příbuzné k pokožce.

Pokud jsou nějaké porušení nebo problémy, pak mohou být určeny, pokud jste pozorní k pokožce a pokud potřebujete navštívit dermatologa včas!


Tipy pro neúplné případy

Tipy pro neúplné případy

Pokud máte s někým projednávaný případ dříve nebo později se vrátíte k této osobě hned, dokud problém nevyřešíte. To bude, dokud konečně neporušíte všechny vazby a neuvolníte všechny nedorozumění, břemeno a smutek. Jedním způsobem je něco, co jste neuspěl. Události minulosti jsou jako vzdálený blesk - záblesk paměti, slova nebo objektu.

(Zajímavosti)

5 Věcí, přemýšlet o smrti

5 Věcí, přemýšlet o smrti

Zajímavá fakta Lidé často obětovat dar, připravit se na budoucnost. Je to jeden z hlavních důvodů, které pak mají pocit, jako by se plýtvání svůj život , které spadají do začarovaného kruhu myšlenek „v případě“ a „To je to, co musím udělat, je mít něco v budoucnosti ...“ Ale to je velmi vysoká cena, která není odůvodněná .

(Zajímavosti)