Přehlídka lásky - dotykový další duše


Přehlídka lásky - dotykový další duše

Sex a vztahy léčit někoho milovat - respektuje dotknout duše těch, milujete, používání správných slov a slovních spojení, a především, aby se zjistilo druhou část, kdo jste je tam

Zeke Rubin byl první psycholog, který studoval na téma lásky a žejak to ovlivňuje osobní vztahy.

Love you cítit romantické partner nebo dítě, jak říká, je mnohem intimnější a vyžaduje jiný druh závazku. Tento druh potvrzení posiluje spojení mezi vámi.

Zveme vás, abyste o tom dnes více přemýšleli.

detekce psychologie náklonnost - umělecká forma srdce

odborníků emocionální psychologie nám říkají, že láska - je především sociální strategie, která vám umožní vytvořit více intimní, smysluplné a trvalé vztahy.

To je to, co nikdo nemůže pochybovat, stejně jako v osobních vztazích - ať už mezi přátel, rodinných příslušníků nebo partnerů osoba jednající tuhý nebo studené může vytvářet nedůvěru a mimo jiné katastrofě.

Také doporučujeme, abyste si přečetli: Ve vztahu nebo ne, prostě být šťastný

váš společenský mozek se řídí počtem neurotransmiterů, které vám umožní „spojit“ s ostatními.

Oxytocin, například, který je zároveň hormon a neurotransmiter - je jedním z nejdůležitějších biochemických složek, které stimulují pocity, jako je náklonnost, lásku, potřebují péči a pozornost. Xyxytocin je klíčem k rozvoji dítěte.

také by vás zajímat, že zatímco láska je hlavní silou v emocionálním lidského chování, to je také velmi časté u zvířat. Znávají také jazyk lásky a dokonce jsou nadaní s vývojem těchto emocí.

Život bez lásky je prázdný jako sklo

život bez emocionálního projevu znamená

váš osobní vztah není potvrzena. Je také důležité si uvědomit, že děti, které jsou vychovávány bez lásky, pozornosti nebo styčnou plochu různými stupni zralosti pro jejich mysl.

  • strach, emoční stres a nízké sebevědomí - společné rysy malé, procházející dětství naplněné traumatem nebo nedostatkem lásky.
  • Navíc dospělí mohou mít i tyto nevýhody. Pokud váš partner ve vztahu netýká milujete, respekt a intimitu, trpíte formou psychické týrání, ty to víš, nebo ne.
  • odpružení, agresivita, sarkasmus nebo dokonce zamezení oční kontakt může postavit zeď mezi dvojicí, což vede k nevyhnutelnému utrpení.

Viz také: Vztahy: 7 pocity než love

lásky - je forma energie, která proudí mezi lidmi

Není pochyb o tom, že jste si všimli, ale pokud máte pocit, náklonnost, úctu a péči o ty kolem sebe, vytvoří typ emoční energii, která prospěje všem.

Vytvoření tohoto druhu pozitivní energie, kterou obohacuje -

stojí za nic, ale určitě stojí za to. je důvod, proč byste měli vždy snažit praktikovat následující: Podívejte se pozorně a všimněte si, lidi, kteří s vámi mluvit.

  • Poslouchejte soucit a použijte potvrzovací slova:
  • Chápu; Já vím; Chápu, čím procházíte; máte pravdu; Můžu dát sebe na tvém místě ... Použití těchto jednoduchých gest, které vyvolávají pozitivní emoce: úsměvem, dotekem, smíchem ruku na rameno ...
  • Neváhejte použít klidný tón hlasu, vyhnete křik a vyjádření posměchu či pohrdání.
  • Nakonec ztělesňují život těchto zdravých způsobů,

ne pocit, že nemohou očekávat od ostatních. jste si zaslouží úctu a měl by také mít prospěch z těchto výrazů, které prozradit pravou lásku - možnost, že každý člověk by měl mít na dotek svou duši s láskou.


Miluji tě, dokud mi důstojnost neříká „dost“ Sex a vztahy

Miluji tě, dokud mi důstojnost neříká „dost“ Sex a vztahy

Dignity - osobní emocionální limit, který pracuje jako psychologický štít. V závislosti na tom, kde jsme si stanovili tento limit naše sexuální a sociální vztahy jsou zdravé a rovnováhu. Výhodou úzký vztah neumožňuje kontrolu a ústupky. Když začneme dát přednost v jízdě, tento výjimečný cenný štít se začíná hroutit.

(Sex a vztahy)

7 Způsobů, jakým zločinci manipulují s lidmi

7 Způsobů, jakým zločinci manipulují s lidmi

Proč se vracíme k lidem, kteří nás urážejí? Proč se vrátit poté, co jsme byli napadeni? Odpověď může být nalezena v četných manipulativních strategiích používaných násilníky. Tyto strategie jsou velmi jemné a neviditelné. V žáru tepla nás překonávají rozpaky a zoufalství. V takových okamžicích je člověk nejzranitelnější, proto je snadnější než kdy jindy manipulovat s ním.

(Sex a vztahy)