Přehlídka lásky - dotykový další duše


Přehlídka lásky - dotykový další duše

Sex a vztahy léčit někoho milovat - respektuje dotknout duše těch, milujete, používání správných slov a slovních spojení, a především, aby se zjistilo druhou část, kdo jste je tam

Zeke Rubin byl první psycholog, který studoval na téma lásky a žejak to ovlivňuje osobní vztahy.

Love you cítit romantické partner nebo dítě, jak říká, je mnohem intimnější a vyžaduje jiný druh závazku. Tento druh potvrzení posiluje spojení mezi vámi.

Zveme vás, abyste o tom dnes více přemýšleli.

detekce psychologie náklonnost - umělecká forma srdce

odborníků emocionální psychologie nám říkají, že láska - je především sociální strategie, která vám umožní vytvořit více intimní, smysluplné a trvalé vztahy.

To je to, co nikdo nemůže pochybovat, stejně jako v osobních vztazích - ať už mezi přátel, rodinných příslušníků nebo partnerů osoba jednající tuhý nebo studené může vytvářet nedůvěru a mimo jiné katastrofě.

Také doporučujeme, abyste si přečetli: Ve vztahu nebo ne, prostě být šťastný

váš společenský mozek se řídí počtem neurotransmiterů, které vám umožní „spojit“ s ostatními.

Oxytocin, například, který je zároveň hormon a neurotransmiter - je jedním z nejdůležitějších biochemických složek, které stimulují pocity, jako je náklonnost, lásku, potřebují péči a pozornost. Xyxytocin je klíčem k rozvoji dítěte.

také by vás zajímat, že zatímco láska je hlavní silou v emocionálním lidského chování, to je také velmi časté u zvířat. Znávají také jazyk lásky a dokonce jsou nadaní s vývojem těchto emocí.

Život bez lásky je prázdný jako sklo

život bez emocionálního projevu znamená

váš osobní vztah není potvrzena. Je také důležité si uvědomit, že děti, které jsou vychovávány bez lásky, pozornosti nebo styčnou plochu různými stupni zralosti pro jejich mysl.

  • strach, emoční stres a nízké sebevědomí - společné rysy malé, procházející dětství naplněné traumatem nebo nedostatkem lásky.
  • Navíc dospělí mohou mít i tyto nevýhody. Pokud váš partner ve vztahu netýká milujete, respekt a intimitu, trpíte formou psychické týrání, ty to víš, nebo ne.
  • odpružení, agresivita, sarkasmus nebo dokonce zamezení oční kontakt může postavit zeď mezi dvojicí, což vede k nevyhnutelnému utrpení.

Viz také: Vztahy: 7 pocity než love

lásky - je forma energie, která proudí mezi lidmi

Není pochyb o tom, že jste si všimli, ale pokud máte pocit, náklonnost, úctu a péči o ty kolem sebe, vytvoří typ emoční energii, která prospěje všem.

Vytvoření tohoto druhu pozitivní energie, kterou obohacuje -

stojí za nic, ale určitě stojí za to. je důvod, proč byste měli vždy snažit praktikovat následující: Podívejte se pozorně a všimněte si, lidi, kteří s vámi mluvit.

  • Poslouchejte soucit a použijte potvrzovací slova:
  • Chápu; Já vím; Chápu, čím procházíte; máte pravdu; Můžu dát sebe na tvém místě ... Použití těchto jednoduchých gest, které vyvolávají pozitivní emoce: úsměvem, dotekem, smíchem ruku na rameno ...
  • Neváhejte použít klidný tón hlasu, vyhnete křik a vyjádření posměchu či pohrdání.
  • Nakonec ztělesňují život těchto zdravých způsobů,

ne pocit, že nemohou očekávat od ostatních. jste si zaslouží úctu a měl by také mít prospěch z těchto výrazů, které prozradit pravou lásku - možnost, že každý člověk by měl mít na dotek svou duši s láskou.


Jak reagovat na zradu?

Jak reagovat na zradu?

Když je zrada poprvé, ztratí se věrnost vztahů. Naše důvěra v partnera je rozdělena a mnoho hodnot je rozděleno na zem. Ale jak by měla reagovat na zradu? Která cesta je nejlepší? Vliv zrady Zrada se často stává, když to nejméně očekáváte. Zpráva pro partnera mobilního telefonu. E-mail. Foto nebo nevyhnutelný tip, že osoba, kterou milujete, vás zradí.

(Sex a vztahy)

Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho

Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho

Neztrácejte svou identitu a nepřinášejte sebe. Nezastavujte se někým jiným, aby vás někdo miloval. Pokud tak učiníte, pak se budete muset ublížit. Když se setkáme s osobou a chceme ji poznat lépe, pak chceme udělat dobrý dojem. Někdy nás tlačí k nepřirozenému jednání. Takový postoj vás lhát sám, stejně jako osoba, kterou chcete dobýt.

(Sex a vztahy)