Procedury péče o vlasy


Procedury péče o vlasy

Zveme vás, abyste se seznámili s novými způsoby péče a zvlhčování vlasů s pivem! Nenechte si to ujít!

K dnešnímu dni existuje velké množství vlasových procedur, od nápojů po ovoce. V tomto článku vám řekneme o ošetření piva. Slad a ječmen mohou chránit folikuly poškozených vlasů. Budou vlasy lesklé a měkké.

Na trhu s kosmetiky existuje mnoho produktů, které mohou léčit a chránit vlasy. Při dlouhém používání však ztrácejí svůj účinek na vlasy: činí křehkou, suchou a bez objemu. Podívejme se na pivo - to je alternativní metoda, která může být pro vlasy velmi užitečná.

Nejlepší je, že ani nemusíte kupovat nejdražší nebo dovezené pivo. Jakákoliv značka piva v nejbližším supermarketu bude skvělá! Je velmi důležité dodržovat pokyny, abyste co nejlépe využili našeho pivní receptury na ošetření vlasů:

  • Vylejte pivo z lahve do druhé nádoby. Pokud chcete denně užívat pivo k léčbě, je lepší nechat ji v této láhvi.
  • Dát pivo, aby se postavil. Otevřete jej několik hodin před použitím. Nechte z něj plyn.
  • Nejprve si umyjte vlasy šamponem a pak použijte pivo. V opačném případě šampon odolá účinkům piva.
  • Kondicionér můžete aplikovat na vlasy po ošetření pivem. Tento postup doporučujeme, aby byly vlasy měkké a lesklé a zbavily se pachového pachu.

Můžete také promíchat pivo s jinými produkty, abyste zvýšili jeho účinnost.

Nyní vám povíme o velkých "pivních" plusách!

Klimatizace z piva

Tato směs pracuje velmi dobře, když hodláte použít gel nebo vlasový lak. Aplikujte malé množství směsi na celou délku vlasů. Doplňte, jako obvykle, a vytvořte svůj účes. Když je suchý, účes bude skvělý!

Jojobový olej

Smíchejte malý jojobový olej s chladným pivem. Aplikujte vlasy z kořenů na konce, masírujte pokožku hlavy. Nechejte několik minut a důkladně opláchněte teplou vodou. V hrnci protřepejte jojobový olej láhev piva, aplikujte směs na vlasy a nechte 30 minut. Pak si umyjte vlasy šamponem.

Používejte pivo jako šampon

Stejně jako u jiných receptů, vše, co musíte udělat , je kombinovat pivo s normálním šamponem. Vlasy budou poslušnější a začnou svítit. Můžete přidat několik kapek olivového oleje a / nebo Rosemary esenciální olej.

Jablečný ocet

Tento recept je vytvořen pro kudrnaté a nezbedné vlasy. Smíchejte 1 litr piva s 1/2 šálkem jablečného octa. Aplikujte tuto směs na vlasy a nechte 5 minut. Poté nečistěte hlavu šamponem. Udělejte lehkou masáž a omotávejte vlasy suchým ručníkem.

S 1/4 litru piva a 10 kapek jablečného octa můžete udělat vyhlazovací krém. Naneste ho na čisté, suché vlasy a nechte 15 minut a poté opláchněte. Tento postup opakujte nejméně třikrát týdně a získáte velmi hladké a voňavé vlasy.

Slunečnicový olej, vejce a pivo

Tyto složky poskytují vlasy většího objemu. V nádobě smíchejte 1 litr piva se lžící slunečnicového oleje a přidejte surové vejce. Vše dobře promícháme a aplikujeme na vlasy, necháme pár minut. Použijte po této masce kondicionér, abyste odstranili jeho zbytky a vůni.

Citronová šťáva

Tento leštící prostředek zesvětlí a vyhladí vlasy. Ve skleněném mixu pivo s 1/2 šálkem citrónové šťávy. Aplikujte na vlasy po umytí hlavy, nechte několik minut.

Nezapomeňte ...

V závislosti na potřebách vlasů použijte recept, který bude co nejvíce odpovídat smyslům. Nezapomeňte dodržovat zdravou výživu a vypít velkou vodu. Ujistěte se, že používáte velké množství vitaminu C, protože stimuluje růst vlasů a pomáhá udržovat jasnost jeho barvy.

Nebojte se pachového pachu - vypařuje se za pár minut. Takže si nevšimnete tohoto podivného pachu, jako jsou vlasy, ale uvidíte jen úžasné výsledky!


Domácí léky na dokonalé nohy

Domácí léky na dokonalé nohy

Zdraví Máme tendenci se starat o naše vlasy, ruce a obličej, ale často zapomínají našima nohama. A to je úplně špatné. Stojí nás na nohou, takže se musíme nejprve postarat o ně. Z chůze, těsné boty, bosí procházky a fyzické cvičení, nejvíce trpící nohy. Z dlouhodobého hlediska to může být problém. Nicméně, to je nejen z estetických důvodů, dobře udržovat nohu v dobrém stavu, aby se zabránilo další vážné problémy v budoucnosti a musí být schopen předvést své sandály v létě.

(Krása)

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

Beauty Vlasy má tendenci rozdělit, pádě, hubený ... A vůbec, může docházet ke ztrátě lesk a krásu. Proto je nezbytná péče o všechny typy vlasů. Problém nezbedných, kudrnatých vlasů má mnoho důvodů. Ty mohou být chemické zpracování s použitím fén na suché žehličky nebo rovnání poškozených vlasů a kulmy je následující: Chcete-li mít kudrnaté vlasy, ale také vysušovat ji.

(Krása)