Procedury péče o vlasy


Procedury péče o vlasy

Zveme vás, abyste se seznámili s novými způsoby péče a zvlhčování vlasů s pivem! Nenechte si to ujít!

K dnešnímu dni existuje velké množství vlasových procedur, od nápojů po ovoce. V tomto článku vám řekneme o ošetření piva. Slad a ječmen mohou chránit folikuly poškozených vlasů. Budou vlasy lesklé a měkké.

Na trhu s kosmetiky existuje mnoho produktů, které mohou léčit a chránit vlasy. Při dlouhém používání však ztrácejí svůj účinek na vlasy: činí křehkou, suchou a bez objemu. Podívejme se na pivo - to je alternativní metoda, která může být pro vlasy velmi užitečná.

Nejlepší je, že ani nemusíte kupovat nejdražší nebo dovezené pivo. Jakákoliv značka piva v nejbližším supermarketu bude skvělá! Je velmi důležité dodržovat pokyny, abyste co nejlépe využili našeho pivní receptury na ošetření vlasů:

  • Vylejte pivo z lahve do druhé nádoby. Pokud chcete denně užívat pivo k léčbě, je lepší nechat ji v této láhvi.
  • Dát pivo, aby se postavil. Otevřete jej několik hodin před použitím. Nechte z něj plyn.
  • Nejprve si umyjte vlasy šamponem a pak použijte pivo. V opačném případě šampon odolá účinkům piva.
  • Kondicionér můžete aplikovat na vlasy po ošetření pivem. Tento postup doporučujeme, aby byly vlasy měkké a lesklé a zbavily se pachového pachu.

Můžete také promíchat pivo s jinými produkty, abyste zvýšili jeho účinnost.

Nyní vám povíme o velkých "pivních" plusách!

Klimatizace z piva

Tato směs pracuje velmi dobře, když hodláte použít gel nebo vlasový lak. Aplikujte malé množství směsi na celou délku vlasů. Doplňte, jako obvykle, a vytvořte svůj účes. Když je suchý, účes bude skvělý!

Jojobový olej

Smíchejte malý jojobový olej s chladným pivem. Aplikujte vlasy z kořenů na konce, masírujte pokožku hlavy. Nechejte několik minut a důkladně opláchněte teplou vodou. V hrnci protřepejte jojobový olej láhev piva, aplikujte směs na vlasy a nechte 30 minut. Pak si umyjte vlasy šamponem.

Používejte pivo jako šampon

Stejně jako u jiných receptů, vše, co musíte udělat , je kombinovat pivo s normálním šamponem. Vlasy budou poslušnější a začnou svítit. Můžete přidat několik kapek olivového oleje a / nebo Rosemary esenciální olej.

Jablečný ocet

Tento recept je vytvořen pro kudrnaté a nezbedné vlasy. Smíchejte 1 litr piva s 1/2 šálkem jablečného octa. Aplikujte tuto směs na vlasy a nechte 5 minut. Poté nečistěte hlavu šamponem. Udělejte lehkou masáž a omotávejte vlasy suchým ručníkem.

S 1/4 litru piva a 10 kapek jablečného octa můžete udělat vyhlazovací krém. Naneste ho na čisté, suché vlasy a nechte 15 minut a poté opláchněte. Tento postup opakujte nejméně třikrát týdně a získáte velmi hladké a voňavé vlasy.

Slunečnicový olej, vejce a pivo

Tyto složky poskytují vlasy většího objemu. V nádobě smíchejte 1 litr piva se lžící slunečnicového oleje a přidejte surové vejce. Vše dobře promícháme a aplikujeme na vlasy, necháme pár minut. Použijte po této masce kondicionér, abyste odstranili jeho zbytky a vůni.

Citronová šťáva

Tento leštící prostředek zesvětlí a vyhladí vlasy. Ve skleněném mixu pivo s 1/2 šálkem citrónové šťávy. Aplikujte na vlasy po umytí hlavy, nechte několik minut.

Nezapomeňte ...

V závislosti na potřebách vlasů použijte recept, který bude co nejvíce odpovídat smyslům. Nezapomeňte dodržovat zdravou výživu a vypít velkou vodu. Ujistěte se, že používáte velké množství vitaminu C, protože stimuluje růst vlasů a pomáhá udržovat jasnost jeho barvy.

Nebojte se pachového pachu - vypařuje se za pár minut. Takže si nevšimnete tohoto podivného pachu, jako jsou vlasy, ale uvidíte jen úžasné výsledky!


Jídlo a zvyky, které předčasně způsobují vrásky

Jídlo a zvyky, které předčasně způsobují vrásky

Každý ví, že vrásky jsou důsledkem stárnutí. Nedávná studie ukázala, že se objevují nejen kvůli tomu. Vytvářejí linie - tzv. "Drážky" na kůži, které se nejčastěji objevují na obličeji. Některé potraviny a špatné návyky mohou také způsobit předčasné vrásky, které se mohou stát skutečnou hrůzou pro některé ženy.

(Krása)

4 Přírodní prostředky pro vypadávání vlasů

4 Přírodní prostředky pro vypadávání vlasů

Zdraví vlasy hraje v životě ženy je velmi důležité, je to obvykle přitahuje pozornost mužů. Většina z nás neustále pronásleduje světlé, svěží kudrlinky, protože je velmi krásné. Bohužel však mnoho lidí musí bojovat proti ztrátě vlasů - jedné z nejrozšířenějších a nejobtížnějších otázek. odhaduje na zdravou pokožku hlavy je vždy asi 100.

(Krása)