Tumble nápoje: osm receptů


Tumble nápoje: osm receptů

Rakovina je vážné onemocnění, které může mít vliv na každého. Pokud je to v současné době známo, může to být způsobeno mnoha různými faktory, od problémů genů až po způsob života. Technologie a medicína postupně pokročily, pokud jde o účinnou léčbu této vážné nemoci. Přesto je rakovina stále jednou z hlavních příčin předčasné úmrtí na světě, takže se o tuto statistiku velmi obává každý. Zjistěte o některých účinných vrásek nápoje v tomto článku.

Mnohé lékařské studie, které byly provedeny ve světě, identifikovaly vztah mezi stravou a prevencí tohoto onemocnění. V důsledku výzkumu bylo zjištěno, že většina produktů obsahujících antioxidanty, jako jsou vitamíny A, C, D, E atd. - vynikající patogeny onkologických onemocnění, které musí přirozeně a účinně chránit tělo.

V tomto článku vám řekneme o přírodních antipyretických nápojích, které můžete užívat velmi často, což pomůže snížit riziko onemocnění.

pyré ananas a zázvor

Ananas obsahuje enzym zvaný bromelain, který má vlastnosti, které pomáhají zabránit tvorbě nádorových buněk a ke snížení negativních účinků chemoterapie a radiační terapie. Bromelainové složky ve skutečnosti redukují a zabíjejí rakovinné buňky a kromě toho zanechávají zdravé buňky neporušené. Zdá se, že zázvor má silné protinádorové vlastnosti, které snižují nádory a jejich počet. Zázvor je možná ještě účinnější než mnoho dalších léků, které bojují proti rakovině.

Co byste měli udělat

Mix ananas, zázvor a mléko v mixéru. V důsledku toho obdržíte protirakovinový koktejl.

Oranžová a malinová šťáva

Jak jsme již zmínili, antioxidanty a vitamíny hrají velmi důležitou roli při prevenci a léčbě rakoviny.

Ovoce, jako je pomeranč a malina, jsou vynikající antioxidanty, které vám umožní získat dokonalý nápoj pro boj s touto chorobou. Co byste měli dělat?

Smíchejte oranžovou a malinovou šťávu a pak raději pivejte před snídaní, nejlépe na prázdný žaludek.

Kaše mrkev a jablka mrkev

má stimulační vlastnosti ochranných funkcí v těle, což je obrovská pomoc pro boj s nemocemi, jako je rakovina.

Tato zelenina obsahuje složku, která se nazývá falkarinol. Tato látka je účinná v boji proti rakovině. A co jablka?

jablka s slupce obsahují mnoho vitamínů a antioxidantů, které jsou také skvělé pro prevenci onemocnění. Proto je kombinace obou produktů dokonale hodí k přípravě skvělého protirakovinového nápoje. Jak vyrobit

Mix vypít trochu vody v mixéru s mrkví a neloupaných apple slupkou. Bezprostředně po vaření vypijte výsledné bramborové kaše.

kaše banány a mango

Oba plody jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Banány obsahují minerály, které jsou velmi obtížné najít v jiných potravinách. Jsou účinné pro prevenci rakoviny a mají velmi výhodné vlastnosti pro správné fungování těla. Co byste měli dělat oba

Vložte ovoce do mixéru, přidejte trochu vody a pidsolodit to trochu lžičku medu.

pyré ostružiny

Studie profesora Vankay Young zjištěno, že

divoké ostružiny obsahuje antioxidanty a působí proti rakovině, anti-neurodegenerativní a protizánětlivé vlastnosti, které prevenci rakoviny, zejména rakoviny tlustého střeva, a má celkově pozitivní vliv na tělo Co byste měli dělat

Míchání ostružiny s vodou nebo mlékem v mixéru a pít často. Ginger čaj

Výzkumy ukázaly, že zázvor může zabíjet rakovinné buňky ještě účinněji než mnoho léků, které vyrábějí speciálně pro boj s rakovinou.

Zázvor je výborný nástroj pro prevenci a léčbu rakoviny a účinně snižuje zhoubné nádory, žádné nežádoucí účinky na lidské zdraví.

Co byste měli udělat

Nakrájejte zázvor na tenké plátky a promícháme s citronovou šťávou. Zahřejte sklenici vody a při vaření doplňte výše uvedené přísady. Nechte stát deset minut a pak pijte. Víno

Podle Americké asociace pro výzkum rakoviny, pití červeného vína v moderování snižuje úmrtnost na rakovinu o 20%.

víno obsahuje fenoly, jako je například resveratrol a quercetin, které působí jako silný antioxidant a díky těmto vlastnostem, které brání tvorbě nádorových buněk. Slaná voda

I když slaná voda může mít některé nepříznivé účinky na zdraví, jako je dehydratace a některé další změny v těle,

mnohé další z jeho vlastností mají silné účinky proti rakovině a neuvěřitelně dobře obnovit zdraví lidského těla. Co byste měli udělat

vás v žádném případě by neměly pít slanou vodu sám, protože to může negativně ovlivnit vaše tělo. Je nutné připravit směs v následujících poměrech: jedna část sůl vody s pěti dílů čisté čerstvé vody. Můžete přidat šťávu z jednoho citronu na litr směsi, a pokud chcete, můžete si dokonce osladit, nejlépe medem.

Všechny tyto protirakovinné nápoje by měly být konzumovány pravidelně a po dlouhou dobu pro ně mít terapeutický účinek. A podle jejich nejlepšího využití v prevenci a rakoviny, pokud neohrožují.


Tyto trávy mohou zabránit rakovině kůže

Tyto trávy mohou zabránit rakovině kůže

Nejčastější rakovinou je rakovina kůže. Proto je důležité vědět, jak pomoci zabránit rakovině kůže a snížit riziko. Je dobře známo, že vyhýbání se nadměrné expozici slunce je jedním z hlavních faktorů zadržování kůže. Mezi 10:00 a 16:00 se doporučuje zejména zůstat ve stínu. Vaše práce však může vyžadovat trvalý pobyt na slunci.

(Lidových opravné)

Jak léčit ušní infekce

Jak léčit ušní infekce

Každý z nás alespoň jednou v životě trpěl ušní infekce . Existuje několik důvodů pro toto rozšířené onemocnění, jako je například voda, vstupující do ucha při plavání a potápění, cizorodých částic nebo hmyzu, které spadají do zvukovodu, zubní infekce, která se šíří k uchu, atd V tomto článku vám poradíme, jak léčit tyto bolestivé ušní infekce doma.

(Lidových opravné)