Tumble nápoje: osm receptů


Tumble nápoje: osm receptů

Rakovina je vážné onemocnění, které může mít vliv na každého. Pokud je to v současné době známo, může to být způsobeno mnoha různými faktory, od problémů genů až po způsob života. Technologie a medicína postupně pokročily, pokud jde o účinnou léčbu této vážné nemoci. Přesto je rakovina stále jednou z hlavních příčin předčasné úmrtí na světě, takže se o tuto statistiku velmi obává každý. Zjistěte o některých účinných vrásek nápoje v tomto článku.

Mnohé lékařské studie, které byly provedeny ve světě, identifikovaly vztah mezi stravou a prevencí tohoto onemocnění. V důsledku výzkumu bylo zjištěno, že většina produktů obsahujících antioxidanty, jako jsou vitamíny A, C, D, E atd. - vynikající patogeny onkologických onemocnění, které musí přirozeně a účinně chránit tělo.

V tomto článku vám řekneme o přírodních antipyretických nápojích, které můžete užívat velmi často, což pomůže snížit riziko onemocnění.

pyré ananas a zázvor

Ananas obsahuje enzym zvaný bromelain, který má vlastnosti, které pomáhají zabránit tvorbě nádorových buněk a ke snížení negativních účinků chemoterapie a radiační terapie. Bromelainové složky ve skutečnosti redukují a zabíjejí rakovinné buňky a kromě toho zanechávají zdravé buňky neporušené. Zdá se, že zázvor má silné protinádorové vlastnosti, které snižují nádory a jejich počet. Zázvor je možná ještě účinnější než mnoho dalších léků, které bojují proti rakovině.

Co byste měli udělat

Mix ananas, zázvor a mléko v mixéru. V důsledku toho obdržíte protirakovinový koktejl.

Oranžová a malinová šťáva

Jak jsme již zmínili, antioxidanty a vitamíny hrají velmi důležitou roli při prevenci a léčbě rakoviny.

Ovoce, jako je pomeranč a malina, jsou vynikající antioxidanty, které vám umožní získat dokonalý nápoj pro boj s touto chorobou. Co byste měli dělat?

Smíchejte oranžovou a malinovou šťávu a pak raději pivejte před snídaní, nejlépe na prázdný žaludek.

Kaše mrkev a jablka mrkev

má stimulační vlastnosti ochranných funkcí v těle, což je obrovská pomoc pro boj s nemocemi, jako je rakovina.

Tato zelenina obsahuje složku, která se nazývá falkarinol. Tato látka je účinná v boji proti rakovině. A co jablka?

jablka s slupce obsahují mnoho vitamínů a antioxidantů, které jsou také skvělé pro prevenci onemocnění. Proto je kombinace obou produktů dokonale hodí k přípravě skvělého protirakovinového nápoje. Jak vyrobit

Mix vypít trochu vody v mixéru s mrkví a neloupaných apple slupkou. Bezprostředně po vaření vypijte výsledné bramborové kaše.

kaše banány a mango

Oba plody jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Banány obsahují minerály, které jsou velmi obtížné najít v jiných potravinách. Jsou účinné pro prevenci rakoviny a mají velmi výhodné vlastnosti pro správné fungování těla. Co byste měli dělat oba

Vložte ovoce do mixéru, přidejte trochu vody a pidsolodit to trochu lžičku medu.

pyré ostružiny

Studie profesora Vankay Young zjištěno, že

divoké ostružiny obsahuje antioxidanty a působí proti rakovině, anti-neurodegenerativní a protizánětlivé vlastnosti, které prevenci rakoviny, zejména rakoviny tlustého střeva, a má celkově pozitivní vliv na tělo Co byste měli dělat

Míchání ostružiny s vodou nebo mlékem v mixéru a pít často. Ginger čaj

Výzkumy ukázaly, že zázvor může zabíjet rakovinné buňky ještě účinněji než mnoho léků, které vyrábějí speciálně pro boj s rakovinou.

Zázvor je výborný nástroj pro prevenci a léčbu rakoviny a účinně snižuje zhoubné nádory, žádné nežádoucí účinky na lidské zdraví.

Co byste měli udělat

Nakrájejte zázvor na tenké plátky a promícháme s citronovou šťávou. Zahřejte sklenici vody a při vaření doplňte výše uvedené přísady. Nechte stát deset minut a pak pijte. Víno

Podle Americké asociace pro výzkum rakoviny, pití červeného vína v moderování snižuje úmrtnost na rakovinu o 20%.

víno obsahuje fenoly, jako je například resveratrol a quercetin, které působí jako silný antioxidant a díky těmto vlastnostem, které brání tvorbě nádorových buněk. Slaná voda

I když slaná voda může mít některé nepříznivé účinky na zdraví, jako je dehydratace a některé další změny v těle,

mnohé další z jeho vlastností mají silné účinky proti rakovině a neuvěřitelně dobře obnovit zdraví lidského těla. Co byste měli udělat

vás v žádném případě by neměly pít slanou vodu sám, protože to může negativně ovlivnit vaše tělo. Je nutné připravit směs v následujících poměrech: jedna část sůl vody s pěti dílů čisté čerstvé vody. Můžete přidat šťávu z jednoho citronu na litr směsi, a pokud chcete, můžete si dokonce osladit, nejlépe medem.

Všechny tyto protirakovinné nápoje by měly být konzumovány pravidelně a po dlouhou dobu pro ně mít terapeutický účinek. A podle jejich nejlepšího využití v prevenci a rakoviny, pokud neohrožují.


Jak zmírnit příznaky menopauzy přirozeně

Jak zmírnit příznaky menopauzy přirozeně

Natural znamená, že pokud jste žena ve věku mezi 45 a 55 let, které se nyní blíží nebo procházejí menopauzy, můžete být překvapeni, že menopauza skutečně vydrží jeden den. Toto je den, kdy se zastaví váš menstruační cyklus, což se obvykle děje poté, co jste žil celý jeden rok bez menstruace. Všechny horké návaly horka, změny nálady, přibývání na váze, problémy se spánkem a jiné nepříjemné příznaky, které se vyskytují v důsledku této změny skutečně dojít během perimenopause - nečinnosti před menstruační cyklus se zastaví.

(Lidových opravné)

7 Produktů pro prevenci degenerace žlutých skvrn

7 Produktů pro prevenci degenerace žlutých skvrn

Degenerace žlutého oka je jedním z nejčastějších poruch zraku, které mohou významně snížit kvalitu lidského života. Obvykle toto onemocnění postihuje lidi v dospělém a pokročilém věku. Spojte vývoj této poruchy sítnice se zhoršením makulárního stavu , který je zodpovědný za ostrost a kvalitu vidění. Macula - tenká membrána s nažloutlým nádechem, která se nachází přímo za oko žáka.

(Lidových opravné)