Jednoduchost. Zde je tajemství vychovávání dětí


Jednoduchost. Zde je tajemství vychovávání dětí

Při výchově dětí se v posledních letech mnoho změnilo. Nyní je mnohem více možností a zdrojů, které jim pomohou objevit skvělé vyhlídky a lepší budoucnost pro ně.

problémy, které vznikají v dětství

Protože děti mají nyní spoustu, začali teprve rozvíjet problémy stále úžas dospělé.

Stres, deprese, špatná koncentrace - to jsou jen některé nemoci, které se u malých dětí stále častěji projevují.

Za to stojí za to obviňovat? Vychováváme děti správně? Ve skutečnosti není otázkou, jak pěstovat děti, ale jak postupně jim dát to, co mají před sebou.

Pravděpodobně jste slyšeli od dětí, že nemají čas, protože chodí do tří dalších kruhů a zabývají se mnoha věcmi, které jen "omezují" své dětství.

Dětství je čas užívat si a žít každý okamžik, stejně jako mnoho dalších období života. Tyto roky jsou také velmi důležité, protože v tomto období dochází k většině procesů psychologického rozvoje.

Jsou-li děti přetížené a začínají se objevovat příznaky stresu a deprese, mohou mít v nedávné budoucnosti poruchy duševních a behaviorálních.

Když se "mnoho" změní v "příliš"

Dnes děti žijí v bezpečí. Oni se obávají jen hádky se svými rodiči, chodí do školy a seznam tříd, které se mají zúčastnit.

Co se děje ve skutečnosti? Jsou-li bezpečné a živé, pak odkud pocházejí všechny tyto problémy? Děti se naučily být opatrní. Mnoho z nich dokonce ztratilo tuto vrozenou zvědavost, že by nikdo v životě neztratil.

Velkým problémem je, že jsou vystaveni významným tokům informací, které je obtížné zpracovávat. Je to těžké i pro nás. To je důvod, proč akce mnoha motivací způsobuje stres, který děti nemohou snášet.

Z tohoto důvodu rychle vyrůstají, procházejí různými stupni, aniž by si užívali tohoto potěšení. Děti se v detství neradi radují, stejně jako by, což by mohlo způsobit vážné problémy, které pak bude těžké řešit.

hlavní výsledku redundance důvody, můžeme říci, že přebytek způsobený 4 hlavních věcí, které způsobují problémypři výchově dětí.

  • Příliš mnoho věcí. Naši prarodiči neměli nic kromě oblečení, pokud by měli štěstí, pak se jim podařilo získat hračku. Ale teď mají děti to, co chtějí, to jim nedovoluje naučit se opravdu ocenit všechno, co mají.
  • Příliš mnoho informací. Skutečnost, že děti chodí do více než jednoho mimoškolního kruhu, který trvá hodně času. Za prvé, měli byste se zaměřit na hlavní lekce, ukázat dobré výsledky a pak jít na extra. Vliv informací nadnese děti a zabraňuje tomu, aby je zvládli.
  • Příliš mnoho možností. Existuje tolik příležitostí a nejistot, že stres začíná již u malých dětí. "Co si vybrat?" "Kam jít?" - to jsou otázky, s nimiž se budou muset potýkat nejen v dětství, ale i po zbytek svého života.
  • příliš rychle. Čas přechází příliš rychle, takže je nutné jej používat co nejvíce. Děti si to však neuvědomují. A je to v pořádku, protože se jim to líbí tolik. Velkým problémem je, že jim to nedovolíme. Prostřednictvím rodičů děti nemají pocit, že by měli mít okamžik , jak by měli mít. Výchova dětí znamená, že rodiče by měli být zodpovědní. Nicméně předtím, než se zobrazí všechny možné lekce nebo perepovnyty svými dětmi žije a způsobit jim zdůraznit, že lidé zažívají v dospělosti,

je důležité, aby se děti žijí. Dětství se děje jen jednou v životě.

Je čas těšit, budovat přátelství a růst, ale ne tak ostře jako v budoucích generacích. Pokud už trpíte stresem, úzkostí a depresí v mladém věku, co se stane v dospělosti?


7 Fakta, která se schovává před depresí

7 Fakta, která se schovává před depresí

Zajímavá fakta V současné době deprese - je jedním z nejčastějších duševních poruch, a je hlavním důvodem nechuť k práci. Fakta se prokazují, protože antidepresiva patří mezi nejrozšířenější léky na světě. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO), procento lidí, kteří je užívají, se pohybuje od 10 do 15.

(Zajímavosti)

Produkty, které nemohou být kombinovány s sodovky

Produkty, které nemohou být kombinovány s sodovky

Zajímavá fakta Pravděpodobně jste slyšeli, že limonády (zejména Coca Cola), jsou škodlivé pro vaše zdraví. Nicméně, mnoho lidí je miluje a pokračuje v konzumaci, navzdory tomuto varování. V tomto článku budeme zvažovat další důvod, proč ne pít tolik nealkoholických nápojů, protože budeme mluvit o potravinách, které by s nimi neměly být konzumovány.

(Zajímavosti)