Jednoduché způsoby bělení pod podpaží doma


Jednoduché způsoby bělení pod podpaží doma

Kůže pod podpaží je místo, které inklinuje k tmavnutí nebo změně barvy kvůli různým faktorům. Může se jednat o genetiku, například pokud mají jiní členové vaší rodiny tento problém. Na druhou stranu chemické deodoranty a antiperspiranty často obsahují látky, které mohou výrazně změnit barvu pleti. Může to být také kvůli špatnému odstranění chloupků pomocí holého holicího strojku.

Bez ohledu na příčinu vypadají tmavé chlupy pod očima neatraktivní a ovlivňují sebevědomí, obzvláště když chcete nosit bez rukávů nebo bez ramínek. Naštěstí dnes budeme mluvit o některých jednoduchých způsobech, jak bělit oblast pod podpaží, a také zlepšit zdraví pokožky.

Dnes existují na trhu výrobky, které slibují, že bělí pod podpaží a odstraní tmavé skvrny, ale nemusíte utrácet spoustu peněz na nákup těchto prostředků. Mnohem levnější je skvělá alternativa - domácí lék, který přináší velmi efektivní výsledky při pravidelném používání. Jste připraveni se dozvědět o přirozených způsobech bělení oblasti pod podpaží?

křup s citronem a cukrem

Tento přírodní křovin je prvním krokem na cestě k zřetelně většímu nápadnému podpaží a barvení. Kvůli vysokému obsahu kyselin by měl být citrón aplikován na pokožku přes noc, protože vystavení slunečnímu světlu může mít nepříznivé účinky. Citrón je velmi silný bělicí prostředek a cukr pomáhá přirozeně odlupovat a odstraňovat mrtvé buňky.

Stačí smíchat lžíci cukru s půl šálku citrónové šťávy. Aplikujte směs přímo na oblast podpaží a nechte 15 minut, poté opláchněte a vysušte pokožku.

Vana do oblasti pod podpaží

S těmito dostupnými přísadamisi můžete vytvořit svůj vlastní bělící krém pro odstranění tmavých skvrn a přirozeného blesku pod podpaží. Chcete-li vařit, míchat v misce lžíce medu, šťávu z jednoho citronu a dvě polévkové lžíce ovesných vloček. Poté, co byla pasta vytvořena, naneste ji přímo pod roštu a nechte ji 10 minut.

Citronová šťáva

Snadný způsob, jak získat bílé výhody citronů, je použít šťávu přímo na oblast podpaží před spaním. Citron je přirozený astringent, který pomáhá hluboce vyčistit kůži a stimuluje odstranění mrtvých buněk. Použijte citronovou šťávu k vyčištění podpaží, nechte ji 30 minut a umyjte ji před spaním. Jogurt a ovesné vločky

kombinace jogurtu a ovesné vločky účinně rozjasní a odumřelé kůže, pomáhá snižovat tmavé skvrny v podpaží, především tím, že odstraní odumřelé buňky. Stačí smíchat lžíci jogurtu s poloviční lžičkou nakrájeného ovsa. Smíchejte směs pod podpaží opatrnými, kruhovými pohyby a poté opláchněte studenou vodou.

Peroxid vodíku

Dalším nákladově efektivním a efektivním způsobem, jak odstranit tmavé šipky, je použití peroxidu vodíku. Tento přírodní produkt pomáhá odstranit všechny druhy skvrn, ale měli byste je používat opatrně, abyste se vyhnuli potenciálním alergickým reakcím. Doporučujeme zvolit nižší koncentraci, aby nedošlo k podráždění pokožky, ale také můžete zkontrolovat vyšší koncentraci. Jednoduše ji aplikujte na oblast pod podpaží, nechte ji 10 minut a pak opláchněte studenou vodou.

Jablečný ocet

Tento produkt obsahuje přírodní kyseliny, které zabraňují růstu bakterií na pokožce. Navíc je velmi účinná jako bělící činidlo a neutralizuje zápach v oblasti axilární. Jednoduše promíchejte stejné části vody a jablečného jablčného octa a aplikujte je na oblast pod podpaží měkkým hadříkem.

Můžete zkusit pouze jablečný ocet, ale zkuste nápravu na malém spiknutí, abyste se ujistili, že nezpůsobí alergickou reakci.


Jak tinnitus na lidské zdraví?

Jak tinnitus na lidské zdraví?

Věku Někdy slyšíme neobvyklé zvuky nebo hučení v uších. Mohou nás strach, a někdy ani nevědí, co to je. Pokud je to jen dočasné, pak můžeme zapomenout na tento problém obejít a vrátit se do normálního života. V některých případech, tinnitus může být výsledkem nepředvídatelných faktorů: Například voda, která je uvězněna v uchu nebo nedávného letu.

(Krása)

Nejlepší přírodní léčba celulitidy

Nejlepší přírodní léčba celulitidy

Celulitida - to je problém, který postihuje mnoho žen. Většina zdrojů souhlasí, že výskyt celulitidy je způsoben problémy nebo nerovnováhou v uchycení tkáně a tělesného tuku. Existuje však mnoho teorií o důvodech, které mohou vést k této nerovnováze. Níže vám ukážeme nejlepší způsob, jak přirozeně léčit celulitidu.

(Krása)