Jednoduché tipy z tašek pod očima


Jednoduché tipy z tašek pod očima

Tašky pod očima dodávají tváři unavenému vzhledu a ve většině případů je těžké je skrýt s make-up. Obecně platí, tento problém nastává kvůli nedostatku spánku v noci nebo stagnaci tekutin.

Když se probudíte a budete cítit tašky pod očima, začněte hledat způsoby, jak je snížit a obrátit tvář do svého přirozeného světla.

Naštěstí existuje řada způsobů, jak tento problém vyřešit, aby nezničil vaši přirozenou krásu a sebeúctu.

I když nyní můžete najít mnoho různých nástrojů na regálech obchodů, které pomáhají snižovat tašky pod očima, nemusíte utrácet spoustu peněz, aby bylo dosaženo stejných výsledků.

Kvůli jistým přírodním složkám se budete moci rozloučit s taškami pod očima a vypadat ohromující.

Brambory

Pokud sedíte pozdě a často trpíte pytlemi pod očima, přidejte brambory do ledničky, abyste je mohli použít k vyřešení tohoto problému.

  • Střílet studené brambory na malé kousky a připevnit k oči po dobu 15-20 minut.

Tento výrobek má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá rychle snižovat sáčky pod očima.

mléko

Tato složka pomáhá odstranit záněty a tmavé kruhy, které se tvoří pod očima. Díky svým vlastnostem hydratuje a vyživuje pokožku, obnovuje ji a čistí ji přirozeným způsobem.

  • Namočte do očí dva bavlněné kotouče do studeného mléka po dobu 20 minut.

Mléko pomůže zbavit se stagnace tekutiny a dát unaveným očím čerstvý vzhled. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být postup opakován každý den.

Okurka

Okurka - je klasický lék na vředy a záněty pod očima, stejně jako jeden z nejlepších metod léčby těchto problémů.

Okurky obsahují hodně vody a antioxidanty, které pomáhají zvlhčit pokožku a odstranit zánět obnovit přirozený vzhled obličeje. Vyzvedněte dva okurky a dejte je do očí po dobu 20 minut.

  • Vzhledem k protizánětlivým vlastnostem

okurky velmi rychle odstraní neatraktivní vaky a tmavé kruhy pod očima.

Vitamin E Vitamin E - je složka, která každá dívka by měla mít kvalitní osobní péči a kůže obecně, protože je dokonale hydratuje, působí protizánětlivě a snižuje vlastnosti.

Smíchejte malé množství vody s několika kapek oleje s vitamínem

  • E, namočte ve směsi bavlněného kotouče a dáte oči po dobu 20 minut.V důsledku toho budou vypadat mnohem čerstvější, a co je důležitější, kůže kolem očí, kde se často vytvářejí vrásky, obdrží další hydrataci.

Heřmánkový čaj

Vzhledem k protizánětlivým a regeneračním vlastnostem

heřmánek čaje je další skvělý prostředek pro pytle pod očima. namočte dva pytle heřmánku čaj ve studené vodě, a pak dejte oči na 15 minut.

  • Tento nástroj lze použít dvakrát denně: když jste se probudili a před spaním.

Vaječné bílkoviny

Vaječné bílkoviny nejen pomáhají odstraňovat mrtvé buňky, které se hromadí na povrchu kůže, ale také odstraňují sáčky pod očima.

Oddělte protein z vaječného žloutku a aplikujte ho na celou tvář štětcem.

  • Pokuste se pokrýt problematické oblasti, ale vyvarujte se vstupu do očí. Nechte vyschnout a opláchněte studenou vodou.
  • lžíce

Tato jednoduchá metoda používání lžící bojuje s pytlíky pod očima, nicméně je také známá jako terapie pro omlazení pokožky a její hladkost.

Budete potřebovat pouze sklenici ledové vody a 4 lžíce.

  • Položte dvě lžíce na ledovou vodu a když se ochladí, přiložte je k zavřenýma očím. Zatímco držíte lžíce, vložte další dva do ledové vody, aby byly připraveny k použití, když se ostatní dva zahřejí.
  • Změňte lžíce pokaždé, když se zahřejí. Aby se vyloučilo vznícení, je třeba to udělat za pár minut.
  • Pokud chcete, můžete na jakékoliv místo na obličeji použít efekt odstínů.


6 Bylinných nápojů proti celulitidě

6 Bylinných nápojů proti celulitidě

Celulitida - to je jeden z nejběžnějších problémů s vzhled, který obtěžuje ženy. Ve skutečnosti odhaduje, že se o ni stěžovalo více než 90% ženské populace. Tato porucha ovlivňuje pojivovou tkáň těla. Že je místo, kde tekutina hromadí a tuku, což způsobuje vznik malých důlků, viditelných na kůži. celulitidy se vyskytuje v různých oblastech, včetně hýždě, břicho a nohy, stejně jako horní část těla, ramena.

(Krása)

Nejvíce přírodní prostředky pro peeling

Nejvíce přírodní prostředky pro peeling

Health Ještě přirozenou exfoliaci - skvělý nápad, jak se zbavit pleťovými nedokonalostmi, jako tmavé skvrny nebo pupínky. To je také dobrá volba pro snížení pravidelných a obličejových vrásek. Přírodní peeling se velmi snadno aplikuje: procedura trvá několik minut a výsledky jsou opravdu působivé. Zjistěte v tomto článku, že existují nejlepší přírodní prostředky pro peeling.

(Krása)