Jednoduché tipy pro péči o pleť


Jednoduché tipy pro péči o pleť

Jak víte, ruce v každodenním životě patří mezi nejzranitelnější části těla. To je důvod, proč v tomto článku vám představíme několik specifických způsobů pro péči o pokožku rukou a rukou.

Ale nejdřív chceme vyjasnit, že doporučujeme tyto postupy minimálně dvakrát týdně, , protože vaše pokožka je velmi slabá a citlivá na sluneční světlo.

Tip # 1

Suchá ruka je pozorována u velkého počtu lidí, bez ohledu na věk. To je zpravidla usnadněno několika faktory, jako je: práce na farmě, držení velkého množství času pod sluncem a mnoho dalších. Pro první postup musíte udělat jednoduchou domácí masku následujících složek:

  • dvě polévková lžíce medu;
  • jeden brambor;
  • dvě polévková lžíce mléka;
  • dvě polévkové lžíce olivového oleje.

Nejprve zabalte brambory. Odstraňte z ní kůru a otřete ji. Přidejte olivový olej, mléko a med. Dobře promíchejte, dokud směs přestane opustit prsa a jeho struktura bude hladká. Dalším krokem je použití směsi. Aplikujte směs na ruce a nechte 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Tip # 2

Pokud chcete ruky a zápěstí jsou velmi měkké a jemné - nic vám pomůže tak dobrý jako cukrem a medem, jak jsou dokonale odlupovat kůže.

Směs trochu medu s cukrem a použijte tuto směs na ruce po dobu 10 minut. Jemně masírujte ruce pro zlepšení absorpce, tento postup také uvolňuje.

Umyjte teplou vodou.

Tip # 3

Je velmi důležité odstranit mrtvé kožní buňky, takže chceme, abyste věděli o tomto přírodním a levném receptu. Budete potřebovat:

  • 1/2 šálku cukru;
  • 1/2 šálku citrónové šťávy.

důkladně promíchejte obě složky. Aplikujte směs na ruce a kartáč a nechte 10 minut; potom omýt velkým množstvím vody. Pro dosažení nejlepšího účinku tohoto zvlhčovacího postupu - mažete ruce po ukončení.

Tip # 4

Nejméně, a snad dokonce, a větší problém než suché ruce, je vzhled pigmentových skvrn na kůži. Dále nabídneme vám velmi jednoduchý recept řešit tento nedostatek pomocí produktů, které pravděpodobně existují v každé domácnosti: Složení

:

  • okurky;
  • jedna polévková lžíce olivového oleje;
  • malá petrželka;
  • šťáva z jednoho citronu.

Umístěte okurku, citrónovou šťávu, nakrájenou pre-petrželku a olivový olej do mixéru. Smíchejte, až se vytvoří hladká směs. Aplikujte masku na ruce a nechte ji 15 minut; pak opláchněte teplou vodou. Změny budou okamžitě viditelné.

Tyto jednoduché tipy vám velmi pomohou správně pečovat o vaše ruce, odstranit suchou pokožku a učinit si ruce krásnější. Nezapomeňte provést tyto postupy během několika týdnů, což vám poskytne lepší výsledky.


Natural Eye pro zdravou pleť

Natural Eye pro zdravou pleť

Kosmetický kosmetický průmysl vyvinul širokou škálu krémů, protože kůže kolem očí je jednou z oblastí, kde s největší pravděpodobností , příznaky předčasného stárnutí. Nicméně, mnoho žen nebylo schopno koupit tyto oční krémy, protože jejich vysoké ceny. Péče o kůži kolem očí se stala nezbytností v kosmetických procedurách.

(Krása)

5 Recepty na vlasy domácí

5 Recepty na vlasy domácí

Krása vlasy suché a lámavé? Pokud ano, možná to naléhavě potřebuje vaši péči a pozornost. S cílem usnadnit proces pro vás péče o vlasy, jsme se shromáždili v tomto článku 5 recepty na vlasy domácí, které jsou jednoduché na přípravu, ale obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály. Dozvíte se, jak, aby se vaše vlasy silné a zdravé bez výrazných nákladů a pravidelné návštěvy kosmetických salónů.

(Krása)