Jednoduché tipy pro péči o pleť


Jednoduché tipy pro péči o pleť

Jak víte, ruce v každodenním životě patří mezi nejzranitelnější části těla. To je důvod, proč v tomto článku vám představíme několik specifických způsobů pro péči o pokožku rukou a rukou.

Ale nejdřív chceme vyjasnit, že doporučujeme tyto postupy minimálně dvakrát týdně, , protože vaše pokožka je velmi slabá a citlivá na sluneční světlo.

Tip # 1

Suchá ruka je pozorována u velkého počtu lidí, bez ohledu na věk. To je zpravidla usnadněno několika faktory, jako je: práce na farmě, držení velkého množství času pod sluncem a mnoho dalších. Pro první postup musíte udělat jednoduchou domácí masku následujících složek:

  • dvě polévková lžíce medu;
  • jeden brambor;
  • dvě polévková lžíce mléka;
  • dvě polévkové lžíce olivového oleje.

Nejprve zabalte brambory. Odstraňte z ní kůru a otřete ji. Přidejte olivový olej, mléko a med. Dobře promíchejte, dokud směs přestane opustit prsa a jeho struktura bude hladká. Dalším krokem je použití směsi. Aplikujte směs na ruce a nechte 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Tip # 2

Pokud chcete ruky a zápěstí jsou velmi měkké a jemné - nic vám pomůže tak dobrý jako cukrem a medem, jak jsou dokonale odlupovat kůže.

Směs trochu medu s cukrem a použijte tuto směs na ruce po dobu 10 minut. Jemně masírujte ruce pro zlepšení absorpce, tento postup také uvolňuje.

Umyjte teplou vodou.

Tip # 3

Je velmi důležité odstranit mrtvé kožní buňky, takže chceme, abyste věděli o tomto přírodním a levném receptu. Budete potřebovat:

  • 1/2 šálku cukru;
  • 1/2 šálku citrónové šťávy.

důkladně promíchejte obě složky. Aplikujte směs na ruce a kartáč a nechte 10 minut; potom omýt velkým množstvím vody. Pro dosažení nejlepšího účinku tohoto zvlhčovacího postupu - mažete ruce po ukončení.

Tip # 4

Nejméně, a snad dokonce, a větší problém než suché ruce, je vzhled pigmentových skvrn na kůži. Dále nabídneme vám velmi jednoduchý recept řešit tento nedostatek pomocí produktů, které pravděpodobně existují v každé domácnosti: Složení

:

  • okurky;
  • jedna polévková lžíce olivového oleje;
  • malá petrželka;
  • šťáva z jednoho citronu.

Umístěte okurku, citrónovou šťávu, nakrájenou pre-petrželku a olivový olej do mixéru. Smíchejte, až se vytvoří hladká směs. Aplikujte masku na ruce a nechte ji 15 minut; pak opláchněte teplou vodou. Změny budou okamžitě viditelné.

Tyto jednoduché tipy vám velmi pomohou správně pečovat o vaše ruce, odstranit suchou pokožku a učinit si ruce krásnější. Nezapomeňte provést tyto postupy během několika týdnů, což vám poskytne lepší výsledky.


Narrow vlasy s pomocí přírodních ingrediencí, které jsou přítomny v každé kuchyni

Narrow vlasy s pomocí přírodních ingrediencí, které jsou přítomny v každé kuchyni

Hladké, brilantní vlasy jsou vždy v módě. Kudrlinky a kudrlinky dávají vlasům jedinečnost, ale pravdou je, že rovné vlasy jsou vhodné pro jakoukoliv tvář a vlasy. Ti, kteří z povahy nemají rovné vlasy, často používají chemické látky nebo "železné" vlasy, aby se zbavili zlobivých kuchařů. Mnoho kadeřníci vyvinula vlastní technologii, aby se vlasy dokonale hladké , ale ve většině případů je tento efekt krátké vlasy a škoda, která ovlivňuje jeho formu a zdraví.

(Krása)

Vlasů barvení přírodních extraktů může

Vlasů barvení přírodních extraktů může

Health malování vlasy, můžete změnit svůj vzhled, aby vaše vlasy modernější vzhled a schovat šedé vlasy a starat se o něj. Ale barvení vlasů obvykle vyžaduje návštěvu salonu krásy a zůstat tam po dlouhou dobu, protože pokud si to udělat sám, obvykle to znamená, že používáte produkty, které mohou být často agresivní a škodlivé pro váš kapilární struktury.

(Krása)