Jednoduché tipy pro péči o pleť


Jednoduché tipy pro péči o pleť

Jak víte, ruce v každodenním životě patří mezi nejzranitelnější části těla. To je důvod, proč v tomto článku vám představíme několik specifických způsobů pro péči o pokožku rukou a rukou.

Ale nejdřív chceme vyjasnit, že doporučujeme tyto postupy minimálně dvakrát týdně, , protože vaše pokožka je velmi slabá a citlivá na sluneční světlo.

Tip # 1

Suchá ruka je pozorována u velkého počtu lidí, bez ohledu na věk. To je zpravidla usnadněno několika faktory, jako je: práce na farmě, držení velkého množství času pod sluncem a mnoho dalších. Pro první postup musíte udělat jednoduchou domácí masku následujících složek:

  • dvě polévková lžíce medu;
  • jeden brambor;
  • dvě polévková lžíce mléka;
  • dvě polévkové lžíce olivového oleje.

Nejprve zabalte brambory. Odstraňte z ní kůru a otřete ji. Přidejte olivový olej, mléko a med. Dobře promíchejte, dokud směs přestane opustit prsa a jeho struktura bude hladká. Dalším krokem je použití směsi. Aplikujte směs na ruce a nechte 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Tip # 2

Pokud chcete ruky a zápěstí jsou velmi měkké a jemné - nic vám pomůže tak dobrý jako cukrem a medem, jak jsou dokonale odlupovat kůže.

Směs trochu medu s cukrem a použijte tuto směs na ruce po dobu 10 minut. Jemně masírujte ruce pro zlepšení absorpce, tento postup také uvolňuje.

Umyjte teplou vodou.

Tip # 3

Je velmi důležité odstranit mrtvé kožní buňky, takže chceme, abyste věděli o tomto přírodním a levném receptu. Budete potřebovat:

  • 1/2 šálku cukru;
  • 1/2 šálku citrónové šťávy.

důkladně promíchejte obě složky. Aplikujte směs na ruce a kartáč a nechte 10 minut; potom omýt velkým množstvím vody. Pro dosažení nejlepšího účinku tohoto zvlhčovacího postupu - mažete ruce po ukončení.

Tip # 4

Nejméně, a snad dokonce, a větší problém než suché ruce, je vzhled pigmentových skvrn na kůži. Dále nabídneme vám velmi jednoduchý recept řešit tento nedostatek pomocí produktů, které pravděpodobně existují v každé domácnosti: Složení

:

  • okurky;
  • jedna polévková lžíce olivového oleje;
  • malá petrželka;
  • šťáva z jednoho citronu.

Umístěte okurku, citrónovou šťávu, nakrájenou pre-petrželku a olivový olej do mixéru. Smíchejte, až se vytvoří hladká směs. Aplikujte masku na ruce a nechte ji 15 minut; pak opláchněte teplou vodou. Změny budou okamžitě viditelné.

Tyto jednoduché tipy vám velmi pomohou správně pečovat o vaše ruce, odstranit suchou pokožku a učinit si ruce krásnější. Nezapomeňte provést tyto postupy během několika týdnů, což vám poskytne lepší výsledky.


Přirozenou cestou, aby se omezila zámky

Přirozenou cestou, aby se omezila zámky

Zdraví Zkrocení zámků je jedním z nejčastějších estetických problémů pro všechny věkové skupiny. V důsledku kombinace kuchařů a statické elektřiny vlasy umírají a vymizí z kontroly. I když to není ve skutečnosti známkou zdravotních problémů a není k obavám, ale určitě to může být nepříjemné, když se jen snaží uzavřít vlasy.

(Krása)

Nejlepší cvičení pro tón nohou

Nejlepší cvičení pro tón nohou

Nohy jsou velmi obtížné udržet v tónu. Nicméně, s pomocí vhodných cvičení, můžete získat dobré výsledky za poměrně krátkou dobu. Neváhejte se seznámit s těmito úžasnými cvičeními pro váš tón nohou. Vytvořte svaly, abyste se zbavili tuku Pravděpodobně jste neměli ani tušení, že nejlepším způsobem spalování tuku je vytvoření svalové hmoty.

(Krása)