Jednoduchý lék na syndrom dráždivého tračníku


Jednoduchý lék na syndrom dráždivého tračníku

přírodními prostředky, které často trpí příznaky syndromu dráždivého tračníku? Lékaři ještě nevědí, jak určit, co přesně způsobuje tuto nemoc máte, ale to je běžné u nás může léčit nemoci a snížit nepohodlí, které to má.

Víme, že tento opakující se onemocnění, , který se vyskytuje u žen mnohem častěji, někdy spojené se stresem. Někdy se může stát, že budeme mít zácpu a průjem později dochází náhle ... Takže, co léky jsou nejlepší pro zmírnění symptomů?

jasné, že musíme vždy dodržovat lékařské doporučení lékaře. Ale to je také dobré vědět o nějaké přírodní prostředky, které nebudou nadměrná během jakékoliv léčby. Zde máme pro Vás následující nabídku. Pojďme číst!

přírodní léčbu syndromu dráždivého tračníku: aloe džus s mátou

1. Jaké ingredience potřebuji?

Za prvé, chceme objasnit jeden detail. Nikdy zaymetessebe a nikdy ignorovat znalecký posudek, že vám dát. Také mít na paměti, že dlouhodobé užívání stejného léku může mít řadu negativních důsledků v dlouhodobém horizontu, jako jsou problémy s játry, ledvinami ...

Takže jaké je řešení tohoto problému? Trvat jen nejnutnější léky a doplnit jejich každodenní přírodních zdrojů.

Takže zveme Vás zahájit léčbu tohoto produktu:

 • Dvě velké polévkové lžíce aloe vera gel (tato částka je 40 gramů)
 • máty peprné zanechává 15 gramů (pokud zjistíte, mátový esenciální olej, ale také může být dobrou volbou).

2. Proč tyto ingredience mi pomůže při léčbě syndromu dráždivého tračníku? Aloe Vera

 • : spotřeba gel aloe vera na více než 10 po sobě následujících dnech zmírnit zánět a podráždění tlustého střeva. To je jeden z mála produktů, které nevypouští plynu při vstupu do střeva. Jeho protizánětlivé a hojivé vlastnosti jsou aktivovány ve střevech. Změkčuje látky, které mohou dráždit střeva a tóny jej. Tento produkt se zastaví křeče způsobené bolestí. Reguluje průchodu stolice, prevence zácpy a průjmu stejně. Díky aloe vera, střeva lépe vstřebávat živiny. Také nemůžeme ignorovat skutečnost, že tato látka v našem produktu odstraňuje škodlivé bakterie, které mohou nakonec mohou stát příčinou onemocnění.
 • Mincovna: o léčebných vlastnostech máty a její schopnosti léčit syndrom dráždivého střeva byla projednána v British Medical Journal (British Medical Journal). Mentol, důležitá látka v máta, pomáhá například snížit svalové křeče a uvolnit stěny střeva. Takže když používáme mátou, snižujeme bolest, křeče, zácpa a průjem. Závěr v časopise byl zcela pochopitelný: máta by měla být považována za nejúčinnější terapii ke zmírnění příznaků syndromu dráždivého střeva.

Takže jak vidíte, pomocí aloe vera snížíme zánět stěnách střeva, zatímco pomocí mint jsme zmírnit nepohodlí a bolest způsobenou zánětem.

3. Jak připravit lék s aloe vera a máta?

 • Vezměte míru ve výši dvou sklenic denně. Jedno ráno na prázdný žaludek a druhý po obědě. Není vůbec těžké se připravit. Nejprve zahřejte dvě sklenice vody (asi 500 ml). Když se voda začne vařit, přidejte 40 gramů (dvě lžíce) aloe vera gelu.
 • Gel dobře promíchejtetak, aby se rozpustil tak, jak je třeba, ale pouze poté přidejte listy máty. Takže dostáváme infuzi mátou s rozpuštěným aloegelovým gelem. Namísto listů máty můžete také použít esenciální olej z pepřového oleje. Ale v takovém případě nebude potřeba přinést vodu k varu, ale měli byste ji jen dobře zahřát.
 • Poté, co jsou tyto dvě složky dobře smíchány a jejichživiny se rozpustí ve vodě, odstraňte nápoj z ohně a nechte ji vychladnout.
 • Vždy pít teplé, ne nižší než pokojová teplota. Pijte jeden šálek na prázdný žaludek a další po obědě po dobu 10 po sobě jdoucích dnů. Bude také velice dobré, když opakujete tento postup každý měsíc. To vyčistí střeva a tlusté střevo a posílí celý trávící systém. Je to jen skvělý terapeutický tonik.

Další doporučení pro léčbu syndromu dráždivého tračníku

 • Vyhněte se používání mléčných výrobků, potravin s vysokým obsahem tuku nebo koření a koření. Vyhněte se nápojům se sýrem a kávě.
 • Konzumujte malé porce, ale zvyšte množství jídel po celý den. Je lepší jíst jemně, ale například 6krát denně.
 • Zvyšte spotřebu vláken a zeleniny.
 • Švestková šťáva má vynikající léčivé vlastnosti, stejně jako ovesné vločky s jablkem.
 • Semena vápna jsou také vhodná pro léčbu dráždivých střevních návyků.
 • Rebarbora čaj nebo skořicový čaj v odpoledních hodinách vám také pomůže cítit se lépe.
 • Řepa a mrkvové šťávy, kromě toho, že jsou velmi výživné, také pomáhají detoxikovat a chránit střeva a tlusté střevo. Jsou ideální například na večeři.
 • Vyvarujte se stresových situací nebo zkuste snížit jejich dopad na vás. Negativní emoce, úzkost nebo zkušenosti mohou vyvolat exacerbaci záchvatů v syndromu dráždivého střeva.

Znovu, před použitím jakékoli léčby, vždy konzultujte svého lékaře. Pomůže vám vybrat potřebné komponenty pro své pomůcky a vyberete ty léky, které jsou pro vás to pravé.


Plody, které pomáhají v boji proti gastritidu

Plody, které pomáhají v boji proti gastritidu

Přírodních produktů gastritidou může být způsobeno několika různými faktory, na prvním místě je špatný způsob života . Pokud se u Vás objeví příznaky jako zvracení, bolest zad, břišní distenze nebo chronická únava, měli byste vyhledat lékařskou pomoc, poskytnout odbornou radu a určit vhodnou léčbu. V tomto článku bychom chtěli diskutovat několik druhů ovoce, které mohou být užitečné při proti gastritidě a zabránily by silné bolesti břicha.

(Lidových opravné)

Výhody ananasu 5 výhod pro lidské zdraví

Výhody ananasu 5 výhod pro lidské zdraví

Přírodní prostředky jste někdy přemýšleli o výhodách ananas? Toto ovoce má některé neuvěřitelné vlastnosti. Ačkoli to může vypadat divně s jeho hrubé textury, jakmile to řez, budete překvapeni. Zjistíte, že toto ovoce zlaté a šťavnaté, nemůžete držet to zkusit. Ananas jsou chutné tropických chuť a sladké a kyselé mix vytváří jedinečnou chuť na horký den.

(Lidových opravné)