Jednoduchý recept: česnek s mlékem uklidnit ischias


Jednoduchý recept: česnek s mlékem uklidnit ischias

přírodních produktů ischias - stav, ve kterém se sedací nerv je stále naštvaný, čímž se nemocný člověk cítí bolest.

Bolest se může objevit v dolní části zad a nohou. Někdy se bolest rozšiřuje i na nohy.

Tato nemoc je jednou z hlavních příčin ztráty pracovní doby.Je obzvláště běžné u mužů. Přestože ženy také pravidelně trpí ischiasis. Ichias může také ovlivnit schopnost lidí vykonávat každodenní úkoly. Mějte na paměti, že bolest může trvat několik dní.

Bolesti nastávají, když je ischiatický nerv zapálený nebo pod tlakem.

Zpravidla se vyskytuje v důsledku poranění, například v oblasti spinální kýly nebo stenózy páteřního kanálu.Většina případů je doprovázena nepohodlnými pocity, jako je brnění, necitlivost a slabost svalů nohou.

Naštěstí

existují přírodní léčiva, které pomáhají uklidnit sechy, díky svým analgetickým a protizánětlivým vlastnostem. Tyto vlastnosti urychlují regeneraci a současně zmírňují příznaky. Jeden takový lék je starobylý recept nazvaný česnekové mléko.

Dnes se jedná o běžnou alternativu léčby šchiích. V tomto článku budeme diskutovat o jeho užitečných vlastnostech. Podobně se s vámi podělíme o jednoduchý recept na přípravu česneku.

Musíte to vyzkoušet!

Výhody použití česneku při léčbě ischiasu mléka

česnek mléko - přírodní nápoj, který je populární v lidovém léčitelství kvůli jeho léčebných a preventivních vlastností.

V mnoha kulturách

byla použita k regulaci intestinálních parazitů. To také pomohlo s virovými a bakteriálními infekcemi.Nicméně, v posledních letech,

další zajímavé vlastnosti česneku mléka byly identifikovány. Tento nápoj uleví nervovou bolest , protože působí jako protizánětlivý a antioxidant.To je způsobeno četnými sloučeninami, které obsahuje.

Česnek mléko je bohaté na sloučeniny síry a základních živin , jako je například:vitaminů (A, B1, B a C)

 • minerálů (železo, křemík, síru a jodu), polysacharidy
 • Protein Flavonoidy
 • Enzymy
 • působí také jako přirozené antibiotikum, protože

má přirozenou funkci v boji proti mikroorganismům. Tato výhoda hraje zásadní roli při úlevě od bolesti, protože nerovnováha bakterií, která pomáhá tělu, je spojena se zánětem.

Jak připravit tento účinný protizánětlivý lék?

Cukrové mléko se získá vařením česneku v mléce. Nápoj, který dostanete, může být oslazen medem. Ale to nepomůže zbavit se česnekové chuti.

Není nutné připravovat celé cibule česneku v mléce. To neumožní, aby některé extrakty vynikly v mléce.

To je důvod, proč

je třeba předtím, než je přidáte, muset zuby brousit nebo brousit. Většina lidí používá kravské mléko. Avšak vegetariáni a ti, kteří netolerují laktózu, mají další možnosti.

V tomto receptu můžete použít rýžové, mandlové nebo sójové mléko.Ingredience

5 zubů česneku

 • 1 šálek (250 ml) mléka
 • 2 polévkové lžíce (50 g) medu (volitelně)
 • Vaření

Vyčistěte česnek a mletý zuby. To lze provést například maltou. Alternativně můžete česnek nakrájet také tenkými plátky.

 • Potom přidejte česnek na mléko, které jste si vybrali. Nasypte mléko na 15 minut.
 • Pokud nechcete vařit směs, je zde další možnost. Chopte nebo nakrájejte česnek a nechte ho v mléce po dobu nejméně dvou hodin. To umožňuje, aby česnek uvolnil své sloučeniny do mléka.
 • Jak používat česnek mléko

Chcete-li mít silný účinek proti ischiasis, vypijte jeden šálek (200 až 250 ml) česnekového mléka denně. Je-li příliš mnoho naráz, přerušte příjem. Můžete ho rozdělit o dvě až tři dávky denně.

 • Pijte ji, dokud bolest úplně nezmizí
 • Pro rychlé a efektivní zotavení, nezapomeňte na další věci, které musíte udělat.

Musíte změnit některé z vašich každodenních návyků, stejně jako vyhnout se fyzické aktivitě během užívání léku. Odpočinek je velmi důležitý pro zmírnění příznaků otoků. Současně je stejně důležité vyhnout se aktivitám, které vyžadují velké úsilí. To nedovolí, aby se Ishias vrátil.

Navíc,

je nutné sledovat držení těla . Ujistěte se, že máte po celou dobu správnou pozici.Bez ohledu na změny v životním stylu může tento nápoj udělat hodně pro zmírnění bolesti.

Pokud přijmete všechna nezbytná opatření, ale bolest stále přetrvává, navštivte svého lékaře.


Přírodní prostředky k zabránění růstu nežádoucího ochlupení

Přírodní prostředky k zabránění růstu nežádoucího ochlupení

Hirsutismus přírodních prostředků - stav charakterizovaný nadměrným růstem chloupků na nežádoucích místech na obličeji a na těle ženy. Obvykle vlasy husté a tmavé barvy a objeví se hlavně v oblastech, více charakteristické pro mužské povahy - na obličeji, hrudníku a zad ... malé množství tělesného ochlupení a obličej je normální, a její výše se liší pro každého samostatná žena.

(Lidových opravné)

Zajímavé použití aktivního uhlí produktů

Zajímavé použití aktivního uhlí produktů

Přirodní aktivovaný uhlík - látka rostlinného původu, který produkoval několik desítek let, protože jeho schopnosti absorbovat chemikálie, kovy a toxiny . Díky těmto vlastnostem se použití aktivního uhlí dokonale zlepšuje k detoxikaci těla. Jeho povrch má spoustu mikropórů, které přispívají k absorpci škodlivých látek v procesu čištění těla.

(Lidových opravné)