Jednoduché a účinné rady lupy


Jednoduché a účinné rady lupy

Lupa!Je něco horšího? Jedná se o malé měřítka, které vaše vlasy méně krásné a pokryjí ramena bílými zbytky, které jsou velmi nápadné a extrémně otravné.

Zjevně se vám nelíbí lupa. Není zdravá ani esteticky atraktivní. Tak jak se ho zbavit? Za prvé, měli bychom si uvědomit, že někdy velké množství chemikálie na hlavě, že nepomůže, jen zhoršuje situaci.

Doporučujeme používat co nejméně agresivní přírodní prostředky a metody. Samozřejmě můžete jít na konzultaci dermatologa, ale naše jednoduché tipy vám pomohou zbavit se lupů přirozeným způsobem. Kromě toho jsou složky těchto látek snadno dostupné v každém domově. zkusíte?

1. Náprava lupy s aloe a citronem

Tento jednoduchý nástroj přesně volal jeden z nejúčinnějších, ale nezapomeňte, že úplné vítězství nad lupou je třeba ji pravidelně používat. Zde je návod, jak aloe a citronem může pomoci:

 • Aloe má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, které dokonalepomoci zbavit lupů. Chcete-li to udělat, vezměte lžíce gelu aloe, to znamená průsvitnou pastu zevnitř rostliny. 20 gramů této šťávy bude stačit.
 • Proveďte masáž suché vlasypomocí tohoto léku, jednou denně. Pokuste se aplikovat na pokožku hlavy tak, aby byla zcela navlhčena pomocí gelu.
 • Získejte trochu trpělivosti a nechte lék na 15 minut.
 • Tedy umyjte hlavu, jako obvykle, jemným šamponem.
 • Stříkat vlasy a připravit šťáva z jednoho citronu pro další masáž. Proč to potřebujete? Citronová šťáva reguluje vzhled lupin a velmi dobře ošetřuje pokožku hlavy. Po takové jemné masáži, kdy měla šťáva dostatek času na to, vypláchněte vlasy teplou vodou. V žádném případě to není horko, protože to velmi zhorší vaše vlasy!

2. Avokáda lupy a rozmarýn infuze

Máte domov avokádo? Pokud tomu tak není, lze ji snadno koupit v jakémkoli supermarketu, jako jsou větve rozmarýnu. Z těchto dvou složek můžete připravit skvělý lék proti lupům. Avokádo dobře hydratuje, obsahuje mnoho esenciálních olejů pro ošetření pokožky hlavy.

V kombinaci s rozmarýnem vám poskytne dokonalý prostředek k odstranění bakterií, zánětu a regulaci produkce houby "malasezia", ​​což vede k nadměrnému rozvoji lupů. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků.

 • Zvedněte maso poloviny avokáda. Přeneste je do misky a nalijte ji lžící na konzistenci pasty.
 • Připravte infuzi rozmarýnu. Varejte 200 ml vody a házejte tam dva stonky rozmarýnu. Když se vaří, nechte směs plivat a poté smíchat s avokádovou pastou.
 • Zkuste dosáhnout homogenní pasty pasty.
 • A nyní aplikujte lék na suché vlasy. Proveďte masáž po dobu 15 minut, aby se cítil dobře na pokožce hlavy.
 • Pak opláchněte teplou vodou a pravidelně si umyjte vlasy lehkým šamponem nebo správně vybraným klimatizačním zařízením.

3. Prostředky lupů s sóda na pečení

Jste si již dobře vědomi mnoha užitečných vlastností pečení soda. To je důležitý produkt, který musíte vždy mít doma. Nebude to jen podle vašeho přání, ale dokonce pomůže regulovat vývoj lupů! Neuvěřitelné prostředky Chcete-li vyřešit tento problém sóda pečení by měla být aplikována jednou týdně. Všimněte si však, že může vyschnout vlasy, takže je nejlepší znát opatření.

 • Nejdříve namočte vlasy teplou vodu.
 • Potom přidejte lžíce soda pečení (20 gramů) na sklenici vody. Dobře promíchejte a postupně aplikujte na vlasy.
 • Proveďte masáž tak, aby sóda jídla pronikla do pokožky hlavy. Všechno je velmi jednoduché!
 • A nyní si umyjte vlasy jako obvykle s dobrým klimatizačním zařízením. Při pravidelném používání se budete moci rozloučit s lupou po dobu jednoho měsíce.

4. prostředky z lupů s bílým octem a infuze máty

nádherný, jednoduchý a účinný prostředek. Mincovna je další úžasná léčivá bylina, která bojuje proti bakteriím, houbám nebo jakýmkoli jiným splaškům, které žijí na pokožce, v tomto případě hlavou. V kombinaci s bílým octem vám velmi rychle pomůže zbavit se lupů. Nejprve je třeba rozpustit lžíci bílého octa (20 ml) ve sklenici vody.

 • Potom ho zahřejte a přidejte 5 listů máty. Připravte infuzi a nechte ji naplnit.
 • Když lék dostane trochu, aplikujte teplou srstovou infuzi masážními pohyby (stejně jako v předchozích případech).
 • Dáváme mentolu a octu, aby působily na vlasy, a pak je umyjte obvyklým způsobem. Všechno je jednoduché, že?
 • Vyberte rtěnku, která se vám nejvíce líbí. Nejlepší je umýt si vlasy každý den pomocí oblíbeného nebo snadno použitelného receptu.

Pamatujte: je důležité, aby to bylo pravidelné.


4 Masky proti tmavé kruhy pod vám oči dát odpočinek

4 Masky proti tmavé kruhy pod vám oči dát odpočinek

Health Care Neadekvátní, špatná strava a dokonce i make-up může vést k výskytu tmavých kruhů . Takže použijte tyto 4 masky proti tmavým kruhy pod očima, abyste vypadali lépe, relaxovali a zmírňovali únavu. Nezapomeňte, že tmavé kruhy nebo vaky pod očima mohou být také geneticky zděděným rysem. Naštěstí můžete použít vlastní masky pro zlepšení vzhledu kůže kolem očí a odstranění napětí.

(Krása)

Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

Zdravotní Avocado - chutné a výživné ovoce, které je také velmi prospěšné pro vaše zdraví. Ale ne každý ví, že avokádo semena (které jsou obvykle vlevo nebere ohled) může být jeden, protože mají více vitaminů než ovoce samotné. Navíc , můžete je aplikovat lokálně, jak se zbavit nechtěných problémů a kožních onemocnění, a zlepšit a zmírnění bolesti kloubů a svalů.

(Krása)