Jednoduché triky krásy pro každý den


Jednoduché triky krásy pro každý den

Ženy strávit kulaté množství na kosmetické procedury, po které se nemusí dostat požadované výsledky. Jak často se to děje? Ano, ve většině případů se to stane. Naštěstí existují jednoduché kosmetiky, které mohou pomoci vždy vypadat dobře. Podívejte se na ně, zaručujeme, že jsou ekonomické a efektivní. Jste připraveni

Jednoduché triky krásy pro každý den

1. Začněte svůj den studenou sprchou

Voda by neměla být ledová. Jen se cítím cool. To je skvělý způsob, jak začít svůj den. studené vody aktivuje krevní oběh, tóny pokožky, stimuluje imunitní systém, léčí bolest nohou, stimuluje krevní oběh v křečových žil ,zlepšuje pružnost pokožky.

Chcete-li relaxovat po náročném pracovním dni, potřebujete horkou sprchu. A aby ráno lesklo a cítila radostně, je dobré vzít rychlou studenou sprchu.

2. Tmavé kruhy? Nebojte se!

To se může stát každému člověku. Probuďte se, podívejte se do zrcadla a tam jsou: klasické tmavé kruhy pod očima, které vás dráždí a vyvolávají pocit únavy a otravy. Špatný krevní oběh nebo akumulace tekutin končí zbarvením očí. Co můžete dělat?

Nebojte se, tento problém můžete vyřešit rychle, ještě před začátkem pracovního dne. Do ledničky položte dvě lžíce po dobu 10 minut. Současně musíte nakrájet dvě plátky okurky a dát je do očí. Okurka začne aktivovat krevní oběh a tón pleti.

Za deset minut vyjměte lžíce a umístěte je místo okurek do jejich tmavých kruhů - bude to velmi chladno, takže stačí 10 sekund. Odstraňte je z očí a odpočiňte si na deset vteřin a znovu je položte zpět do očí. Tento postup opakujte pětkrát. V důsledku toho snížíte záněty a kruhy zmizí.

3. Jak dávat objem a lesk vlasů?

To se samozřejmě stalo alespoň jednou. jste se probudil a vidělvlasy nudný a letargický, suchý, to nevypadá moc dobře.Zanecháte svůj domov tolik? Vy, samozřejmě, byste chtěli ukázat trochu krásnější.

Jednoduchým a cenově dostupným prostředkem je kokosový olej a přírodní jogurtová maska, kterou můžete z něj vyrobit. Pokud máte všechno doma, můžete to rychle udělat.

Stačí smíchat čajovou lžičku kokosového oleje s přírodním jogurtem. Jeho regenerační vlastnosti a antioxidanty se starají ovlasya dát jim nádherný lesk.

Aplikujte masku na 15 minut, pak opláchněte teplou vodou a pak opláchněte vlasy roztokem: půl pohárku jablečného octa a pol sklenice vody. Můžete masírovat 10 minut a opláchnout si vlasy. Výsledky vás překvapí.

4. Jak udělat tvář jasnější?

Díváte se na svůj reflex v zrcadle a téměř každé ráno vidíte unavenou tvář, bez světla a sotva znatelným tónem. Stává se to smutné. Jak se tomu lze vyhnout? Nebojte se, po našich tipů se budete moci každý den podívat na 100%.

Pokud máte bolest žaludku, jste unaveni nebo špatní pro vás, pijte heřmánek. A co odstranění stínu únavy a z tváře s touto rostlinou? Existuje velmi jednoduchý a účinný recept. Tato rostlina vám dá jas, tón a vlhkost ... Jak? Velmi jednoduché.

Je třeba vařit sklenici vody a dát dvě tašky z heřmánku do konvice. Když se voda zchladí, položte tašky na obličej jako komprese. Nechte na chvíli, poté opláchněte vodou.

Je také třeba poznamenat, že dobrá strava vždy zlepšuje zdraví kůže. Takže je potřeba zahrnout do svého jídelníčkudostatečné množství vitaminů C a B. Můžete si je s pomeranče, citrony, grapefruity a šťávy na základě kiwi, jahody, hlávkový salát a všechny zelené listové zelenině. Dieta - Je to také odraz krásy.

5. Budete se probudit se žaludkem?

To se stává nejčastěji ráno. Cítíte podivnou chuť v ústech a všimnete nepříjemného pachu z úst. Máte jen velmi málo času, musíte rychle opustit váš dům za pár minut. Co mám dělat?

Potřebujetežvýkat list koriandru nebo pepře po dobu pěti minut. Tato bylina má antibakteriální vlastnosti a pomůže zbavit se špatného dechu.

Po těchto tipů, opouštějící váš domov, budete zářit zdravím a krásou.


Masky hebkost a lesk

Masky hebkost a lesk

Zdraví Samozřejmě, že každý, kdo se stará jeho vzhled, je těžké si uvědomit, že její vlasy je vystaven každý den nesmírně škodlivé působení nepříznivých vnějších faktorů. barvení, vysoušení fénem, ​​plavání a dokonce i vítr vážně poškodit vlasy a aby bylo suché a bez života. Z těchto důvodů doporučujeme pravidelně aplikovat na pokožku hlavy přírodní masky zářit že mají schopnost vyživuje a hydratuje vlasy a vrátit mu zdravý a atraktivní vzhled.

(Krása)

Jídlo, ze kterého žluté zuby

Jídlo, ze kterého žluté zuby

Zdraví Všichni jsme zvyklí vídat krásný úsměv šumivé bílé zuby v televizi. Jak to dělají? Je zřejmé, že většina z těchto lidí jsou drahé postup, vybělit zuby, protože jsou často žluté v průběhu času v důsledku každodenní návyky. Jak víte, hlavní příčinou žloutnutí zuby tabák , ale mnoho z potravin, které jíme, také mají vliv na zubní sklovinu a dát ji na žlutou.

(Krása)