Podložky a tampony: nepříjemné a nebezpečné


Podložky a tampony: nepříjemné a nebezpečné

Víte, že během vašeho života žena používá asi 12 tisíc tamponů nebo podložky? Vynález sanitárních ubrousků se stal skutečnou revolucí, protože umývání tkaninových obložení bylo skutečnou bolestí hlavy.

A později vynalezli tampony, které se ukázaly jako mnohem pohodlnější než podložky, ačkoli některé ženy je stále odmítají používat.

Je však důležité vědět, jak ovlivňují naše zdraví.

Existují nějaké bezpečnostní podložky a tampony pro zdraví?

Hygienické vložky a tampony mohou způsobit silné podráždění. Během posledních několika let byly výrazně vylepšeny, nyní jsou parfémované a prodyšné, navíc se skládají z materiálů, které mají schopnost neutralizovat špatný dech. Někteří dokonce obsahují gel, který při vylučování tvrdí, zabraňuje úniku.

Tampony také obsahují chemikálie, ale měli byste vědět, že tyto dva výrobky jsou vyrobeny z celulózy, která je obsažena v dřevě. Vzhledem k tomuto přirozenému původu není celulóza bílá, takže vypadá jako bavlna, musí být tyto hygienické výrobky podrobeny ošetření chlóru.

Všechny tyto sloučeniny způsobují alergické reakce a působí v této jemné oblasti silným podrážděním. Tampony způsobují suchost vaginy, čímž vytváří příznivé prostředí pro infekce.

Co tedy použít?

V ideálním případě byste neměli používat aromatické přípravky, ale ty, které obsahují 100% bavlnu. Je však obtížné je najít, protože organické podložky a tampony nejsou příliš ziskové. Existuje však další alternativa k řešení tohoto problému: menstruační pohár. Je organický, hygienický a cenově dostupný.

Co je to "menstruační pohár"?

pochvy nebo menstruační pohár - není příliš nová nástroje (existuje již od roku 1930), ale jeho konstrukce je lepší, a to dělal to více populární. Menstruační pohár je ideálně zařazen do pochvy, což je velmi výhodné a neumožňuje uniknout kapičkám, což je velmi spolehlivé. Můžete ji dokonce nosit nepřetržitě po dobu 12 hodin a nebude způsobovat alergickou reakci, a proto je ideální pro citlivou pleť.

menstruační kalíšek se používá pro vnitřní použití, a těmi, kteří ji používají, říkají, že kalich tak pohodlné, že nechtěl, aby jej změnit s některými jinými prostředky, bez ohledu na to, jak to je ekologické.


Hlavními příznaky snížené prokrvení

Hlavními příznaky snížené prokrvení

Zajímavá fakta Zhoršení je docela běžné cirkulace problém, který má schopnost stupňovat horké léto. Ohroženi jsou dospělí, protože to je věková skupina nejvíce zasaženy z důvodu měnící se povahy průtoku krve. Nicméně, věděli jste, že je oběhové zhoršení může mít nepříznivý vliv jiných oblastech života ?

(Zajímavosti)

Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Mnoho lidí trpí jedním z těchto problémů s trávením. To se obvykle děje kvůli nevyvážené výživě. V tomto článku vám řekneme, proč jsou pálení žáhy a hyperaktivita a jak je od sebe odlišit. To vám pomůže identifikovat příčiny poruch trávení (pokud ovšem máte) a najít nejlepší přírodní prostředky, které jsou vhodné pro vás a vám pomůže překonat všechny nemoci.

(Zajímavosti)