Projít mnoho bouří, k dosažení míru


Projít mnoho bouří, k dosažení míru

Sex & Vztahy Jak víme, dalajlama uvedl, že je nemožné dosáhnout míru ve světě, pokud nechcete nejprve najít ho v jeho vlastní mysli a srdce.

Ve skutečnosti, v každodenním životě nebudete snažit reagovat na problémy zbytku světa. Dost, "být v pořádku", a svět vlastně znamená klid.

považovat za objektivní problém ukončit dotěrné myšlenky mírové prostředky. Nechme stranou to, co je příčinou vašeho neštěstí, podráždění nebo nepohodlí k dosažení vnitřního klidu, který je nejen sebe, ale i kolegové lidé.

dosáhnout tento stav je obtížné, protože v mnoha případech lidé nejsou vždy ochoten připustit osobních bouře.

Vysvětlíme, jak to udělat.

klid, který přichází po mnoha bouří

Není pochyb o tom opakovaně jste to zažili: zjistíte, že nemůže jít dál ve vztahu s někým, a konečně říci o svých pocitech.

Tyto situace jsou normální procesy v životním cyklu. Problém nastává, když odmítají uznat a dát jim příležitost k růstu nádech a další problémy.

Pokud nemůžete, nebo nevědí, jak stanovit priority svých potřeb, váš život se postupně přeměněna na web navržen tak, aby vás nalákat do pasti. Do vás obklopují četné bouře a zbavují štěstí.

Venujte pozornost krokům, které byste měli podniknout, abyste dosáhli stavu vnitřního a vnějšího klidu.


Naučte se přemýšlet

Můžete jej nazvat reflexemi, meditací nebo jen myšlenkami. Věřte tomu nebo ne, ale měl by věnovat alespoň jednu hodinu denně pro sebe, kde se můžete připojit do klidného vnitřního světa. Má léčebný účinek.

Je to perfektní dělat ráno analyzovat, kde jste, co budete potřebovat, vaše obavy , co máte obavy a co můžete udělat o tom. Po celý den si

těžší, že v klidu, takže pěkné denního rozvrhu setkání s sebou, meditovat, a vždy se řídit toto pravidlo. Proveďte tuto část svých zvyků.

Naučte se zjednodušit život

Co to znamená skutečně zjednodušit život? Když se člověk začne přemýšlet, odrážejí nebo přemýšlet o svých prioritách, si uvědomí, že existuje mnoho věcí, bez které můžete udělat.

  • Zjednodušení je zjistit, co je pro vás důležité, a pak je prioritou.
  • Pokud jsou lidé, kteří do vašeho života přinášejí jen konflikty, stížnosti, strachy nebo strachy, může to být čas, aby je propustili.
  • Pokud se vám něco nepodobá, máte čas změnit, nebo alespoň spustit proces změny.
  • Přemýšlejte o jednoduchém životě jako o něčem hezkém, kde se každý může spokojit s tím, co ho obklopuje, bez umělosti a komplikací.

vyhnout se kritice, praxe přijetí

Po mohli přijít o všechno, co způsobil bolest, je čas posunout dopředu, a ne ukazovat prstyve svém životě.

  • Pokud se cítíte povinni opustit svého partnera nebo přítele, neztěžte tento těžký čas tím, že hledáte vinný nebo pliváte hněv a urážky.
  • Negativní emoce jsou opakem vnitřního míru. Nikdy nemůžete být klidní, dokud nemáte strach nebo nenávist. Musíte se naučit přijmout a vyhnout se kritice.

Cvičit vděčnost

Víte, že není vždy snadné poděkovat, když jste byli zklamaní, zradili nebo cítili víc než radost.

  • Přístup k životu z hlediska klidu a vděčnosti vám nepochybně přinese hlubší vnitřní rovnováhu.
  • Cvičení Díkůvzdání - Je to také způsob, jak se osvobodit a uklidnit mnoho bouří. Pomůže vám rozpoznat dobré věci, které přinášíte ostatním, a skutečnost, že život je plný potěšení.
  • Klidná mysl - je to také vděčná mysl, kdo ví, jak nastavit priority, ukázat úctu a žít jednoduchý a skromný život.


Být klidný nemá nic společného s minimalizací každodenních činností. Jednoduše znamená najít dokonalou rovnováhu, kde není nic a nic nezmizí, rozloučit se s mnoha bouřemi, které zakryly vaši mysl.

Je čas v životě, když konečně můžete říct sobě: "Jsem v pořádku. Více nic nepotřebuji. "

Za tento skvělý okamžik stojí za to úsilí. Zveme vás k zahájení vaší vnitřní cesty k odpočinku dnes.


ŠPatné a dobré lidi. Kdo nás dělá šťastný

ŠPatné a dobré lidi. Kdo nás dělá šťastný

Je důležité dát a přijímat na oplátku. Musíte se oddálit od lidí, kteří se cítí nepříjemně a platit reciprocitu, když nám někdo pomáhá růst jako osoba. Za prvé, chceme říci, že mezi dobrými a špatnými lidmi není rozdělení. Žádná vědecká metoda nemůže měřit, jak dobrý nebo zlý je někdo. Pravda je však jedna věc: každý ví o pozitivní nebo negativní energii, kterou s sebou přinášejí někteří lidé.

(Sex a vztahy)

Běda je vnitřní stav, na který není nikdo připraven.

Běda je vnitřní stav, na který není nikdo připraven.

Pity je velmi choulostivý a komplikovaný proces, během kterého se rozloučíme s někým, kdo byl pro nás velmi důležitý. Na této osobní cestě každého člověka musí projít různými etapami, rozvíjet a vyvíjet úsilí každý den. Nicméně, pro všechny z nás, jediný způsob, jak přijmout situaci, je jediný cíl: "udělat" ten, koho velmi milujeme, nejcennějším pokladem v našich srdcích.

(Sex a vztahy)