Projít mnoho bouří, k dosažení míru


Projít mnoho bouří, k dosažení míru

Sex & Vztahy Jak víme, dalajlama uvedl, že je nemožné dosáhnout míru ve světě, pokud nechcete nejprve najít ho v jeho vlastní mysli a srdce.

Ve skutečnosti, v každodenním životě nebudete snažit reagovat na problémy zbytku světa. Dost, "být v pořádku", a svět vlastně znamená klid.

považovat za objektivní problém ukončit dotěrné myšlenky mírové prostředky. Nechme stranou to, co je příčinou vašeho neštěstí, podráždění nebo nepohodlí k dosažení vnitřního klidu, který je nejen sebe, ale i kolegové lidé.

dosáhnout tento stav je obtížné, protože v mnoha případech lidé nejsou vždy ochoten připustit osobních bouře.

Vysvětlíme, jak to udělat.

klid, který přichází po mnoha bouří

Není pochyb o tom opakovaně jste to zažili: zjistíte, že nemůže jít dál ve vztahu s někým, a konečně říci o svých pocitech.

Tyto situace jsou normální procesy v životním cyklu. Problém nastává, když odmítají uznat a dát jim příležitost k růstu nádech a další problémy.

Pokud nemůžete, nebo nevědí, jak stanovit priority svých potřeb, váš život se postupně přeměněna na web navržen tak, aby vás nalákat do pasti. Do vás obklopují četné bouře a zbavují štěstí.

Venujte pozornost krokům, které byste měli podniknout, abyste dosáhli stavu vnitřního a vnějšího klidu.


Naučte se přemýšlet

Můžete jej nazvat reflexemi, meditací nebo jen myšlenkami. Věřte tomu nebo ne, ale měl by věnovat alespoň jednu hodinu denně pro sebe, kde se můžete připojit do klidného vnitřního světa. Má léčebný účinek.

Je to perfektní dělat ráno analyzovat, kde jste, co budete potřebovat, vaše obavy , co máte obavy a co můžete udělat o tom. Po celý den si

těžší, že v klidu, takže pěkné denního rozvrhu setkání s sebou, meditovat, a vždy se řídit toto pravidlo. Proveďte tuto část svých zvyků.

Naučte se zjednodušit život

Co to znamená skutečně zjednodušit život? Když se člověk začne přemýšlet, odrážejí nebo přemýšlet o svých prioritách, si uvědomí, že existuje mnoho věcí, bez které můžete udělat.

  • Zjednodušení je zjistit, co je pro vás důležité, a pak je prioritou.
  • Pokud jsou lidé, kteří do vašeho života přinášejí jen konflikty, stížnosti, strachy nebo strachy, může to být čas, aby je propustili.
  • Pokud se vám něco nepodobá, máte čas změnit, nebo alespoň spustit proces změny.
  • Přemýšlejte o jednoduchém životě jako o něčem hezkém, kde se každý může spokojit s tím, co ho obklopuje, bez umělosti a komplikací.

vyhnout se kritice, praxe přijetí

Po mohli přijít o všechno, co způsobil bolest, je čas posunout dopředu, a ne ukazovat prstyve svém životě.

  • Pokud se cítíte povinni opustit svého partnera nebo přítele, neztěžte tento těžký čas tím, že hledáte vinný nebo pliváte hněv a urážky.
  • Negativní emoce jsou opakem vnitřního míru. Nikdy nemůžete být klidní, dokud nemáte strach nebo nenávist. Musíte se naučit přijmout a vyhnout se kritice.

Cvičit vděčnost

Víte, že není vždy snadné poděkovat, když jste byli zklamaní, zradili nebo cítili víc než radost.

  • Přístup k životu z hlediska klidu a vděčnosti vám nepochybně přinese hlubší vnitřní rovnováhu.
  • Cvičení Díkůvzdání - Je to také způsob, jak se osvobodit a uklidnit mnoho bouří. Pomůže vám rozpoznat dobré věci, které přinášíte ostatním, a skutečnost, že život je plný potěšení.
  • Klidná mysl - je to také vděčná mysl, kdo ví, jak nastavit priority, ukázat úctu a žít jednoduchý a skromný život.


Být klidný nemá nic společného s minimalizací každodenních činností. Jednoduše znamená najít dokonalou rovnováhu, kde není nic a nic nezmizí, rozloučit se s mnoha bouřemi, které zakryly vaši mysl.

Je čas v životě, když konečně můžete říct sobě: "Jsem v pořádku. Více nic nepotřebuji. "

Za tento skvělý okamžik stojí za to úsilí. Zveme vás k zahájení vaší vnitřní cesty k odpočinku dnes.


Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje

Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje

Sex a vztahy k lásce neexistují žádné magické recepty. Nikdo z nás si může jednoduše vybrat typ partnera, dotyčná osoba bude v lásce, se často stává samo o sobě. Můžeme se však s tímto obchodem vždy orientovat, udržet si jistou rovnováhu a používat zdravý rozum. sebepoznání by nám měl pomoci pochopit dobře, že člověk nám nejlépe vyhovuje, a tento přístup nám může opravdu pomoci při výběru toho, kdo bude dělat, abychom byli šťastní.

(Sex a vztahy)

Velkost člověka - v malých detailech

Velkost člověka - v malých detailech

Malé denní gesta vytváří silná emocionální spojení. Tyto akce, od jednoho gesta do druhého, umožňují, aby vaše srdce vytvořilo největší přátelský nebo romantický vztah. Abychom pochopili velikost člověka, nestačí jen podívat se na jeho vzhled. V některých případech dokonce slova neodhalují význam vztahů nebo rozhovorů.

(Sex a vztahy)