Prevence a přirozená léčba herpesu


Prevence a přirozená léčba herpesu

Za prvé, zažíváte brnění nebo svědění na rtech. Podíváte se do zrcadla a nic nevidíte. O několik dní později se svědění zesílí a chápete, že jde o herpes.

herpes virus, který se šíří snadno a je tak obtížné vykorinyuyetsya se lze vyhnout. Ale jakmile se nakazíte, vše, co můžete udělat, je zabránit tomu, aby se objevil s přírodními léky. Zjistěte více z dnešního článku.

zdravý imunitní systém - klíč k úspěchu

Herpes je virus, který se přenáší dvěma způsoby:

  • ústně (Polibek)
  • Prostřednictvím sdílení kontaminovaných lokalit (zubních kartáčků, nádobí, kosmetika, atd.)

Jakmile jste se nakazila virem , zůstane s vámi navždy. Ale nebojte se - může zůstat klidný v nervovém systému, nikdy neopouštět povrch. Chcete-li to udělatvyžaduje silný imunitní systém.

Pokud jste infikováni virem, je pravděpodobné, že během vašeho styku byla vaše přirozená imunita nízká. Virus se podařilo vstoupit do těla a zůstat tam.

Ale pokud se chcete vyhnout utrpení z herpesu, který může dráždit, měli byste začít lépe pečovat o imunitní systém. Jak? S zdravým jídlem a cvičením. Ostatní způsobuje herpes

:

  • vystavení stresu se slunečnímu záření

nedostatek spánku přírodní herpes ošetření

Není mnoho domácí opravné prostředky pro opary, protože málo se ví o skutečném viru. Nicméně, mnoho lidí se může s ním navždy vzdát díky těmto 100% přirozeným metodám. Jste připraveni se s nimi setkat?

Ice pro přírodní herpes terapie

Jedná se o jednu z nejoblíbenějších léčby pro herpes. Jediné, co musíte udělat, je odevzdat kostku ledu a dát ji na postižený pozemek.

Držte je tam 10 minut, nebo dokud se krychle úplně neroztaví. Opakujte postup po 2 hodinách.

Led zmírní zánět a zmírní bolesti. Tento postup funguje pouze v případě, že puchýře jsou stále zaměřuje(před otevřené rány a začne kapat, to je, když se virus šíří nejsnáze).

Horké obklady pro přírodní léčbu herpesu

Musejí být použity během druhé fáze herpesu, kdy se puchýře odhalují a změkčují. Velmi důležité Vyhněte se kontaktování partnera nebo dětí během této fáze, protože můžete snadno dát jim virus.

Je také nutné oddělovat výrobky osobní péče a make-up od jiných lidí. Zkuste rty jeden z těch teplých obkladů:

  • čerstvě vyžehlené ručník hadříkem namočeným v horké vodě pro čajový sáček

přírodní herpes ošetření

Zde je další možnost pro fázi, kdy puchýřky začínají otevírat. Použitý čajový sáček může být velmi užitečný. Čaj černý jako obvykle. Neodhadzujte tašku. Nechte ho ochladit a ochladit po dobu jedné minuty (nechcete spálit oblast herpes).

Vložte čajový sáček na rty a stiskněte, až se ochladí. Počkejte dvě hodiny a opakujte tento postup.

Esenciální oleje pro přírodní léčbu herpes

Můžete si vybrat z mátového oleje nebo citrónového oleje, protože jsou nejúčinnější proti herpesu. Ale jakýkoliv éterický olej, který máte doma, bude užitečný.

Použijte několik kapek na bavlněný kotouč a připevněte jej k herpesu. Zbaví bolesti a zmírní nepříjemné pocity.

Cukr pro přírodní léčbu herpes

Pamatujte si, že tento přípravek může trochu pečeme. Je však velmi účinná proti herpesu. Do močového měchýře vložte zrnky cukru. Nejen že je uschne a sníží bolest, ale také eliminuje bakterie v této oblasti.

Byliny pro přírodní léčbu herpes

V tomto případě máte dvě možnosti: vnitřní a vnější použití. Pro první si můžete připravit bylinný čaj a pro druhou dát trávu přímo na rty. Mezi nejčastější byliny, které se používají virem:

  • šalvěj, kozlík kořen Echinacea

spotřeba mátový čaj z těchto bylin posiluje imunitní systém a bojuje proti viru, který vás činí odolnější vůči účinkům mikroorganismů, které nesou onemocnění.

Pokud chcete jen místně aplikovat bylinky, připravte bylinný čaj jako obvykle a namočte bavlněný tampón do kapaliny. Zatlačte na postiženou oblast. Všimnete si, že tento lék způsobuje, že herpes herpes je suchý rychleji než kterýkoli jiný.

Mořská sůl pro přírodní léčbu herpesu

Je to nejsilnější lék. Možná jste to zkusili, když jste měli herpes, takže už víte, co tím myslíme. Ale musíte se spolu setkat, abyste to vydrželi.

Nicméně, to opravdu stojí za to. Máte 3 možnosti:

Sůl a voda

Směs lžíce mořské soli s několika kapkami vody, dokud se netvoří tuk. Použijte ji na herpes s bavlněným tamponem a nechte tak dlouho, jak je to možné. Opláchněte teplou vodou. Opakujte třikrát denně.

Sůl a zubní pasta

Namísto míchání mořské soli s vodou zkuste místo toho použít trochu zubní pasty. Dejte ji na herpes v noci a umyjte se ráno.

Sůl a citron

Narežte malý plátek citronu a posypeme solí. Dejte si herpes a trochu stlačte. Bude to velmi bolestné! Opakujte (pokud můžete) dvakrát denně.


Zázvor, česnek a med - lék na osm běžných chorob

Zázvor, česnek a med - lék na osm běžných chorob

Přírodní produkty přírodní produkty a domácí lék se stává jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak zacházet s různými běžné nemoci a zdravotní problémy. Velmi často mají stejné výhodné vlastnosti jako farmaceutické drogy , ale nezpůsobuje takové vedlejší účinky, jako je jejich chemických nebo farmaceutických analogy.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředek pro vyplachování úst

Přírodní prostředek pro vyplachování úst

Přírodní prostředky Špatný dech - problém orálního zdraví, která by mohla být známkou infekce, onemocnění zubů nebo dásní a dokonce i poruchy trávicího systému. V některých případech však může být zdrojem jazyka, který je hlavní částí úst a začíná první kroky trávicího procesu. Toto je také místo pro akumulaci bakterií.

(Lidových opravné)