Přípravky, které mají vliv na inteligenci


Přípravky, které mají vliv na inteligenci

Když budete jíst jídlo, dýchat vzduch, ovlivněné reklamou apod, vytvořené přímou nebo nepřímou reakcí zahrnující vaše zdraví, vaše tělo, a často svá rozhodnutí. Proto musíte ◊ dobře znát produkty, které mohou být škodlivé pro vaše zdraví a pohodu. Například inteligence je jednou z nejzranitelnějších změn nebo abnormalit v lidských schopnostech. Proto je důležité pochopit některé z produktů, které mohou negativně ovlivnit primární schopnosti mozku. Z tohoto pohledu mohou být výrobky, které konzumujete, nejlepším přátelům nebo nejhorším nepřátelům. Mohou zdevastovat mozku, což je jeden z nejdůležitějších a nejdůležitějších orgánů.

Níže budeme mluvit o některých produktech, které mohou ovlivnit intelekt.

Cukr

Všechny potraviny, které obsahují spoustu cukru, nejen ovlivňují tvar, ale také mohou ovlivnit něco mnohem důležitějšího - mozku. Nakonec to může vést k poruchám pozornosti při hyperaktivitě a inteligenci.

Při konzumaci velkého množství sladkých potravin se nezdá, že by se objevily negativní neurologické účinky. Takové důsledky mohou zahrnovat

problémy s učením nebo zničení paměťových schopností . Toto je bezpochyby jemným tématem, které by mělo být středem pozornosti, protože, jak už víme, nikdo nechce trpět takovými zdravotními problémy nebo problémy se vzhledem.Nikotin

Nikotin je další produkt, který může vést k nevratným účinkům na intelekt.

Ačkoli to není ve skutečnosti potravinářský výrobek, mnoho lidí jí to. Může způsobit vážné poškození mozku kvůli omezení průtoku krve , což je, jak víme, nesmírně důležité pro dobré fungování těla.Nicotin může způsobit spoustu problémů kromě těch, které možná už víte, včetně:

nepříjemného zápachu, který může nepochybně zničit jakoukoli schůzku.

  • Předčasné stárnutí, které vás zbavuje chuti k jídlu.
  • Rakovina plic, která může vést k předčasné smrti.
  • Ovlivňuje neurotransmitery, stlačuje malé cévy, které hrají důležitou roli při normální práci s mozkem.
  • Nezdravé potraviny

Nedávný výzkum zjistil, že nezdravé potraviny poškozují mozkovou funkci.

To je proto, že mění chemii mozku, což může vést k depresi a dokonce i k úzkosti, pokud nejste vyvážená strava. Tento druh potravy blokuje vzhled látky známého jako dopamin, který je zodpovědný za vytvoření smyslu pro mír, štěstí a dobrý stav těla. Navíc dopamin funguje ruku v ruce s naším kognitivním systémem, což znamená, že normální vývoj této látky je ohrožen, stejně jako tréninkové a paměťové systémy.

předvařené výrobky

Jako zpracovaných potravin, předvařené výrobky jsou velmi podobné smaženým

, že pokud je konzumovat ve velkém množství, mohou poškodit centrální nervovou soustavu, což má za následek degenerativních onemocnění mozku, včetně nemocí Alzheimerova choroba

Pamatuj ... Na konci této problematiky, rádi bychom vám připomněli, že byste měli dávat pozor na to, co jíte, protože vždy vyvolává reakce ve vašem těle, a to jak vnitřní, tak vnější. To znamená, že může ohrozit vzhled a zároveň ovlivnit způsob, jakým fungují různé orgány těla.

Je důležité mít dobré návyky, jako je vyvážená strava, nějaký sportovní trénink a pravidelné lékařské vyšetření, aby se vyloučila odchylka od normy.


7 „Nevinné“ návyky, které způsobují hormonální nerovnováha

7 „Nevinné“ návyky, které způsobují hormonální nerovnováha

Zajímavé skutečnosti Hormony hrají velmi důležitou roli v těle. Koneckonců jsou zodpovědní za regulaci základních tělesných systémů. Tato chemická vysílačů, které emitují žláz s vnitřní sekrecí, které stimulují růst buněk a některých kognitivních procesů. Dokonce se přímo podílejí na metabolismu, růstu a sexuální funkce, hormonální rovnováhu proto nesmírně důležité pro zdraví.

(Zajímavosti)

5 Faktory ovlivňující zdraví vaječníků

5 Faktory ovlivňující zdraví vaječníků

Ovarie jsou součástí ženského reprodukčního systému. Tyto pohlavní žlázy jsou nezbytné nejen pro reprodukci, ale také pro regulaci mnoha funkcí v ženském těle, jako je menstruace a hormonů - estrogenu a progesteronu. Bohužel, jak už víte, vaječníky ovlivňují onemocnění, která nelze vždy vyhnout. Ovariální cysty, nádory a dokonce i předčasné selhání vaječníků jsou jen některá z rizik, kterým ženy čelí po celém světě.

(Zajímavosti)