Produkty, které odstraňují hlen


Produkty, které odstraňují hlen

Hlien - to je poměrně častý problém. Široce rozšířená nachlazení, sinusitida nebo dokonce astma může blokovat dýchací cesty a komplikovat dýchání nebo jednoduše zhoršit vaši pohodu. Jak tomu zabránit? Některé produkty mohou skutečně pomoci, a v tomto článku vám řekneme přesně co.

Konzumovat tyto výrobky ke snížení množství hlenu

Co je hlen? A proč nám pro nás vytváří tolik problémů? Za prvé, měli byste vědět, že tekutina nebo spíše hustá tekutina je produkována buňkami vašeho těla, když máte infekci nebo virus. Problém nastává, když je příliš hustý, než se ho zbavit. Všechno je mnohem horší, když je tento hlen tmavý nebo žlutý, protože naznačuje přítomnost infekce.

hlen se obvykle tvoří v důsledku alergií nebo nachlazení. Pokud se jím zbavíte, může to zablokovat nosní cesty, hromadit se v plicích nebo dokonce způsobit bolestivou sinusitidu. Znamená to, že se skutečně musíte o sebe postarat.

Existuje mnoho produktů, které mohou produkovat hlen, a měli byste o nich vědět v případě, že ulovíte infekci nebo trpíte nadměrným hlenem.Pamatujte, že potraviny, které jíte, hrají velmi důležitou roli v tom, jak se cítíte. Nikdy na to nezapomeň. 1.

zázvor a citron jsou bohaté na antioxidanty Tyto produkty jsou přirozeným zdrojem vitaminu C, kromě toho, že nejdůležitější je, že působí jako přírodní antibiotika a odstranění toxinů, viry a bakterie. Také výrazně chrání buňky a zabraňuje akumulaci hlenu.

Nemyslete si dlouho, ale nezapomeňte pít několik bylinných čajů denně, jednou ráno a druhý večer. Nejdříve připravte zázvorový čaj, pak přidejte šťávu z poloviny citrónu a vaše pohoda se výrazně zlepší.

2. Terapeutické vlastnosti ananasu

Říkají, že ananas je nejlepší přítel astmatu. Tajemství všech zázračných vlastností je obsah proteolytického enzymu, bromelainu, který usnadňuje příznaky bronchitidy a pneumonie. Sklenka čerstvě vymačkaného ananasového džusu dokonale odstraňuje zánět, který pomáhá plicům s astmatem. Budete dýchat mnohem lépe a zbavíte se jakéhokoli zánětu v dýchacím traktu. Nikdy nepochybujte o úžasných vlastnostech ananasu.

3. Prostředky k grapefruitu a grapefruitu meloun

- je neuvěřitelné nástroj, přičemž podceňovat žádné prostředky. Grapefruitu denně dělá divy s zdraví, protože to snižuje množství soli v těle, odstraňuje hlen a zmírňuje otoky dýchacích cest.

Také skvělé přirozené řešení pro zánět. Rozhodně byste se měli pokusit smíchat malé množství šťávy z melounu s grapefruitovým džusem a připravit lék na hlen. On nejen odstraňuje toxiny, ale také rozpouští hlen. Určitě si to užijete!

4. Pomerančový džus a kiwi

To je nádherná léčebná šťáva pít každé ráno. Dává vám obrovskou dávku vitamínu C a antioxidantů, které by v žádném případě neměly být odmítány. Oranžový v kombinaci s kiwi bojuje s hlenem, odstraňuje toxiny a snižuje zánět. Zkuste to zkusit. 5. Velmi užitečné

zelenina Pokud trpíte nadměrným množstvím hlenu, vždy mějte na paměti následující zeleniny: česnek, celer, cibule, chřest a květák. Díky použití těchto surovin zelenou získáte neuvěřitelnou ochranu proti všem infekčním chorobám.

Můžete se zbavit hlenu a rozpustit ho připravením dušeného těsta z této zeleniny. Tyto potraviny, které pomáhají bojovat proti nemocem, musí určitě být součástí vaší stravy.Jsou to také nádherné antibiotika.

6. Nejlepší přírodní byliny

Díky své přirozené antibiotické vlastnosti bylinky pomohou vyčistit dýchací cesty. Navíc je to skvělý přírodní prostředek, který zlepší vaše zdraví. Jen připravit bylinné čaje, nebo dokonce přidávat do pokrmů a salátů, to vám umožní využít jejich mnoho užitečných vlastností. Zajímá vás, které bylinky snižují množství hlenu? Nezapomeňte: mátou, eukalyptem, tymiánem a rozmarýnem.

Tyto trávy snižují zánět a dokonce jsou vhodné i pro děti. Mohou být zakoupeny v lékárnách za přiměřenou cenu. Pokud je budete vyzkoušet, nebude vám to líto.

Výrobky, které byste neměli užívat, pokud máte nadměrné množství hlenu

Vždy se o sebe postarat. Některé produkty mohou pouze zvýšit množství hlenu. To je případ, kdy můžete zhoršit zdravotní situaci, aniž byste chtěli a nevěděli, co děláte. Je proto důležité si uvědomit, že to je lepší nepoužívat tyto produkty:

  • Mléčné výrobky, jako je mléko, jogurt, zakysaná smetana, smetana, zmrzlina, atd ...
  • Výrobky živočišného původu jako je maso.Tyto produkty obvykle vedou k tvorbě více hlenu v těle, dokonce i žaludečního hlenu.
  • Tuk produkty a olej,jako soda a máslo, které jsou velmi škodlivé, pokud jde o výrobu více hlenu. Alternativně můžete použít olivový olej, který je vždy nejlepší volbou.


Otevřené tajemství snadno čistitelné pánve

Otevřené tajemství snadno čistitelné pánve

Přírodní produkty Pánve a pánve - je to váš nejlepší přítel v kuchyni, ale pravidelné užívání může vést k jejich postupnému zhoršování. Jídlo se hoří a přilepí, opařuje pánve a to vše ovlivňuje kvalitu vaší kuchyně. Nezáleží na tom, jsou vyrobeny z hlíny, keramiky, teflonu nebo železa. Všechny pánve mají trvanlivost v závislosti na tom, jak se o ně starat.

(Lidových opravné)

Vitamin Cocktail zlepšit vidění a metabolismus

Vitamin Cocktail zlepšit vidění a metabolismus

Výživa hraje velmi důležitou roli pro zdraví očí. Věřte tomu nebo ne, ale vitamíny, minerály a antioxidanty přímo ovlivňují práci oka. Neustále jsme vystaveni faktům, které ovlivňují naše zrak a mohou způsobit různé oční choroby. Proto je velmi důležité, abyste se ujistili, jíte mnoho produktů, které pomáhají chránit vaše oči.

(Lidových opravné)