Výrobky, které podporují dobré spáleniny


Výrobky, které podporují dobré spáleniny

Má opalování závisí na tom, co jíme? Někteří lidé tvrdí, že jídlo a strava nemají nic společného s kvalitou opalování v těle. Nicméně, jiní, včetně některých odborníků, říkají, že jídlo, které jíte (nebo nejete), vám pomůže získat opálení.

Vzhledem k tomu, že lékaři nedoporučují dlouhou expozici slunce, můžete zvýšit své šance na získání dokonalého opálení s určitými výrobky. Ve skutečnosti a nesprávné pokrmy mohou negativně ovlivnit váš opálení. Tak co byste měli jíst pro dokonalé opálení?

Mango a další ovoce

Mango obsahuje hodně vitaminu A, který pomáhá vaší pokožce přitahovat více slunečního světla, které jí poskytne zdravý lesk a opálení. Vitamín A se také vyskytuje u broskví a melounů. A především, v melounu, který je zdrojem nejen vitamínů, ale také vody, což je velmi důležité při vystavení slunečnímu záření na pokožce. Voda pomáhá hydratovat pokožku během tepla. Vitamíny B a vitamín B6, které jsou obsaženy v melounu, také zvyšují schopnost pokožky opalovat se.

Mrkev a další zelenina

Sýr mrkev, které jsou extrémně bohaté na karoten, dokonale pomáhá při snaze o perfektní opálení. vysoký obsah beta-karotenu v mrkvi přeměněna na vitamin A a šíří se po celém těle, který chrání pokožku před spálením a vyživuje tělo živinami pro ochranu. Karoten podporuje práci melaninu - pigmentu, který je zodpovědný za ztmavnutí kůže pod vlivem slunečního záření. Používá se také v umělých produktech péče o slunce. Další zelenina, která může připravit kůži před opalováním - pepř, rajčata nebo cuketa.

Vejce

Vejce jsou bohaté na vitamínyA, B, D a E, zodpovědné za obnovu a regeneraci těla a pokožky. Žloutky obsahují takové obnovovací prvky, jako je vitamin B6, mastné kyseliny jako Omega-3 a Omega-6, které připravují pokožku na spálenou pokožku. A pokud přidáte do vaší stravy malý sýr, obzvláště doma, obohatíte ho o vápník a zvýšíte své šance na získání velkého opálení. Produkty bohaté na vápník obvykle pomáhají opalovat se rychleji.

Grilované jídlo

Grilované jídlo vám pomůže dobře opalovat, pokud je správně uvařeno. Nalijte maso a ryby olivovým olejem, červeným vínem, sójovou omáčkou nebo balsamickým octem a tím zlepšíte kvalitu svého opálení. Při vaření na grilu, maso je libové a olivový olej a jiné mononenasycené tuky, které jsou obnovitelné a reheneheratsiyni prvky, které pomáhají vyživují pokožku zevnitř, aby byl zdravý a hydratovanou. Při vaření na grilu se snažte nepoužívat citrusy, petržel, salát, protože mohou zlikvidovat veškeré vaše úsilí získat perfektní opálení.


Neznámé 15 způsobů, jak použít balzám na rty

Neznámé 15 způsobů, jak použít balzám na rty

Zajímavých faktů Tento balzám vynalezl chrání citlivou pokožku rtů před škodlivými faktory životního prostředí. Pomáhá pokožce udržet si přirozenou vlhkost, snižuje množství mrtvých buněk a vytváří ochrannou bariéru proti volným radikálům a destruktivní expozici slunce. Balzám má však mnohem více způsobů, než jak používat ochranu očí.

(Zajímavosti)

11 Způsobů, jak používat banánovou kůru: dost na to, abyste je odhodili!

11 Způsobů, jak používat banánovou kůru: dost na to, abyste je odhodili!

Banány patří k nejoblíbenějším plodům po celém světě a lze je nalézt v prodeji po celý rok. Milují je nejen pro svou dostupnost, ale i pro skvělou chuť a vysokou nutriční hodnotu. Tyto ovoce obsahují obrovské množství vitamínů, minerálů a antioxidantů, což je důvod, proč banány musí nutně být v každodenní stravě každé osoby.

(Zajímavosti)