Výrobky, které podporují dobré spáleniny


Výrobky, které podporují dobré spáleniny

Má opalování závisí na tom, co jíme? Někteří lidé tvrdí, že jídlo a strava nemají nic společného s kvalitou opalování v těle. Nicméně, jiní, včetně některých odborníků, říkají, že jídlo, které jíte (nebo nejete), vám pomůže získat opálení.

Vzhledem k tomu, že lékaři nedoporučují dlouhou expozici slunce, můžete zvýšit své šance na získání dokonalého opálení s určitými výrobky. Ve skutečnosti a nesprávné pokrmy mohou negativně ovlivnit váš opálení. Tak co byste měli jíst pro dokonalé opálení?

Mango a další ovoce

Mango obsahuje hodně vitaminu A, který pomáhá vaší pokožce přitahovat více slunečního světla, které jí poskytne zdravý lesk a opálení. Vitamín A se také vyskytuje u broskví a melounů. A především, v melounu, který je zdrojem nejen vitamínů, ale také vody, což je velmi důležité při vystavení slunečnímu záření na pokožce. Voda pomáhá hydratovat pokožku během tepla. Vitamíny B a vitamín B6, které jsou obsaženy v melounu, také zvyšují schopnost pokožky opalovat se.

Mrkev a další zelenina

Sýr mrkev, které jsou extrémně bohaté na karoten, dokonale pomáhá při snaze o perfektní opálení. vysoký obsah beta-karotenu v mrkvi přeměněna na vitamin A a šíří se po celém těle, který chrání pokožku před spálením a vyživuje tělo živinami pro ochranu. Karoten podporuje práci melaninu - pigmentu, který je zodpovědný za ztmavnutí kůže pod vlivem slunečního záření. Používá se také v umělých produktech péče o slunce. Další zelenina, která může připravit kůži před opalováním - pepř, rajčata nebo cuketa.

Vejce

Vejce jsou bohaté na vitamínyA, B, D a E, zodpovědné za obnovu a regeneraci těla a pokožky. Žloutky obsahují takové obnovovací prvky, jako je vitamin B6, mastné kyseliny jako Omega-3 a Omega-6, které připravují pokožku na spálenou pokožku. A pokud přidáte do vaší stravy malý sýr, obzvláště doma, obohatíte ho o vápník a zvýšíte své šance na získání velkého opálení. Produkty bohaté na vápník obvykle pomáhají opalovat se rychleji.

Grilované jídlo

Grilované jídlo vám pomůže dobře opalovat, pokud je správně uvařeno. Nalijte maso a ryby olivovým olejem, červeným vínem, sójovou omáčkou nebo balsamickým octem a tím zlepšíte kvalitu svého opálení. Při vaření na grilu, maso je libové a olivový olej a jiné mononenasycené tuky, které jsou obnovitelné a reheneheratsiyni prvky, které pomáhají vyživují pokožku zevnitř, aby byl zdravý a hydratovanou. Při vaření na grilu se snažte nepoužívat citrusy, petržel, salát, protože mohou zlikvidovat veškeré vaše úsilí získat perfektní opálení.


7 „Nevinné“ návyky, které způsobují hormonální nerovnováha

7 „Nevinné“ návyky, které způsobují hormonální nerovnováha

Zajímavé skutečnosti Hormony hrají velmi důležitou roli v těle. Koneckonců jsou zodpovědní za regulaci základních tělesných systémů. Tato chemická vysílačů, které emitují žláz s vnitřní sekrecí, které stimulují růst buněk a některých kognitivních procesů. Dokonce se přímo podílejí na metabolismu, růstu a sexuální funkce, hormonální rovnováhu proto nesmírně důležité pro zdraví.

(Zajímavosti)

šPatné návyky, které přispívají k ochablých prsa

šPatné návyky, které přispívají k ochablých prsa

Zajímavá fakta prsu ptóza nebo povislá prsa postupně je přirozený proces, který se vyskytuje důsledku ztráty pružnosti vláken na kůži prsu. Je spíše estetickým problémem spíše než lékařským, zvláště když se objevuje už v raném věku. Houpání je časté u žen s velkými prsy , ale to neznamená, že se nemůže objevit u žen s malými prsy.

(Zajímavosti)