Produkty, které zlepšují krevní oběh v nohou


Produkty, které zlepšují krevní oběh v nohou

Dnes trpí asi 30% dospělých chronickou žilní insuficiencí. Obzvláště silná se projeví začátkem léta. Unavené,těžké nohy a dilatační žíly mohou vést ke zpoždění krve a tekutiny v lýtkách a kotlíkách. Je to smutná každodenní realita pro mnoho žen, stejně jako zdroj spíše silné bolesti.

Jádrem tohoto problému špatný krevní oběh v nohách, což může být příčinou dědičných faktorů a dopad sedavý způsob života, nebo špatná strava. Při nohou žíly ztrácejí svou pružnost, jejich špatné ventily jsou zavřené, protože krev se hromadí a začíná rozvíjet zarudnutí nebo křečové žíly.

Mohu nějak zlepšit krevní oběh v nohách, abych tuto situaci napravil? Samozřejmě můžete. Pokud začnete dělat cvičení každý den a přidávat určité potraviny do vaší stravy, budete žít a cítit se lépe. Rozhodně zkuste!

1. Potraviny s vysokým obsahem vitamínu C

Poměrně často lidé dělají velkou chybu, když nebere dostatek vitaminu C, protože prostě kupovat zpracované šťávy v supermarketech a myslím, že je třeba pokrýt všechny hlavní složky. V extrémních případech pokusit zvolit přírodní šťávy z ovoce, navíc by měly být organické, takže můžete získat všechny vitamíny a minerální látky a zlepšují prokrvení nohou.

hodně vitamínu C nalezen v pomeranče, citrony a papája, a to zřetelně zlepšuje krevní oběh:

 • posiluje cévy a kapiláry
 • zabraňuje hromadění tuku v krvi
 • zlepšuje krevní oběh a snižuje hladiny vysoký krevní tlak a cholesterol
 • toxiny organismus, zabraňuje stagnaci tekutin
 • Posiluje imunitní systém

2. Zázvor

Tento nádherný kořen byl používán po mnoho let v přírodní medicíně. Už jste se mohou vztahovat některé pravidelné terapeutické a farmakologické léčby ke zlepšení krevního oběhu v končetinách, ale pokud se pokusíte přidat zázvor do svého každodenního jídelníčku, všimnete si zlepšení rychleji.

Neříkáme, že musíme nahradit všechny zázvorové prostředky, ale stane se to skvělým "doplňkem". Zde je proč:

 • Je to přirozený analgetikum, který snižuje bolest a zánět
 • Ginger podporuje lepší prokrvení
 • Vždy jíst čerstvý zázvor na všechny své léčivé vlastnosti jsou zachovány v co největší míře. Výsledkem je, že tělo dostane více živin a kyslíku, což samozřejmě zlepší vaše zdraví, pružnosti tepen a žil.

3. Dýňová semínka

Nikdy nehazujte semena nebo dřeně. Někdy si ani odhadnout úžasné vlastnosti těchto drobných věcízdraví, jako je tomu často v případě semen a melounu.

dýně semena - přírodní zdroj vitaminu E, což je velmi důležité pro tvorbu a zachování zdravé tkáně elasticity tepen a žil. Kromě toho podporuje lepší cirkulaci krve, brání tvorbě krevních sraženin. Neztrácejte čas a připravte semena!

4. Zkuste pít vodu s stroužek česneku na lačný žaludek

Je to prostě mimořádný opravný prostředek! Pokud ještě nepoužíváte tento nástroj, stačí začít zítra! Před snídaní jíst stroužku česneku a vypít sklenici vody. Tím se vyčistí krev a zabrání se tvorbě plaků v žilách. Takže si provést změny ke zlepšení prokrvení končetin a obecně dělat velkou službu na kardiovaskulární systém. Kromě toho je česnek jedním z nejlepších antibiotik!

5. Meloun Meloun je velmi osvěžující, má močopudné účinky a obsahuje velké množství lykopenu - antioxidant, který je také v rajčatech. Pomáhá "tlačit" krev na vaše končetiny. Pravidelná konzumace melounů ,díky své schopnosti, aby se zabránilo zánětu a překrvení kapaliny, aby nedocházelo ke vzniku krevních sraženin v křečových žil a rozvoj (nebo také ke snížení jejich velikost).

6. Kurkuma Kurkuma - docela obyčejný koření ve východní medicíně, která je také pomalu získává na popularitě v západním světě. Vzhledem ke své příjemné barvy, to je ideální pro dušená masa, kromě toho může být velkou náhradou za sůl, protože kurkuma má úžasnou chuť. Bez ohledu na účel použití, četné studie ukazují, že toto koření je velmi dobré pro, a to z následujících vlastností:

 • Je to silný protizánětlivý, antiseptikum a antioxidant
 • kurkuma pomáhá zlepšit krevní oběh
 • Spezia dokonale zmírňuje bolest, zmírňuje pocit gravitace a tlak v dolních končetinách, které mohou vzniknout v důsledku špatného krevního oběhu

Vždy mějte na paměti, že ke zlepšení prokrvení nohy potřebují k odstranění soli z vaší stravy, pít hodně tekutin a provést malý izychni vykonávat každý den. Tyto jednoduché a důležité změny vašich každodenních návyků vám pomohou výrazně zlepšit váš život. Nezačínejte právě teď?


Prospěšné nápoje pro čištění krve

Prospěšné nápoje pro čištění krve

Přírodní Krevní výrobky mohou být kontaminovány z různých důvodů, včetně hromadění toxinů v důsledku poruchy léčby, včetně ledvin, jater nebo střev; špatná výživa, plná tučných potravin a toxických látek; znečištění životního prostředí. Když se tělo začne hromadit toxické látky a odpadní produkty, tyto produkty procházejí krve, se snaží dostat ven z těla přes pokožku.

(Lidových opravné)

Domácí aviváž, aby se zabránilo toxiny

Domácí aviváž, aby se zabránilo toxiny

Přírodní produkty byly aviváž nenahraditelná, pokud jde o praní prádla. Oni nejen dělají šaty jemnější, ale také chrání jemné oblečení a dávají látce příjemnou vůni. Na trhu jsou opravdu běžné a lze je nalézt v mnoha supermarketech za přijatelnou cenu. však určité obavy, že se chutě , jsou součástí majetku, jsou škodlivé pro zdraví a životní prostředí.

(Lidových opravné)