Tyto přípravky by neměly jíst v noci


Tyto přípravky by neměly jíst v noci

užitečné návyky Často jsme schopni usnout kvůli pocitu gravitace, která je způsobena potravinami. Pokud byste měli večeři velmi pozdě, těsně před ulehnutím ke spánku, nemůžete usnout snadno, kromě toho, že by nemělo být absolutní klid, takže budete potřebovat, protože zítra nový den a potřebujete novou sílu. Trávicí systém nemůže okamžitě odpojit, jakmile si stanovit, že musí strávit všechno jídlo, které vstoupily do žaludku, a proto tělo začne uvolnit pouze tehdy, když je žaludek prázdný. Dnes v tomto článku se budeme konkrétně hovořit o těchto výrobků, která v žádném případě by neměla být přijata před spaním, Chcete-li získat zdravý spánek a probudit se ráno svěží a připraven pro nové zvershen.Vash každodenní stravě je přímo úměrná vaše zdraví. Správná výživa zaručuje dobré celkové zdraví. Proto byste měli pečlivě vybírat produkty, které následují své číslo, aby nedošlo k nevratnému poškození vašeho těla. Samozřejmě, existuje mnoho potravinářských výrobků, které jsou nezbytné pro správné fungování všech systémů těla, ale musíte vědět, které z nich můžete jíst ve správný čas. Lidská činnost a tudíž funkci těla v průběhu dne mění, a proto je důležité vědět, které potraviny jíst, kdy a co byste neměli jíst v noci.

Výrobky, které byste neměli brát před spaním

  • Těstoviny v jakékoliv formě nesmí užívat ve večerních hodinách, jako je jídlo během trávení budou převedeny na tuk, což způsobuje gravitaci bude v žaludku a zvýšení úrovně cukru v krvi, což povede k nespavosti a nebudete mít možnost odpočinout si.
  • Grain mylně nazýván lehké jídlo na večeři, , ale to není tento případ, obiloviny s vysokým obsahem sacharidů a zabránit hluboký spánek v noci. Pokud se rozhodnete jíst cereálie před spaním, měli byste si vybrat ten, ve kterém vysoký obsah vlákniny a nízký obsah sacharidů. Můžete také zkusit přidat trochu ovesné vločky ovoce, což povede ke zlepšení a urychlení procesu trávení.

  • Snažte se jíst potraviny, které jsou velmi ochuceny různými kořením, zejména česnekem. Takové potraviny stimulují sekreci žaludeční šťávy a zvyšují kyselost. Po konzumaci těžce ochucených jídel pro dobrý odpočinek a jazyk nemůže být.
  • Čokoláda obsahuje živiny, které zlepšují náladu a energii těla. V tomto případě budete mít v noci trochu čokolády, budete se cítit vesele a aktivní, což vám zabrání uklidnění a uvolnění.

  • Pokud se rozhodnete jíst zmrzlinu v noci, si uvědomit, že to není jen vést k obezitě, ale cukr a tuk obsažený ve zmrzlině zpomalit trávení v žaludku a zvyšuje mozkovou aktivitu. V tomto případě bude také obtížné uvolnit se a usnout, a proto odpočívat tak, jak má.
  • Pokud budete mít potraviny s vysokým obsahem tuku, jako jsou smažené na oleji, tyto produkty mohou také způsobit poruchy spánku, protože je tvrdá a potraviny těžké strávit.
  • Pro hluboký a klidný spánek musí tělo odpočívat od aktivit během dne. Doporučujeme vyhnout se potraviny s vysokým obsahem bílkovin ve večerních hodinách, protože protein - je akumulace energie, což je v tomto okamžiku dne nepotřebujeme, protože po večeři si budete chtít odpočinout a spát v noci, a nadbytek bílkovin v těle naruší vás v tomto .
  • Není žádným tajemstvím, že kofein je jednou z hlavních příčin nespavosti. Mnoho lidí neví, že kofein zůstává v těle po dobu 8 až 10 hodin, což stimuluje a udržuje naše tělo veselé.

  • I když si myslíte, že alkohol pomáhá usnout, ale má vliv na kvalitu spánku, narušení cirkadiánní rytmus (změna intenzity biologických procesů probíhajících v těle během několika dní, změna spánku a bdění. Tento proces se automaticky nastaví mozek. ) a přerušení spánku.
  • Červené maso je bohaté na bílkoviny a tuky, které jsou obtížně strávitelné. Opět platí, že pokud budete jíst červené maso jídla na večeři, může to vést k nepohodlí v žaludku, může být křeče nebo křeče, které interferují s kvalitní spánek na noc.

Doporučujeme vyhnout se použití výše uvedených výrobků nejméně dvě hodiny před spaním. V noci tělo nevyžaduje jídlo, protože ve stavu odpočinku člověk nepotřebuje energii, kterou potřebujete k činnosti. Jíst v noci ovlivňuje nejen nadváhu na svém těle, ale může vést k jiným více negativních účinků jako nespavost, mnoha potenciálně závažných onemocnění a dokonce i předčasné stárnutí.

A v neposlední řadě je třeba si uvědomit, že člověk potřebuje alespoň osm hodin spánku. Během spánku jsou obnoveny všechny funkce vašeho těla, jsou zobrazeny toxické látky. Po celodenním odpočinku budete opět ve skvělé kondici, abyste zahájili aktivní aktivitu.


25-Denní kurz pro zásadní změnu život k lepšímu

25-Denní kurz pro zásadní změnu život k lepšímu

Někdy se cítíme unavení a vyčerpaní a to nejen fyzicky, ale i psychicky . V takových okamžicích musí člověk zastavit a měnit druh činnosti. Pokud víte, že ty ošklivé pocit, že je na čase uvažovat o způsobu, jakým se drasticky změnit život k lepšímu. Většina z nás mají strach z nového bere předměty každodenní potřeby a změnit tradiční způsob života, ale někdy jsme neuvěřitelné potřebovat, a to iv případě, že tyto změny jsou uvedeny snadné.

(Užitečné návyky)

Jak zabránit bolesti zad

Jak zabránit bolesti zad

V určitém okamžiku života každého člověka čelí bolesti zad. Je to tak rozšířený problém, že na druhém místě, po zranění, je zařazen do seznamu důvodů pro nemocenské. Podle lékařů bude 80 až 90% lidí dříve nebo později trpět bolesti zad. Důvody mohou být odlišné, nicméně se zjistilo, že ve většině případů je faktorem podmínky pracoviště.

(Užitečné návyky)