Produkty, které nemohou být kombinovány s sodovky


Produkty, které nemohou být kombinovány s sodovky

Zajímavá fakta Pravděpodobně jste slyšeli, že limonády (zejména Coca Cola), jsou škodlivé pro vaše zdraví.Nicméně, mnoho lidí je miluje a pokračuje v konzumaci, navzdory tomuto varování.

V tomto článku budeme zvažovat další důvod, proč ne pít tolik nealkoholických nápojů, protože budeme mluvit o potravinách, které by s nimi neměly být konzumovány.

Jaké potraviny nelze konzumovat se sycenými nápoji?

Aniž si to uvědomíme, konzumujeme jídlo, které v kombinaci s jinými potravinami může být toxické nebo škodlivé pro tělo.

Můžeme předpokládat, že nic v tomto doprovázet těžké oběd nebo večeře sklenici perlivý nápoj v pořádku, ale tam jsou některé kombinace ingrediencí, které mají škodlivé účinky.

Věnujte zvláštní pozornost na produkty, které nepotřebují k jídlu s nealkoholickými nápoji: mléko

Kdo může přemýšlet o konzumní mléko s limonády? Samozřejmě, nemluvíme o nalévání obou nápojů do jedné sklenice nebo současně, ale je sladké a slané recepty, které obsahují mléko.

Například, tam jsou některé koláče a dorty, které obsahují krém. Když se tyto produkty dostaly do žaludku, kombinace sodovky a mléko produkuje velké množství kyselin, které způsobí žaludeční křeče, žaludečních šťáv nebo podrážděný žaludek.

Káva

Opět si nemyslíme, že tam jsou lidé, kteří přidávají nealkoholické nápoje, například Coca Cola, do kávy. Domníváme se však, že lidé mohou vypít první pití během hlavního jídla a druhý - během dezertu.

Oba obsahují vysoké dávky kofeinu, sodovky proto nedoporučuje pít při večeři, protože to může způsobit nespavost, noční můry nebo potíže s usínáním.

Kromě toho, když se obě tyto nápoje dostanou do žaludku, tato kombinace vytváří určitý druh vroucí pěny, která je velmi kyselá. máte pocit nervózního vzrušení a euforie, stejně jako křeče , které jsou důsledkem žaludečního rozrušení.

Sladké pečivo

Na večírcích někteří lidé obvykle jedí sladké koláče. Pokud přidáme cukr do nealkoholických nápojů k těmto potravinám, pak bude výsledkem nebezpečné zvýšení hladin glukózy v krvi. Může dokonce zvýšit riziko zástavy srdce.

budete také nervózně nadšený, protože množství cukru v těle. Takže není kombinována s sladké koláče šumivé nápoje, které se vám líbí na Vánoce nebo na večírcích.

Kořeněná jídla

Pikantní přísady nebo koření, jako je chilli, kmínu nebo kari, přidejte chuť do jídla, ale když se dostanou do těla

, automaticky zvýší teplotu (takže můžeme okamžitě zahotitysya nápoj). Před výběrem sýteného nápoje si přemýšlejte dvakrát.

Nealkoholické nápoje se při vysokých teplotách převedou na kyselinu sírovou. Takže pokud si myslíme, že sklenice takového nápoje uspokojí naši žízeň nebo sníží teplo v žaludku, pak nemáme pravdu.

Místo toho dostanete

zvýšení množství kyselosti v žaludku.lízátka mincovny

Zkuste se podívat. Položte mátové lízátka do sklenice, nalijte Coca Cola a počkejte na reakci. Uvidíte nějaký výbuch! To je způsobeno šumivou silou v bonbónech a bublinách v nápoji. Představte si, co se děje uvnitř našeho těla, když je konzumujeme ve stejnou dobu. Nemusíte ani zkusit, protože bolest bude nesnesitelná a vnitřní reakce může být nebezpečná.

Co se děje v těle, když konzumujeme sycené nápoje?

Tento nápoj není pro naše zdraví příliš dobrý, mícháme s něčím jiným nebo ne. Tam jsou ti, kteří tvrdí, že jeho

může být použito pro cokoliv kromě spotřeby.

Co se stane s tělem, když ho vypijeme? Po 10 minutách Sklenice nápoje se sycením obsahuje 10 polévkových lžic cukru.

Ano, všechno je v pořádku. To způsobuje zvláštní úder do těla.

Nenechte se zmást. Coca Cola nám nedává energii a neumožňuje, abychom byli v pohotovosti, ale vyrovnáme hladinu cukru v krvi, která může být nebezpečná. Po 20 minutách

Úroveň inzulínu v krvi "letí"

, a játra musí tvrdě pracovat na to, aby se cukr, který dostane. Nevýhodou je, že se tento cukr změní na tuky.

Za 40 minutKofein začne fungovat v těle: žáci se rozšiřují a krevní tlak stoupá. Necítíme se unaveni a játra uvolní cukr v krvi.

Po 45 minutách

Tělo zvyšuje produkci hormonu dopaminu, který je zodpovědný za stimulaci oblasti mozku, věnovaný spokojenosti.

Proto milujeme pití nealkoholických nápojů tolik, že vypadají jako báječné drogy pro náš mozek.

Po 1 hodině

Více moči se promyje močí. To může vést k osteoporóze, způsobit ztrátu zubů nebo křehkost kostí. Kyselina fosforečná z aerovaných nápojů se také váže na hořčík a zinek.

Diuretický účinek těchto nápojů je pravděpodobně chybný, protože

nevytvářejí odpad, ale živiny, které potřebují. Proto lidé často po osvěžení sýrajícími nápoji pociťují slabost nebo rozčilení.


Banana kůže nástroje

Banana kůže nástroje

V tomto článku vám řekneme o 20 způsobů, jak používat banánovou kůži , kterou jste asi předtím neuznal. Budete příjemně překvapeni! Samozřejmě jste slyšeli víc než jednou o výhodách a výhodách banánů, ale víte, že banánová kůže má také více než 20 variací použití? To může být užitečné nejen pro zdraví a kůži, ale může být také užitečné ve vašich domácích záležitostech, a to díky antifungálním, antibiotickým a enzymatickým vlastnostem.

(Zajímavosti)

Jak smutek může ovlivnit vaše tělo

Jak smutek může ovlivnit vaše tělo

Už jste někdy cítili letargičtí a smutní v zármutku? Znáte ze zkušenosti bolesti odmítnutí? Trpěl jste, když láska umřela? Je těžké rozhodnout, zda vám smutek opravdu zesiluje, nebo vás postupně oslabuje. Není pochyb o tom, že může změnit úroveň napětí v mozku a může vést k různým nemocem. Dnes chceme vysvětlit, jaké fyzické důsledky jsou smutné.

(Zajímavosti)