Foods se vyhnout večer


Foods se vyhnout večer

užitečné návyky přijdeš domů unavený po dlouhém dni a chytit první věc, kterou můžete najít v lednici, teplo je v mikrovlnce a jíst. Někdy ani nemůžu dávat pozor na to, co bylo na vašem talíři, že? Není to hrozné, jestli se to stane jen čas od času, ale je důležité, že tento druh chování s jídlem a jídlem není zvykem.

Večeře je velmi důležitá část dne. Pokud se budete držet dietu , jehož cílem je úbytek na váze, víte, jak je důležité, aby si ujít tuto jídle, protože podporuje správnou metabolickou aktivitu a aktivně pomáhají starat o své celkové zdraví.

Je však také velmi důležité sledovat, co přesně jste si položili na talíři během večeře. Některé potraviny jsou na konci dne těžko stravitelné a některé mohou dokonce zabránit kvalitní spánku v noci. Jste připraveni se dozvědět o některých potravinách, které byste měli večer vyhnout?

1. Červené maso

Často, mnoho lidí tráví celý den daleko od domova, a pak je hlad dostatečně vysloven, aby se přihlásil. Přijdete domů a připravíte se na vydatnou večeři, která vám poskytne dostatečné množství živin a samozřejmě budete spokojeni. Proto je typické stolování s masem a zeleninou na boční misce. Steak s česnekovou omáčkou - například jídlo, které je bohaté na železo a bílkoviny.

Pravděpodobně jste si myslela, že co se může stát špatně?Podívejme se na následující důvody:

 • Červené maso je dobrým zdrojem bílkovin, není pochyb o tom, ale je těžko stravitelné a vyžaduje delší čas strávit, jako výsledek, váš žaludek může aktivně pracovat na dlouhou dobu poté, co leží ve postele To může vést k poruchám spánku, nadměrné nadýmání, plynatost nebo dokonce zácpa.
 • Pokud si nedokážete představit večeři bez masa, zkuste namísto červeného krůtího jehněčího masa. Pokud ho vaříte na grilu s malým množstvím citronové šťávy, bude dokonce lepší pro váš zažívací systém. Turecko je také zdravou alternativou k masivnímu masu.

2. Pizza

Víme, že každý miluje pizzu. To je pravděpodobně nejrychlejší způsob, jak vydrží jídla po celý den. Pravděpodobně to ale už víteVětšina druhů pizzy vyrobené s rafinovanou moukou obsahují velké množství tuku a velmi vysoce kalorické produktu , který, samozřejmě, přidejte svou velikost pasu, a navíc na trávicí systém je docela těžké jídlo.Můžete si myslet, že přítomnost rostlinných pizzu složek znamená, že se jedná o dobré, zdravé potraviny, ale

obvykle spoustu sýra a koření v ní mají velký negativní vliv na vaše břicho. Takže na vědomí. Pizza není zdravá volba pro večeři. bude mnohem lepší a bezpečnější, aby tyto chutné kousky pro další jídla během dne. 3.

Milk sklenice teplého mléka je jedním z těch klasických potravin, které konzumují, než půjdete do postele.

Vzhledem k tomu, mléko obsahuje velké množství tryptofanu, to určitě pomáhá klid a relaxaci před spaním. To je případ, kdy se rozhodli pít, nebo ne pít mléko v noci zcela závisí na osobě. Pokud jste zvyklí vypít sklenici mléka s trochou medu v noci, například, by to mohlo být dobré pro vás, ale obvykle to večeře se nedoporučuje pro mnoho lidí. Snažíme se vysvětlit, proč:

mléko a laktózu, že obsahuje ne lehce stravitelné.

 • Existuje mnoho lidí, kteří trpí nesnášenlivostí laktózy a jejich trávicí systém tento produkt živočišného původu, nemůže řádně strávit. Takže buďte opatrní. mléko je také bohatá na živočišných bílkovin a vápníku, oba tyto prvky nejsou snadno a rychle přizpůsobil, a to zejména v průběhu spaním.
 • Teplé mléko vám mohou pomoci usnout rychleji, ale je užitečné vědět, že máte jiné, zdravější volby.
 • mandlové mléko, například, je mnohem stravitelnější v poslední hodině v den před spaním. Určitě ochutnejte neprodleně. 4. Salát z hlávkového salátu

Co by mohlo být mnohem užitečnější než dobrý salát k večeři? No, být opatrní, salát, nemusí být tou nejlepší volbou pro potraviny v noci. Zjistěte následující důvody:

salát chutné a lze snadno přidávat do různých salátů, ale má vysoký obsah nerozpustné vlákniny, které mohou způsobit vznik nadýmání a zemního plynu v průběhu noci.

 • organismy jsou různé. Někteří lidé mohou jíst salát v noci bez jakýchkoliv problémů, a proto je v tomto případě se musíte rozhodnout k jídlu, nebo ne. Pokud se cítíte dobře po hlávkový salát, jíst zdraví. Ale i kdyby ne, upustit od něj v noci. Ale celkově, salát může ještě způsobit potíže. Zdravá volba - salát „Caprese“ z čerstvých rajčat.
 • Další rostlina, se kterou je třeba být opatrní při používání noci -
 • celeru . Obsahuje také mnoho vlákniny a již víte, že je velmi dobrý nápad jíst hodně vlákniny před spaním.5. Česnek a cibule

Bylo by pěkné omezit spotřebu těchto dvou jídel na večeři. Používáte-li syrové cibule nebo česnek na večeři, může způsobit zánět žaludku během posledních hodinách dne a špatným výsledkem - dyspepsie.

Stejné platí pro velmi ostré nádobí. Jsou chutné, ale přidáním pálivé papriky na večerní stravě, je to jako závan „Damoklův meč“. Můžete se těšit pikantní pokrmy dnes, ale zítra, možná i nejbližší noci, budete pravděpodobně trpět následky.

6. rýže a těstoviny

Co dobrého části těstovin k večeři? Nebo možná nějaká chutná teplá rýže? Někdy se může vrátit domů, hlad, a dobrý talíř těstovin vám zdá, že je ideální pro stolování, ale to asi není dobrý nápad.

 • Měli byste vždy zvolit složitější sacharidy obsažené v zelenině a zelenině než ty v rýži a těstovinách.
 • Pokud se vám opravdu líbí rýže a těstoviny, přidejte je v malém množství. To vám pomůže kontrolovat částku, kterou spotřebované sacharidy, jakmile jsou prázdné kalorie, které tělo není schopno strávit noc. Takže pokud jste fanoušek z těstovin, rýže nebo lasagne, snaží se jíst na oběd, ne na večeři! V tomto případě, i přes malou
 • cvičení nebo chůzi, můžete snadno spálit kalorie.


  Silný psychologický imunitní systém: 5 tipů pro vývoj užitečné návyky

  Silný psychologický imunitní systém: 5 tipů pro vývoj užitečné návyky

  V našich článcích se často mluví o tom, co potřebujeme každý den, aby se postarat o váš imunitní systém v boji proti virům, infekce a mnoho typů onemocnění. A , kdybychom vám řekli, že všichni máme také psychickou imunitu? Na to upozornili odborníci na chování a medicínu, jako je Daniel Gilbert z Harvardovy univerzity.

  (Užitečné návyky)

  5 Kroků k překonání nízké sebeúcty

  5 Kroků k překonání nízké sebeúcty

  Je důležité si uvědomit, že překonání nízké sebeúcty závisí na nás. Nedívejte se na názory ostatních. Když jsme byli malí, nikdo nás naučil jak stavět zdravé emocionální štěstí. Pokud máme štěstí, že máme příznivé rodinné prostředí, plné laskavosti, možná teď máme poměrně zdravé sebevědomí. A během zrání, tento křehký a zranitelný aspekt může způsobit mnoho vzestupů a poklesů kvůli zkušenostem, které získáváme.

  (Užitečné návyky)