Produkty, které pomáhají očistit své tlustého střeva


Produkty, které pomáhají očistit své tlustého střeva

přírodních produktů konečníku, také známý jako tlusté střevo je životně důležitý orgán pro celkové fungování trávicího systému a pomáhá zbavit se špatných prvků v našem těle. V tomto článku uvádíme seznam některých produktů, které vám mohou přirozeně pomoci starat se o konečníku a vyčistit ho.

Měli byste vědět, že toxické látky vždy způsobují onemocnění, proto by mělo být vaše tělo neustále vyčištěno. Je však důležité mít na paměti, že existuje mnoho příčin hromadění toxinů, včetně například úplné nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky a nedostatek dostatečné pitné vody.

Zkuste použít co nejméně cukru, tuku, alkoholu a kofeinu. Místo toho zvyšte používání potravin, které jsou vynikající antioxidanty a ovoce a zelenina, jsou také skvělé antioxidanty a diuretika. Až budete číst tento článek až do konce, se dozvíte spoustu zajímavých a užitečných produktů, které vám pomohou vyčistit tlustého střeva přirozený a zdravý způsob.

produkty, které pomáhají odstranit toxiny

Pomeranče Pomeranče Hlavní výhodou je to, že posílí tělo, udržovat ji v dobrém stavu, pomáhají v boji proti virovým chorobám. Výhody pomerančů v důsledku svého chemického složení, také známé pro svůj vysoký obsah vitamínu C. Obsahuje sodík, draslík, hořčík, což napomáhá posilovat svaly. Toto plody dokonale saturají tělo potřebnými stopovými prvky a minerály. Pomeranče - přirozený způsob, jak zlepšit funkci paměti, která zabraňuje žaludeční rakovinu a kůži, pomáhá kontrolovat stres a krevní tlak, pomeranče také podporují nervové soustavy ve stabilním odpočinku. Používání tohoto příznivého ovoce denně snižuje změny související s věkem.

hrozny hrozny čistí krev a střeva, je diuretikum a laxativní (obsahu organických kyselin a cukrů). Vinná réva také zvyšuje hladinu oxidu dusnatého, což má pozitivní vliv na krevní cévy a samotné krve, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, a proto snižuje pravděpodobnost infarktu. Máte-li bolesti hlavy nebo migrénu, pomůže vám hroznová šťáva. Hrozny pomáhá předcházet rakovině. Obsahuje velké množství vitaminu C. Kromě toho obsahuje hroznové vlákno, bílkoviny a je zdrojem draslíku. Není divu, že všechny rozvinuté země prošla jíst hrozny a pít víno a hroznové šťávě, hroznovém přízeň, protože téměř neomezené.

Artičok

Artičoky mají originální, jemnou oříškovou chuť. Použití artičoků pro lidské tělo bylo známo i v době starověku. Artičok je jednou z nejvíce doporučených rostlin pro odstranění přebytečné tekutiny a detoxikaci těla. Artichok byl použit k zmírnění příznaků způsobených různými poruchami trávení. Artičok je přírodní diuretikum a stimuluje trávení. Doporučuje se používat artyčok k léčbě syndromu dráždivého střeva, žaludeční nevolnosti, nevolnosti a plynatosti. Použijte čerstvé artyčok může pomoci při léčbě onemocnění, jako je anemie (který obsahuje dvě důležité minerály - měď a železo), diabetes, revma, dna, a žlučníku kameny.

Celer

Celer přináší do našeho těla mnoho výhod: zabraňuje rakovině - zejména rakovině tlustého střeva a žaludku; je vynikající diuretikum; snižuje arteriální krevní tlak; je přirozené projímadlo; snižuje hladinu škodlivého cholesterolu. Kromě výše uvedeného je celer velkým antioxidantem, obsahuje mnoho vitamínů, které pomáhají v boji proti chřipce, nachlazení a pneumonii. U všech cenných vlastností celeru lze zapsat a co přispívá k asimilaci procesu výroby bílkovin žaludečních šťáv a zabraňuje nadýmání a nevyvíjí hnilobných procesů ve střevě.

Celer - je to skvělý pomocník pro vaše tělo - odstraňuje orgány toxinů a tím pomáhá při správné funkci ledvin. Je také možné zabránit osteoporóze při užívání celeru snadněji než příznaky menopauzy, jako jsou návaly horka. Velké množství vitamínu C v celeru posiluje a zlepšuje imunitní systém a chrání tělo před různými škodlivými účinky, podporuje trávení a zlepšuje metabolismus.

Rajčata

Rajčím pomáhá očistit tělo kvůli jeho vysokým hladinám vitamínu, který působí jako antioxidant. Rajčata odstraňují toxické látky z těla a posilují imunitní systém. Obsahuje vitamín A, který pomáhá zlepšit vidění, podporuje střevní funkce a zejména zabraňuje zácpě a průjem. V rajčatech obsahuje vlákninu, která podporuje odstranění špatného cholesterolu z těla a pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru. Proto pravidelné používání rajčat stimuluje peristaltiku žlučových cest, střev a léčiv, tedy i tyto důležité trávicí orgány. Také chrání pokožku před spálením a chrání srdce.

Lemon Citrony také obsahují vysoké množství vitamínu C a mají vysoký obsah antioxidantů, které pomáhají očistit tělo, posilují imunitní systém a chrání žlučníku. Voda s citronem může pomoci zbavit se zácpy a čistit střeva.

jablková jablka pomáhají snižovat cholesterol, obsahují antioxidanty a mají schopnost očistit tělo od toxických látek . Pomáhají regulovat funkce trávení a chrání mozek před nemocemi, jako jsou Alzheimerova a Parkinsonova choroba. V průběhu menopauzy se doporučuje jíst jablka, protože poskytují našemu tělu pocit svěžesti.

Jablka se také doporučují, pokud máte zájem. Jablka pomáhají ulevit od zácpy, která je hlavním faktorem, který zastaví proces uvolňování toxinů z těla, výsledkem může způsobit rakovinu tlustého střeva a hemoroidy, snížit zánět trávicího traktu, pomáhá při onemocnění střev, kolitida.

Onion Onion provádí antibakteriální funkce v těle, chrání trávicí systém, zlepšuje krevní oběh, je vynikajícím zdrojem vlákniny, vitamín C má schopnost zabránit rakoviny, má nízký obsah kalorií, má nízký obsah sodíku, neobsahuje cholesterol. Je třeba také poznamenat, že cibule najít velmi užitečný produkt v řadě respiračních onemocnění z nachlazení do průdušek.

Zelený čaj Zelený čaj - bohaté na antioxidanty, zabraňuje chřipku a bojuje migrény a psychickou únavu. Má diuretické vlastnosti a zabraňuje vzniku vředů. Tento nápoj snižuje nádor a bojuje s různými onemocněními tlustého střeva, plic a rakoviny kůže.

Důležité:

Vyčištění konečníku trvá velmi málo času. Jezte hodně vlákniny každý den, jako je lněné semínko a ovesné vločky, pít dostatek vody, jíst hodně ovoce a zeleniny, dělat fyzické cvičení v dopoledních hodinách, a zapomenout na existenci produktů, které poškozují své zdraví. Výsledkem očisty - zdraví, krásy, omlazení a radosti ze života!


5 Byliny, které toxiny z krevního

5 Byliny, které toxiny z krevního

Přirozenou cestou únava, otok, suchá a jednotvárný kůži? To vše může být známky toho, že vaše krev je plná toxinů a zbytků a nejen postrádá vitamíny, ale vaše buňky jsou bohaté na látky, které musí být odstraněny. Budeme popisovat některé léčivých rostlin , které mohou být užitečné. Health naši krev víme, že subjekty odpovědné za čištění krve a odstraňování toxinů - ledviny a játra.

(Lidových opravné)

7 Opravných prostředků na houby nehty

7 Opravných prostředků na houby nehty

Plísňové infekce hřebíky na pažích a nohou jsou známé v medicíně jako onychomykóza. Mohou vést k zbarvení, odlupování a oslabení nehtů. Nehty houbových infekcí se rychle rozvíjejí, takže jsou na celém světě velmi časté. Oni postihují 3 až 4% populace, většinou muži. Plísňové infekce se často objevují na nehty spíše než na rukou, botách a ponoších nebo v horkém a vlhkém prostředí, které přispívají k růstu hub.

(Lidových opravné)