Produkty, které pomáhají předcházet onemocnění Alhtseymera


Produkty, které pomáhají předcházet onemocnění Alhtseymera

Přírodní produkty I dnes stále neznají příčiny Alzheimerovy choroby. Studie ukazují, že je spojena se vznikem amyloidních sraženin a ztrátou chemické látky, která zajišťuje spojení mezi nervovými buňkami. Tak, jak se vyhnout takovému poškození mozku? Vaše zvyky, duševní stimulace a správná výživa pomohou porodu porazit.Existují určité potraviny, které snižují riziko kardiovaskulárních chorob, jejich přírodní složky zabránit strašlivé amyloidní sraženiny.

Tyto přípravky jsou přírodní prostředky k prevenci Alzheimerovy choroby. Je pravda, že použití těchto produktů není všelékem Alzheimerovy choroby.

Jde o správných stravovacích návyků, zdravé výživy a správné, pozitivní dopad můžete vylepšit pomocí několika užitečných návyků a aktivní duševní aktivity (které pomůže trénovat svůj mozek, vaši zvědavost a úroků). Produkty, které pomáhají předcházet Alzheimerově chorobě

Citrus

  1. Proč?

Pokud jde o

potraviny, které pomáhají předcházet Alzheimerově chorobě - citrusové plody jsou nutností. Například, citróny, pomeranče, jahody, mango, borůvky, které obsahují velké množství vitamínu C a antioxidantů mají neuvěřitelné vlastnosti. Tyto složky zabraňují hromadění škodlivých látek v mozku. Mají vynikající čistící a ochranné vlastnosti. Kari

  1. Proč?

Začněte používat ve vaší kuchyni, zejména žluté kari. Jedná se o neuvěřitelně lahodný koření s vysokým obsahem kurkuma. Má velmi zajímavé terapeutické vlastnosti, které brání Alzheimerově chorobě.

protizánětlivě kari, pomáhá snížit riziko onemocnění mozku, protože to snižuje množství amyloidních sraženin, které mohou být snadno smíchány s krví. Víno

  1. Proč?

Víno má protizánětlivé vlastnosti, které zabraňují zánět mozkové tkáně, zabránit vzniku nebo alespoň snížit riziko demence nebo neurodegenerativních onemocnění, jako je Alzheimerova choroba. Doporučujeme používat pouze jeden sklenici vína denně.

Vitamin D

  1. Proč?

Tento neuvěřitelně užitečný vitamín lze získat ze slunečního záření a několika produktů.

Pomáhá posílit imunitní systém, snižuje beta-amyloid protein způsobuje poškození mozku, které vedou k Alzheimerově chorobě. Můžete získat vitamin D v lékárnách nebo prodejnách přírodních produktů, kromě toho, že je v tučných rybách, sóji, vajec nebo dokonce cereálie obohacené vitaminem D. Coffee

  1. Proč?

nedávné studie zveřejněné v časopise „Journal

Alzheimerovy choroby“ ( „Journal of Alzheimerovy choroby“), tvrdí, že kofein má nějaké ochranné vlastnosti a zabraňuje Alzheimerovy choroby.To je rys kávy, jiné nápoje nemají tuto vlastnost. Káva zabraňuje hromadění proteinů, které ničí neurony v mozku, ale i zpomaluje progresi onemocnění u lidí, které vznikly první příznaky.

Vitamin B

  1. Vitamin B, skvělý nástroj pro prevenci Alzheimerovy choroby.

Proč?

Přiměřená hladina vitaminu B v těle je zárukou vašeho zdraví. Tento vitamin je potřebný k péči o vaše kosti, vlasy a zuby. Rovněž pomáhá vyhnout se PMS.

Pití hodně vitaminu B může pomoci snížit hladinu homocysteinu v krvi, poškození mozku kyseliny aminokyselinu, která způsobuje zhoršení jeho výkonu a snížení funkci nervových buněk. Tento vitamin je k dispozici ve všech produktů, které vidíte na obrázku výše: vlašské ořechy, celozrnné obiloviny, banány, brokolice, ananas, papriky, jablka, vejce, sójové ... jasně, aby jej přidat do svého jídelníčku.


5 Koření očistit tělo toxinů

5 Koření očistit tělo toxinů

Přírodní produkty Na našich stránkách jsme opakovaně diskutovali, proč je důležité, aby pravidelně odstraňovat toxiny. přebytek toxinů výrazně zhoršuje lidské zdraví, což způsobuje slabost a závratě, a snižuje kvalitu života celkově. Samozřejmě, že lidské tělo je uspořádáno takovým způsobem, že se snaží rychle odstranit všechny toxiny a škodlivých odpadů.

(Lidových opravné)

Protizánětlivé kurkuma a pít s mandlové mléko

Protizánětlivé kurkuma a pít s mandlové mléko

Přirozenou cestou nerovnováha způsobená infekcí nebo poškození tkáně může vést k zánětu a poškodit zdraví. Zánět je součástí obranné odpovědi, která je obvykle následuje: bolestí , ztuhlost kloubů komplikací každodenní úkoly se běžně postihuje klouby, ačkoli také ovlivňuje zdraví pohybového aparátu a oběhového systému.

(Lidových opravné)