Potraviny, které pomáhají spalovat tuk na břiše


Potraviny, které pomáhají spalovat tuk na břiše

hubnutí jaro a léto - doba masových výstřelek stravy. Když čas Teplo je, mnozí lidé jsou ochotni někde relaxovat na pláži u moře nebo si zaplavat v bazénu, alejejich tělo nebude vypadat tak dobře, jako kdyby chtěli. Každý, kdo chce vědět, jak zhubnout do léta mít jistotu o bít všech jejích formách v plavkách nebo prostě být schopen nosit vaše oblíbené šaty.

vaše tělo bylo v dokonalé formě, potřebovat veškerou rok stravu a co je nejdůležitější, nezapomeňte jíst potraviny, které pomáhají spalovat tuk v „strategických místech“, jako je například v žaludku. Zjistěte v našem článku o nejlepších výrobcích, které vám s tímto pomohou.

Jaké produkty se doporučují pro spalování tuku na žaludku?

Když si myslíte o dietě, který by pomohl hořettuku na břiše, první věc, která přijde na mysl - to je to, co by mělo následovat přísný režim hladovět hodiny mezi jídly - ale jen aby vás cítit se horší a bude obtížné dosáhnout požadovaných výsledků.

Neměli byste si zvolit takový způsob, jak zhubnout. Pokud budete dodržovat zdravou výživu po celý rok, bude léto oceněno pro vaše úsilí. Není tedy třeba "trpět". Místo toho dostanete radost. Zde jsou některé potraviny, které mohou pomoci snížit tuk na břiše:

 • řecký jogurt: Tento jogurt doporučuje správnou výživu pro hubnutí. Jedná se o zdravou dietní alternativu pro hubnutí, protože obsahuje dvakrát tolik bílkovin než běžné jogurty. Bílkoviny jsou velmi užitečné, protože tělo začne pracovat dvakrát rychleji, aby se strávil pokrm, a proto spálí mnohem více kalorií. Také tento proces leptání pomáhá minimalizovat ztrátu svalové hmoty v důsledku spalování tuků.

 • Loboda: Další bohatý na bílkovinný produkt. Jiné názvy quinoa jsou chilská loboda nebo loboda rýže. Tato obilná plodina - vedoucí mezi ostatními zrny na obsah bílkovin - 16,2%. Loboda je skvělý asistent v těžkém procesu ztráty tuku na břiše. Quinoa je také bohatá na vlákninu, která normalizuje trávení. Toto zrno obsahuje pět gramů vláken na peletu a je také považováno za mimořádně užitečný produkt z důvodu vysokého obsahu bílkovin. Kromě toho, kviona obsahuje velké množství minerálních látek: železo, fosfor, selen, zinek, vápník a vitamin B a vitamin E. Odborníci na výživu radí přidat různé sušeného ovoce a ořechů, aby si s Quinoa. Vařená kaše je jako kaše z nezralé rýže.
 • Skořice: Toto oblíbené množství koření normalizuje hladinu glukózy v krvi. Můžete přidat skořici do čaje, kávy, jogurtu, aby byly sladké, ale množství kalorií se nezvyšovalo. Tento koření se používá ke snížení chuti k jídlu. Některé studie ukázaly, že skořice zrychluje metabolismus cukru o 20krát a že spotřeba čtvrté čaje lžičky skořice denně výrazně snižuje hladinu cukru v krvi.
 • Pepř: známý jako "Chili", stejně jako Cayenne red pepper, ideální pro hubnutí. Důvodem je, že obsahují velké množství vitamínu C, dokonce více než citrony a pomeranče. Jsou také vynikající antioxidanty, které urychlují metabolismus a pomáhají rychleji spalovat tuky. Pepř obsahuje kapsaicin, který snižuje hladinu lipidů a stimuluje zničení tukových buněk.

 • Zelený čaj: příznivé vlastnosti zeleného čaje pro tělo jsou známé a velmi dávno. Za vlády prvních čínských císařů se zelený čaj nazýval císařským nápojem, protože v té době byly známé jeho léčivé vlastnosti. Patří mezi ně - hubnutí, ztráta nadváhy, dokonce i při dietě s vysokým obsahem tuku. Chcete-li zhubnout, je lepší pít jen zelený čaj, protože nejen zlepšuje funkci gastrointestinálního traktu, ale také odstraňuje strusky, čistí tělo. Pokud pijete zelený čaj jednou denně, snižuje příjem tuku z jídla a stimuluje spalování nahromaděného tuku, zejména na břiše.
 • Grapefruit: je nízkokarbohydrátové ovoce a 90% vody. Je také součástí zdravé stravy, protože jeho kyselina citronová pomáhá zhubnout. Doporučujeme jíst grapefruit na prázdný žaludek ráno. To je také dobré pro lidi, kteří mají anémii. Grapefruit pomáhá regulovat cholesterol a léčí nachlazení a chřipku. Je to dokonalé ovoce, jak zhubnout, a tak jej přidejte do salátů, džusů, koktejlů a další. Meloun: meloun je téměř úplně voda, tak to vyžaduje více prostoru v žaludku a střevech. To vytváří pocit sytosti a zabraňuje přejídání. Může se také použít ke snížení touhy po jídle. Meloun obsahuje mnoho živin a málo kalorií. Vychutnejte si vodní melouny v létě nejen pro dezert, ale také mezi jídly. To pomůže spalovat tuk na žaludku.
 • Hrušky a jablka: oba tyto ovoce mají podobné vlastnosti: mají vysokou hladinu vody a pektinu, který se používá k detoxikaci těla. Navíc hrušky a jablka mají velmi nízkou hladinu cholesterolu. Hrušky obsahují vápník, draslík, železo a malé množství sodíku a jablka jsou silné diuretikum a poskytují tělu potravinářské vlákna a aminokyseliny.
 • Hrozny: je to skvělý posilující a tonikový prostředek. Stejně jako rozinky, hrozny přispívají k detoxikaci těla, je ideální jíst během stravy. Mezi jeho hlavní výhody patří přítomnost vitaminu B a draslíku, které pomáhají kontrolovat hladinu cholesterolu. Syrovou zeleninu

 • : zelená listová zelenina, celer, mrkev, pórek, rajčata - to vše přispívá k uspokojení hladu a poskytovat dostatečně velké množství vody, a zároveň dost malý kalorií. Snažte se je jíst nejméně jednou denně, protože ušetříte vitamíny, vlákninu, minerály, antioxidanty a při vaření můžete všechny vitamíny ztrácet. Zelený kávový extrakt
 • : Nedávno vyšlo najevo, že zelená kávová zrna je látka, která podporuje hubnutí, protože měnila metabolismus potravin. To je způsobeno přítomností prvku, který zabraňuje absorpci kalorií pocházejících z tuků a sacharidů. Extrakt zelené kávy může být skvělým doplňkem stravy.
 • Vejce: Pokud máte dvě vejce na snídani každý den, může vám pomoci ztratit pár liber a budete se cítit spokojeni. Tento výrobek ušetří nadměrné množství kalorií během svačinu, protože nebudete mít hlad v přestávkách mezi jídly, ale do večeře budete naplněni energií.
 • Oves: to je skutečné bohatství pro zdraví a krásu. Oves je bohatý na sacharidy, bílkoviny a vlákniny a také má nízký glykemický index. Obsahuje nenasycené tuky, draslík, vápník, hořčík, fosfor a všechny potřebné živiny pro růst svalů. Oves pro hubnutí lze zakoupit v obchodě jako hotový produkt. Mohou to být například vločky nebo otruby. Můžete jíst s kefírem nebo jogurtem.

 • Celá zrna: Pro normální výživu bez přidání kalorií je nutné přidat do zrna celý den obilovin. Spotřeba více vlákniny denně pomůže snížit váhu. Celé zrno dodává tělu vlákno, zinek, vitamin E, hořčík a vitamin B6. Tyto sloučeniny pomáhají předcházet nemocem, stejně jako spalování tuku v žaludku. Najdete celá zrna v chlebu, pizzu, těstovinách a dezertech.


  Snížit použití fruktózy rychle zhubnout

  Snížit použití fruktózy rychle zhubnout

  Existuje nesčetných teorií o tom, jak snadné je zbavit se extra kilo. Někteří se radí k počítání kalorií, zatímco jiní věří, že hlavní příčinou nadváhy je spotřeba tuku. Tam jsou také ti, kteří kritizují cukr a rafinované uhlohydráty. Pokud žádná z těchto teorií vás nepřesvědčila o jejich účinnosti nebo výsledcích, vysvětlíme, proč je důležité omezit spotřebu produktů s vysokým obsahem fruktózy pro účinnou ztrátu hmotnosti.

  (Ztráta váhy)

  Použijte tyto 5 tipů, jak začít spalovat kalorie bez jakéhokoli dalšího úsilí

  Použijte tyto 5 tipů, jak začít spalovat kalorie bez jakéhokoli dalšího úsilí

  Zbavte se nadbytečného tuku - jedná se o jeden z nejtěžších úkolů pro lidi, kteří jsou obézní nebo mají nadváhu. Ačkoli správná strava a denní cvičení mohou být zásadní, někdy je třeba věnovat pozornost dalším zvykům, které budou mít dobré výsledky. Problémem je, že mnoho lidí se mylně domnívá, že je možné zhubnout jen tehdy, pokud se řídí jasným plánem cvičení nebo přísnou nízkokalorickou dietou.

  (Ztráta váhy)