Produkty, které se zabývají kyselinou močovou


Produkty, které se zabývají kyselinou močovou

Máte zvýšené hladiny kyseliny močové? Vaše klouby jsou nemocné a zanícené? Kromě doporučení lékaře a pravidelné diagnostiky doporučujeme také změnit stravu. Chcete vědět, které potraviny mohou pomoci bojovat s kyselinou močovou? Pak si přečtěte!

Výrobky, které snižují hladinu kyseliny močové

Víme, že je často obtížné jíst pouze užitečné potraviny. Někdy jsme vystaveni návykům, které zhoršují zdraví a výživu a následně znemožňují cítit se dobře. Ale proč se v našem těle vytváří kyselina močová?

Měli byste mít na paměti, že vaše tělo může syntetizovat kyseliny močové v potravinách, jako jsou potraviny, jako ančovičky, maso, játra a dokonce i nealkoholických nápojů, včetně sodovky. Tyto produkty krystalizují a tvoří v těle typ krystalu, který se uvolňuje z ledviny do krevního oběhu a prochází cévami a způsobuje zánět a bolest.

Typický příznak vysoké hladiny kyseliny močové - zánět palce nohou, paží a nohou. Pokud se domníváte, že můžete tolerovat lehkou bolest ze zánětu, bolesti se nakonec zvýší.

Je důležité vždy poslouchat rady lékařů a svědomitě užívat doporučené léky, ale můžete také zmírnit příznaky kontrolou toho, co jíte. Proč nezkusit? Přidejte některé produkty do své denní stravy a uvidíte výsledky. 1. Artičok

Artičok může být nejlepší zelenina, aby se zabránilo výskytu kyseliny močové. Jeho tajemstvím jsou diuretické vlastnosti, které tělu pomáhají odstraňovat toxiny a zabraňovat zpožděným tekutinám.

Kromě toho mají artyčoky mnoho minerálů, vitamínů a antioxidantů. Jsou bohaté na vlákninu, bílkoviny a mastné kyseliny. Chcete-li získat co největší výhody, zkuste vařit chutnou polévku. Podávejte s trochou olivového oleje a jablečného octa.

2. Cibule

Ujistěte se, že cibule je ve vaší každodenní stravě. Cibule byla oblíbeným pokrmem našich předků, protože pomohla vyléčit celou řadu nemocí. Cibule jsou skvělé pro snížení hladiny kyseliny močové v krvi, stejně jako hyperglykemie a triglyceridů.

Nevíte, jak získat všechny výhody z toho? Vezměte dvě střední žárovky, čisté, řezané a vařte.

Když se stanou průsvitnými, vyjměte z ohně. Poté musíte napnout a nalít vodu, abyste ji později napili citronovou šťávou. Zkuste směs vypít po celý den. 3. Dýně Jak se cítíte na dýně? Je to nejen chutné, ale také užitečné. Dýně má silné diuretické vlastnosti, které pomáhají eliminovat kyselinu močovou stimulací močení.

To znamená, že vaše tělo se zbaví škodlivých toxinů.

Pokuste se vařit stejným způsobem jako výše uvedené produkty. A nezapomeňte na semena. Smažené semena - skvělý předkrm, který také přispívá k boji proti kyselině močové. 4. Celer

Pravděpodobně jste nevěděli, že celer má nějaké silné zdravotní výhody. Toto chutné zeleniny bude zázrak jakýkoliv předpis

pomáhá čistit krev a snižuje hladinu kyseliny močové v krvi a odstranit ji přirozeně.

Celer nejen čistí krev, ale může také odstranit toxiny, které vám pomohou zhubnout. Pokud chcete maximalizovat své přínosy, vařte jej ve vroucí vodě.5. Mrkev

Další skvělý spojenec pro ty, kteří se snaží kontrolovat kyselinu močovou.

Může udělat nějaký recept chutný. Mrkev eliminuje krystaly, které se hromadí v těle a tvoří kyselinu močovou.

Můžete ji konzumovat přirozeně jako džus. Zkuste je kombinovat s řepou v odšťavňovači nebo mixéru. věc k zapamatování:

třeba také připomenout, že spotřeba zvěřina, rafinovaných produktů, pivo, ančovičky, sardinky a jiné mořské plody zvýší množství kyseliny močové. Nezapomeňte na denní cvičení ve svém každodenním životě a budete cítit rozdíl.

Vždy byste měli řídit doporučeními lékaře a přidejte do svého jídelníčku výživná jídla, jako jsou třešně a citrusové plody, zejména grapefruitu.

Jsou bohaté na vitamín C - skvělý prvek, s nímž můžete bojovat s kyselinou močovou.


Přírodní léčba hypertenze přírodní prostředky

Přírodní léčba hypertenze přírodní prostředky

Hypertenze nebo hypertenze - onemocnění charakterizované vysokým krevním tlakem, což znamená, že srdce pumpuje krev, která je větší, než by měl. Hypertenze - velmi nebezpečné onemocnění, které vyžaduje léčbu. Zvýšený tlak může mít vliv na zdraví těla a způsobit velmi vážné onemocnění, která mohou vést až k smrti.

(Lidových opravné)

Jak eliminovat příznaky zánětu průdušek: 6 Domácí léky přírodní prostředky

Jak eliminovat příznaky zánětu průdušek: 6 Domácí léky přírodní prostředky

Zánět průdušek - akutní onemocnění způsobené zánětem dolních cest dýchacích, také známý jako průdušek. Může být způsoben virem nebo bakteriemi, ale může to být také reakce imunitního systému na jiné škodlivé patogeny. Jeho hlavním příznakem je kašel a dýchací potíže, i když je často doprovázena horečkou, pocitem tlaku v hrudníku a sputu.

(Lidových opravné)