A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť


A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť

I když existuje mnoho krémy a oleje, aby hydratují suchou pleť, nejlepší způsob, jak to udělat - zevnitř, zatímco spotřeba potravin a doplňků, které vyživují kožní buňky a vaše pokožka hladká, uniformy, mladý a krásné.

Pak budeme hovořit o produktech, které pomáhají hydrataci pokožky a doporučit nějaké přirozené a velmi účinný doplněk pro lidi, kteří trpísuchou pokožku nebo jsou náchylné k vrásky a kožní problémy. Užitečné produkty

 • ovoce bohaté na vitamín C: Vitamin C je nezbytný pro zdraví vaší pokožky. Můžete ji získat z citrusů (citron, pomeranč, grapefruit, mandarinky) nebo červeného ovoce (jahody, ostružiny, maliny). Americký ženšen

 • (Panax quinquefolium) je léčivá rostlina, která osvěžuje a hydratuje pleť náchylnou k suchu. Je také velmi užitečné pro seniory. Použijte jej po dobu 15 dnů. Můžete opakovat toto ošetření každé dva až tři měsíce.
 • Ginkgo dvolopatove (tinktura nebo extrakt) je léčivá rostlina s mnoha příznivými vlastnostmi. Mezi nimi - ty, které regulují sekreci mazových žláz pokožky, čímž se hydratují pokožku a pomáhají regulovat smíšené a mastnou pleť. Vezmi si to po dobu tří měsíců, ve formě tinktury nebo výpisu.
 • Lněný olej, díky omega-3, hydratuje a pečuje o vaši pleť, vlasy a nehty, a tak to může být použita místně a jíst. Vždy jíst olej lisovaný za studena dříve. Nikdy to teplo. Můžete jej použít jako samostatný produkt nebo v kombinaci s jídlem, pokud se vám nelíbí její chuť.
 • Pivovarské kvasnice: úroveň dermální, kvasinky vykazují oděvů, regenerační a vlastnosti mineralizatorski. Doporučujeme, abyste si ji, pokud jste trpí kožními problémy, jako je dermatitida, lupénka, akné, strií, a dokonce i popálení nebo chirurgického zákroku. Vezměte jednu nebo dvě polévkové lžíce denně, míchání se šťávou, jogurt, atd.
 • olej nebo roztavený mléko je vynikající produkt dodávat kůži díky obsahu mastných kyselin a vitaminu A, na rozdíl od margarínu, což je velmi umělý výrobek. Ale není třeba zneužívat produkt, a to zejména pokud máte nadváhu. Jíst jen jednu polévkovou lžíci denně. Vařené mrkve

 • : mrkev je bohatá na vitamin A, ale pokud budete vařit před jídlem, tělo snadněji stravitelné. To může být také často syrova.
 • strava bohatá na bílkoviny: Váš denní strava by měla obsahovat bílkoviny, protože mnoho lidí zneužívají sacharidů. Nehovoříme pouze živočišné bílkoviny. Pokud dáváte přednost rostlinné bílkoviny, pak luštěniny, ořechy, houby a tak dále. bohaté na ně. Protein je nezbytný pro zdraví vaší pokožky.

Doplňky stravy Zde jsou některé doplňky, které mohou pomoci doplnit stravu bohatou na potravinách, které jsme právě zmínil:

 • Vitamin C:je jedním z nejlepších doplňků pro vaši pokožku, protože vyživuje a dělá jasně a omlazuje a napomáhá obnovit , Jíst vitamin C v malých dávkách v průběhu dne, protože spotřeba velkých dávek současně, tělo zobrazuje přebytek vitamínu C močí. Z tohoto důvodu předávkování nemůže dojít. To také posiluje ochranné funkce organismu.
 • organokřemičitou: křemíkje nesmírně důležité pro obnovení pokožky. V tomto případě doporučujeme jej používat v organické formě. Kolagen
 • : stále častěji slyšíme o kolagenu doplněk, který pomáhá zlepšit strukturu pokožky a aby bylo odolnější. Kolagen je bílkovina zásadní nejen pro pleť, ale i pro svaly a klouby. Doporučujeme používat ji až po 40 letech.
 • Selen: Selen dodává pleti pružnost, což je důležité zejména pro suchou pleť. Aditiva na bázi selenu mohou být kombinovány s jinými minerály, jako je zinek, což je také velmi užitečné, a obvykle obsahuje vitamín E.

Snímek poskytla madlyinlovewithlife a veronicasheppard


Face akné na obličej krása

Face akné na obličej krása

Akné - druh vyrážky, která se může objevit kdekoliv na kůži v důsledku nedostatečné hygieny u lidí s mastnou typ pleti, kouření, škodlivé užívání kosmetických přípravků a genetické sklon Výskyt těchto otravné skvrny - nepříjemné a nevzhledné problému, a to zejména, když se objeví na nose nebo kolem něj.

(Krása)

Henna, přírodní způsob, jak barvit vlasy

Henna, přírodní způsob, jak barvit vlasy

Zdraví Henna - zcela přírodní produkt, který nejen barvit vlasy, ale obnoví svou sílu, a vyhnout se škodlivým účinkům komerčních barviv. V tomto článku budeme popisovat, jak barvení vlasů henna a kde ji najít. Co je to henna? Henna - arabské název keř známý jako Lawsonia inermis , které produkují přírodní barvivo červenou barvu.

(Krása)