A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť


A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť

I když existuje mnoho krémy a oleje, aby hydratují suchou pleť, nejlepší způsob, jak to udělat - zevnitř, zatímco spotřeba potravin a doplňků, které vyživují kožní buňky a vaše pokožka hladká, uniformy, mladý a krásné.

Pak budeme hovořit o produktech, které pomáhají hydrataci pokožky a doporučit nějaké přirozené a velmi účinný doplněk pro lidi, kteří trpísuchou pokožku nebo jsou náchylné k vrásky a kožní problémy. Užitečné produkty

 • ovoce bohaté na vitamín C: Vitamin C je nezbytný pro zdraví vaší pokožky. Můžete ji získat z citrusů (citron, pomeranč, grapefruit, mandarinky) nebo červeného ovoce (jahody, ostružiny, maliny). Americký ženšen

 • (Panax quinquefolium) je léčivá rostlina, která osvěžuje a hydratuje pleť náchylnou k suchu. Je také velmi užitečné pro seniory. Použijte jej po dobu 15 dnů. Můžete opakovat toto ošetření každé dva až tři měsíce.
 • Ginkgo dvolopatove (tinktura nebo extrakt) je léčivá rostlina s mnoha příznivými vlastnostmi. Mezi nimi - ty, které regulují sekreci mazových žláz pokožky, čímž se hydratují pokožku a pomáhají regulovat smíšené a mastnou pleť. Vezmi si to po dobu tří měsíců, ve formě tinktury nebo výpisu.
 • Lněný olej, díky omega-3, hydratuje a pečuje o vaši pleť, vlasy a nehty, a tak to může být použita místně a jíst. Vždy jíst olej lisovaný za studena dříve. Nikdy to teplo. Můžete jej použít jako samostatný produkt nebo v kombinaci s jídlem, pokud se vám nelíbí její chuť.
 • Pivovarské kvasnice: úroveň dermální, kvasinky vykazují oděvů, regenerační a vlastnosti mineralizatorski. Doporučujeme, abyste si ji, pokud jste trpí kožními problémy, jako je dermatitida, lupénka, akné, strií, a dokonce i popálení nebo chirurgického zákroku. Vezměte jednu nebo dvě polévkové lžíce denně, míchání se šťávou, jogurt, atd.
 • olej nebo roztavený mléko je vynikající produkt dodávat kůži díky obsahu mastných kyselin a vitaminu A, na rozdíl od margarínu, což je velmi umělý výrobek. Ale není třeba zneužívat produkt, a to zejména pokud máte nadváhu. Jíst jen jednu polévkovou lžíci denně. Vařené mrkve

 • : mrkev je bohatá na vitamin A, ale pokud budete vařit před jídlem, tělo snadněji stravitelné. To může být také často syrova.
 • strava bohatá na bílkoviny: Váš denní strava by měla obsahovat bílkoviny, protože mnoho lidí zneužívají sacharidů. Nehovoříme pouze živočišné bílkoviny. Pokud dáváte přednost rostlinné bílkoviny, pak luštěniny, ořechy, houby a tak dále. bohaté na ně. Protein je nezbytný pro zdraví vaší pokožky.

Doplňky stravy Zde jsou některé doplňky, které mohou pomoci doplnit stravu bohatou na potravinách, které jsme právě zmínil:

 • Vitamin C:je jedním z nejlepších doplňků pro vaši pokožku, protože vyživuje a dělá jasně a omlazuje a napomáhá obnovit , Jíst vitamin C v malých dávkách v průběhu dne, protože spotřeba velkých dávek současně, tělo zobrazuje přebytek vitamínu C močí. Z tohoto důvodu předávkování nemůže dojít. To také posiluje ochranné funkce organismu.
 • organokřemičitou: křemíkje nesmírně důležité pro obnovení pokožky. V tomto případě doporučujeme jej používat v organické formě. Kolagen
 • : stále častěji slyšíme o kolagenu doplněk, který pomáhá zlepšit strukturu pokožky a aby bylo odolnější. Kolagen je bílkovina zásadní nejen pro pleť, ale i pro svaly a klouby. Doporučujeme používat ji až po 40 letech.
 • Selen: Selen dodává pleti pružnost, což je důležité zejména pro suchou pleť. Aditiva na bázi selenu mohou být kombinovány s jinými minerály, jako je zinek, což je také velmi užitečné, a obvykle obsahuje vitamín E.

Snímek poskytla madlyinlovewithlife a veronicasheppard


Spolehlivé způsoby, jak odstranit plak na zubech

Spolehlivé způsoby, jak odstranit plak na zubech

Krásu vaší ústní dutiny je jediná část těla, které nelze vyčistit samostatně. Proto, to dělá to ideální prostředí pro hromadění bakterií. A zatímco čtete tento text, asi 600 druhů bakterií sedět v záloze postupně hromadí na povrchu zubů. Pak vám řekneme asi 5 účinným prostředkem skvrn na zubech, který skutečně produkují výsledky.

(Krása)

5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň

5 Tipů, jak se zbavit měkká tuková tkáň

Zdraví Příliš měkká tuková tkáň na ramen a pasu může způsobit nepohodlí pro některé výjimečné lidi a je obtížné se zbavit i při cvičení a diety. Dramatický úbytek na váze, stejně jako zvýšení může způsobit, že kůže má být natažené v těchto oblastech a ztratit tón. Mezi další důvody patří vzestup času, nedostatek cvičení a podvýživa.

(Krása)