Výrobky pro obnovení vnitřní rovnováhy


Výrobky pro obnovení vnitřní rovnováhy

Právě jste přežili pár nudných dnů? Rodina a práce vyžadují více času a pozornosti každý den, a nemůžete jim poradit? Zastavte se na chvíli a zhluboka se nadechněte. Prožíváte stres a je čas uznat.

Ve vašem těle je řada biochemických procesů, které mají nepříznivý vliv na vaše zdraví a pohodu. Proto doporučujeme, abyste přijali vážná opatření, dokud nebude pozdě.

Je velmi důležité věnovat pozornost okamžiku, kdy nás stresujeme a bojujeme, ale je stejně důležité a schopen najít správnou cestu z této situace. Nezapomeňte, že kromě schopnosti úspěšně vypořádat s negativními emocemi a odlišit skutečné hodnoty života, je důležité naučit se o sebe postarat „uvnitř“ a věnovat zvláštní pozornost pojmu „vnitřní rovnováhy“.

Chcete-li obnovit vnitřní rovnováhu a eliminovat stres přirozeně, navrhneme nejprve zjistit, jaké produkty by měly být neustále ve vaší každodenní stravě. Připravte se na poznámku!

1. Řekněte "ano" ořechům!

Zapamatujte si jednu velmi důležitou věc: když prožíváte stres, dochází v mozku k biochemickým změnám. To vysvětluje skutečnost, že se někdy někdy příliš zajímáme o něco a vidíme události pouze v negativním světle. Kromě toho může prodloužený stres způsobit depresi.

Existuje řada produktů, které pomáhají bojovat proti těmto biochemickým změnám v těle, díky nimž je vnitřní rovnováha nemožná. Ořechy jsou jeden takový výrobek. Chcete vědět, proč jsou ořechy nejlepším pomocníkem pro obnovení rovnováhy v těle?

 • Mandle, vlašské ořechy a pažitka: tyto ořechy obsahují velké množství vitaminu B, které má neuvěřitelnou schopnost zlepšit náladu. Ořechy napomáhají regulaci procesu sekrece serotoninu v mozku. Serotonin je vitální neurotransmiter, který zlepšuje přenos signálů mezi neurony. Pokud je nedostatek těla této látky, člověk cítí zvýšenou úroveň nervozity a vzrušení a také trpí poruchami spánku.

Doporučujeme použít 2 ks. Ořech, 3 ks. mandle a 5 ks. seno celý den. Nejlepší je jíst ořechy v první polovině dne.

2. Banány

lékaři a odborníci na výživu se domnívají, banány jsou nejlepší antistresové plody, protože perfektně pomoci překonat nervozitu, s nimiž jsme konfrontováni téměř denně. V tomto článku vysvětlíme hlavní prospěšné vlastnosti banánů.

 • banány obsahují vysoké množství vitaminů A a, přispívá k vyrovnávání neurotransmiterů, jako jsou serotonin, který je zodpovědný za stresu.
 • Banány jsou bohaté na obsah vápníku a hořčíku, a přesto jsou známé díky vysokému obsahu draslíku. Je to prvek, pomáhá regulovat hladinu elektrického náboje v neuronech, čímž se zabrání vzniku nežádoucích změn v těle - nervozita, zvýšená srdeční frekvence nebo orgánu ohrožených vnějšími faktory.
 • banány obsahují tryptofan - aminokyselinu, která pomáhá stravitelné bílkoviny k regulaci hladiny serotoninu a vyvážení hormon melatonin, který je nezbytný pro synchronizaci cykly činnosti a spánku.

3. Černá čokoláda

Věděli jste, že černá čokoláda se také objeví na tomto seznamu? A je tam! Samozřejmě, musíme vás varovat, že o čokoládě čokolády čokolády čokoládou nečistoty a cukr. Nezapomeňte, že pokud jste často zdůrazňováni, je nejlepší nosit v tašce malou černou čokoládovou dlažbu. Kromě toho, že čokoláda je chutné a vydatné, pomůže obnovit bilance díky svým užitečným vlastnostem vnitřní:v tmavé čokolády obsahuje velké množství hořčíku a phenethylamine

- prekurzor serotoninu, které, jak již víte, pomáhá regulovat chemické procesy mozek, a dokonce stimuluje vzhled nervozity a negativních myšlenek pod vlivem stresu.

 • Nezapomeňte si vybrat černé čokolády bez cukru! 4. Losos

Losos je skvělý produkt na oběd nebo večeři

. Máte-li péct lososa v troubě s citronovou šťávou, chřestem a malý počet pre-vařené brokolice, si můžete vychutnat nejen užitečné jídlo, ale také produkty, které pomáhají snižovat hladinu stresu a pomáhají dosáhnout vnitřní rovnováhy. Salmon je velmi užitečný produkt, který je známý pro následující vlastnosti:

Salmon obsahuje omega-3, které pomáhají zánětu tělesné boj a nižší hladiny kortizolu. Pravděpodobně víte, že tento hormon způsobuje změny v mnoha životně důležitých orgánech, zvýšenou srdeční frekvenci, napětí a poruchy zažívacího traktu.

 • Doporučujeme používat lososa nebo jiné mastné ryby
 • (například sardinky), dvakrát nebo třikrát týdně. Podle četných nedávné studie, tento produkt je bohatý na obsah omega-3 má schopnost snižovat hladinu stresu o 20%. 5. Přírodní jogurt Přírodní jogurt bez přidání cukru je jedním z nejlepších přirozených probiotik

. Tento produkt je skvělý pro snídaně, pokud je smíchán s ovocem nebo ořechy.

Probiotika pomáhají snižovat všechny druhyzánět, regulují trávení a střev, které mění pod vlivem stresu.

 • Nezapomeňte, žejogurt výrobek je nezbytný pro správné fungování nervového systému
 • , protože obsahuje velké množství proteinů, ale také pomáhá jogurt syntetizovat tryptofan. Konkrétně, tato aminokyselina, jak jsme již zmínili, přispívá k regulaci hladin serotoninu. Nezapomeňte přidat tyto produkty do své každodenní stravy, pokud často budete muset zažít stres, a pak se obnoví vnitřní rovnováha!


  Maska mléka a želatiny z černých skvrn

  Maska mléka a želatiny z černých skvrn

  ČErné skvrny se objevují, když kůže tvoří nadměrné množství tuku a hromadí se mrtvé buňky. Pro tyto pupínky, které jsou mastné korku . Obvykle se objevují ve tvaru T oblasti obličeje (čelo, nos a brada), stejně jako na tvářích. Vzhled černých skvrn je spojen se špatnou hygienou obličeje. Častěji jsou však spojeny s lidmi trpícími hormonální nerovnováhou .

  (Lidových opravné)

  Jednoduchý a přirozený způsob, jak zacházet sinusitidy přírodní prostředky

  Jednoduchý a přirozený způsob, jak zacházet sinusitidy přírodní prostředky

  Zánět vedlejších nosních dutin - zánět dutin a kolem kostech okolo nosu, které se z různých důvodů může být akutní nebo chronická. V tomto článku se budeme pokrývat jednoduchý, levný a přirozený způsob, jak léčit zánět vedlejších nosních dutin a její příznaky, včetně: nadměrného hlenu, hromadění hlenu, kterým se nos, bolesti hlavy v některých částech hlavy, kašel a únavu.

  (Lidových opravné)