Výrobky pro obnovení vnitřní rovnováhy


Výrobky pro obnovení vnitřní rovnováhy

Právě jste přežili pár nudných dnů? Rodina a práce vyžadují více času a pozornosti každý den, a nemůžete jim poradit? Zastavte se na chvíli a zhluboka se nadechněte. Prožíváte stres a je čas uznat.

Ve vašem těle je řada biochemických procesů, které mají nepříznivý vliv na vaše zdraví a pohodu. Proto doporučujeme, abyste přijali vážná opatření, dokud nebude pozdě.

Je velmi důležité věnovat pozornost okamžiku, kdy nás stresujeme a bojujeme, ale je stejně důležité a schopen najít správnou cestu z této situace. Nezapomeňte, že kromě schopnosti úspěšně vypořádat s negativními emocemi a odlišit skutečné hodnoty života, je důležité naučit se o sebe postarat „uvnitř“ a věnovat zvláštní pozornost pojmu „vnitřní rovnováhy“.

Chcete-li obnovit vnitřní rovnováhu a eliminovat stres přirozeně, navrhneme nejprve zjistit, jaké produkty by měly být neustále ve vaší každodenní stravě. Připravte se na poznámku!

1. Řekněte "ano" ořechům!

Zapamatujte si jednu velmi důležitou věc: když prožíváte stres, dochází v mozku k biochemickým změnám. To vysvětluje skutečnost, že se někdy někdy příliš zajímáme o něco a vidíme události pouze v negativním světle. Kromě toho může prodloužený stres způsobit depresi.

Existuje řada produktů, které pomáhají bojovat proti těmto biochemickým změnám v těle, díky nimž je vnitřní rovnováha nemožná. Ořechy jsou jeden takový výrobek. Chcete vědět, proč jsou ořechy nejlepším pomocníkem pro obnovení rovnováhy v těle?

 • Mandle, vlašské ořechy a pažitka: tyto ořechy obsahují velké množství vitaminu B, které má neuvěřitelnou schopnost zlepšit náladu. Ořechy napomáhají regulaci procesu sekrece serotoninu v mozku. Serotonin je vitální neurotransmiter, který zlepšuje přenos signálů mezi neurony. Pokud je nedostatek těla této látky, člověk cítí zvýšenou úroveň nervozity a vzrušení a také trpí poruchami spánku.

Doporučujeme použít 2 ks. Ořech, 3 ks. mandle a 5 ks. seno celý den. Nejlepší je jíst ořechy v první polovině dne.

2. Banány

lékaři a odborníci na výživu se domnívají, banány jsou nejlepší antistresové plody, protože perfektně pomoci překonat nervozitu, s nimiž jsme konfrontováni téměř denně. V tomto článku vysvětlíme hlavní prospěšné vlastnosti banánů.

 • banány obsahují vysoké množství vitaminů A a, přispívá k vyrovnávání neurotransmiterů, jako jsou serotonin, který je zodpovědný za stresu.
 • Banány jsou bohaté na obsah vápníku a hořčíku, a přesto jsou známé díky vysokému obsahu draslíku. Je to prvek, pomáhá regulovat hladinu elektrického náboje v neuronech, čímž se zabrání vzniku nežádoucích změn v těle - nervozita, zvýšená srdeční frekvence nebo orgánu ohrožených vnějšími faktory.
 • banány obsahují tryptofan - aminokyselinu, která pomáhá stravitelné bílkoviny k regulaci hladiny serotoninu a vyvážení hormon melatonin, který je nezbytný pro synchronizaci cykly činnosti a spánku.

3. Černá čokoláda

Věděli jste, že černá čokoláda se také objeví na tomto seznamu? A je tam! Samozřejmě, musíme vás varovat, že o čokoládě čokolády čokolády čokoládou nečistoty a cukr. Nezapomeňte, že pokud jste často zdůrazňováni, je nejlepší nosit v tašce malou černou čokoládovou dlažbu. Kromě toho, že čokoláda je chutné a vydatné, pomůže obnovit bilance díky svým užitečným vlastnostem vnitřní:v tmavé čokolády obsahuje velké množství hořčíku a phenethylamine

- prekurzor serotoninu, které, jak již víte, pomáhá regulovat chemické procesy mozek, a dokonce stimuluje vzhled nervozity a negativních myšlenek pod vlivem stresu.

 • Nezapomeňte si vybrat černé čokolády bez cukru! 4. Losos

Losos je skvělý produkt na oběd nebo večeři

. Máte-li péct lososa v troubě s citronovou šťávou, chřestem a malý počet pre-vařené brokolice, si můžete vychutnat nejen užitečné jídlo, ale také produkty, které pomáhají snižovat hladinu stresu a pomáhají dosáhnout vnitřní rovnováhy. Salmon je velmi užitečný produkt, který je známý pro následující vlastnosti:

Salmon obsahuje omega-3, které pomáhají zánětu tělesné boj a nižší hladiny kortizolu. Pravděpodobně víte, že tento hormon způsobuje změny v mnoha životně důležitých orgánech, zvýšenou srdeční frekvenci, napětí a poruchy zažívacího traktu.

 • Doporučujeme používat lososa nebo jiné mastné ryby
 • (například sardinky), dvakrát nebo třikrát týdně. Podle četných nedávné studie, tento produkt je bohatý na obsah omega-3 má schopnost snižovat hladinu stresu o 20%. 5. Přírodní jogurt Přírodní jogurt bez přidání cukru je jedním z nejlepších přirozených probiotik

. Tento produkt je skvělý pro snídaně, pokud je smíchán s ovocem nebo ořechy.

Probiotika pomáhají snižovat všechny druhyzánět, regulují trávení a střev, které mění pod vlivem stresu.

 • Nezapomeňte, žejogurt výrobek je nezbytný pro správné fungování nervového systému
 • , protože obsahuje velké množství proteinů, ale také pomáhá jogurt syntetizovat tryptofan. Konkrétně, tato aminokyselina, jak jsme již zmínili, přispívá k regulaci hladin serotoninu. Nezapomeňte přidat tyto produkty do své každodenní stravy, pokud často budete muset zažít stres, a pak se obnoví vnitřní rovnováha!


  Jak zmírnit příznaky artritidy přírodní prostředky

  Jak zmírnit příznaky artritidy přírodní prostředky

  Potraviny ve vaší stravě může mít velký dopad na zdraví. To může být také prospěšné a škodlivé pro zdraví. To by mělo být zcela zřejmé, protože téměř všechny procesy v těle závisí na výživě. Lidé s revmatoidní artritidou by měl sledovat, co jedí a držet se zdravé vyvážené stravy. V dnešním článku se budeme chtít sdílet některé z nejlepších možností k návštěvě restaurace a vysvětlit, proč esenciální mastné kyseliny pomáhají zmírnit příznaky artritidy.

  (Lidových opravné)

  Jak se zbavit kyseliny močové v kloubech

  Jak se zbavit kyseliny močové v kloubech

  Kyselina močová - to heterocyklické sloučeniny uhlíku, dusíku, kyslíku a vodíku . Je tvořena rozštěpením purinových nukleotidů v těle. Nemoc, známý jako douch , je způsoben zvýšenou produkcí kyseliny močové v krvi. Když k tomu dojde, osoba má příznaky, které jsou obvykle velmi bolestivé. Abyste je ale vyhnuli a odstranili, měli byste si přečíst tento článek, z kterého se dozvíte, jak je možné přirozeně se zbavit solí kyseliny močové, které se hromadí v kloubech.

  (Lidových opravné)