Přírodní produkty pro boj s únavou


Přírodní produkty pro boj s únavou

Natural znamená bez ohledu na to, kolik spíte, vy po celý den, stejně jako to, co děláte, nebo ne. Může existovat dojem, že se nikdy nedostanetenebo nebudete správně organizovat svůj plán.

Pokud si nedávno myslíte, že nejste v pozici, abyste mohli udělat vše, co je pro vás nezbytné nebo neustále zívat, doporučujeme, abyste si tento článek přečetli. Problém se může týkat vaší stravy.

Zjistěte, co potřebujete k jídlu, abyste přestali být unavení.

Natural Diet pro boj s únavou

stálý pocit vyčerpání může být důsledkem přetížení při práci, nedostatek spánku či nevyváženou stravou (nebo kombinace všech tří faktorů).

Kromě vyhnout stresu a 8 hodin spánku každou noc, doporučujeme přidat tyto potraviny do jídelníčku: 1.

přírodních pochutiny sojovou omáčkou (low sodný) a miso - dvě Náplně, které mohou dodat chuť jídla a pomáhají snižovat únavu.

První se obvykle nachází v pokrmech s rýží, těstovinami nebo rybami a obsahuje velmi málo kalorií. Buďte opatrní s množstvím, protože může mít příliš mnoho sodíku a zvyšuje váš krevní tlak.

Na druhé straně, Miso je fermentovaná sójová pasta používaná pro polévky nebo guláš.

V každém případě doporučujeme vybrat si přírodní a organické potraviny pro vaši dietu.

2. Káva (v omezeném množství)

Nikdy nepoužívejte kofein, protože i když to může snížit únavu, má vedlejší účinky, které by neměly být ignorovány.

Káva může být někde užitečná, ale existují i ​​další možnosti, které také zvyšují vaši náladu nebo zvyšují schopnost koncentrace.

Můžete například vybrat čokoládu nebo čaj. Pokud pijete více, než budete chtít, můžete trpět vedlejšími účinky, včetně bolesti hlavy, úzkosti, nespavosti nebo nervozity.

3. Mořská sůl a mořské řasy

Oba produkty jsou užitečné a mohou vám pomoci vyhnout se únavě po celý den.

řasy vám nemusí líbit, ale vždy můžete zkombinovat s dalšími produkty (například rýže) a období snížit silnou příchuť.

Mořská sůl je dobrá volba, která omezuje poškození, které může sodík způsobit, včetně denního nedostatku energie.

4. Čerstvé ovoce

Apple, Orange, hruška - ideální předkrm nebo dezert, pokud se cítíte unavený. Plody obecně dodávají tělu minerály, vitamíny, vlákninu a spoustu vody.

Přírodní džusy - další skvělý nápad. Doporučuje se používat je před tréninkem nebo v rušném dni v práci nebo ve škole.

5. Semena

Arranger semena sezamového semínka nebo dýně na snídani vám může dát energii, kterou potřebujete k zahájení dne. Velmi dobře se hodí i na ovocné koktejly, jogurty a džusy. Například sezamová semínka zlepšuje syntézu endorfinů. Proto od tohoto dne nestojí za to podceňovat.

6. Jogurt

Tento mléčný výrobek je ideální volbou, pokud máte dietu nebo chcete mít zaručenou denní dávku vápníku.

Můžete si vybrat tolik chutí, takže se nudit,

zejména pokud jste ji kombinovat s oves, rozinkami a mandlemi.Jogurt přináší pocit sytosti a pomáhá zbavit se únavy. 7.

celozrnná rýže, ječmen a quinoa - tři příklady celých zrn, které byste měli konzumovat, pokud chcete méně unavený a udělat víc.

Je to proto, že obsahují zdravou dávku uhlohydrátů, které se stávají energií, když je konzumujete.

Dobrou zprávou je, že také uspokojují chuť k jídlu víc než rafinovanou mouku. 8.syrové zeleniny mrkev, celer, rajčata - zelenina, které jíme v létě, ale když přijde zima, budeme hledat další výživné zeleniny.

Zkuste si vychutnat zeleninu v salátech, i když je studená. Je to proto, že vás naplní energií! Pokud se nudí, vyzkoušejte je nebo je smažte trochou olivového oleje. 9. Matice

Stejně jako semena, ořechy dokonalý ráno nebo večer, když se cítíte vyčerpaný, nemůže udržet oči byly otevřeny nebo neustále zívání v kanceláři.

Husté mandle, vlašské ořechy nebo kešu by měly stačit.

Potřebujete dodatečnou energii? Zkuste míchat některé ovoce (například jablka) s ovsem a pomerančovým džusem. Jedná se o výživnou a 100% energickou snídani. 10. Ryby

Je pravda, že ryby nesplňuje svou chuť po dlouhou dobu, ale poskytne tělu mnoho živin (jako jsou omega-3 mastných kyselin), které jsou převedeny na energii a napomoci k obnově tkáně.

Kromě toho je vaše tělo méně pravděpodobné, že převádí bílkoviny z ryb na tuky.

Nezapomeňte pít hodně vody, protože někdy

dehydratace může způsobit únavu.

Dva litry denně jsou nutností!


7 Způsobů, jak snížit bolest kamenů na špičce

7 Způsobů, jak snížit bolest kamenů na špičce

Bolest na špičce může způsobit spoustu problémů. Taková deformace vás nejen neustále cítí nepohodlí, ale má také neatraktivní vzhled . Hallux světlo - lékařský název této poruchy, charakteristickým znakem je vytvoření nadměrného kostnatého růstu na špičce. Je založen na kapsli plněné tekutinou. Bylo zjištěno, že ve většině případů takové kotníky nastávají kvůli dědičnosti.

(Lidových opravné)

4 Přírodní způsoby, jak řídit zadržování tekutin

4 Přírodní způsoby, jak řídit zadržování tekutin

Retence tekutin - problém se setkává s obrovským počtem lidí. Ačkoli ji málo lidí si všimne, dokud nedorazí na určitou úroveň, může se stát velkým stínem. Je to nemoc? Přestože zadržování tekutin je považováno za přirozený stav, je to obvykle symptom spojený s mnoha nemocemi. Protože tento příznak by neměl být opomíjen, a obrátit se na odborníky na jaké problémy s trávicí systém, srdce, ledviny , a dalších orgánů.

(Lidových opravné)