15 Nejlepších přírodní diuretika


15 Nejlepších přírodní diuretika

přírodní prostředky Pokud máte nějaký problém s zadržování tekutin v těle, otoky máte pocit, že je třeba využít přírodní diuretika (diuretika). také skvělá volba pro ty, kteří sedí na speciální diety. Nechte přebytečnou tekutinu bitvu, jak zhubnout, zbavit svého těla udrží marně. Objevte nejlepší přírodní diuretika v tomto článku.

oddálení tekutiny?

vědecký název „edém“ nebo „vodnatelností“- je nahromadění tekutiny v tkáních. Otok není nemoc, které by znamenalo, že máte onemocnění srdce, ledvin nebo zažívací systém a není klinickým příznakem jiných onemocnění. Otok - hromadění tekutiny v břiše, zápěstí a kotníků. Pokud je otok, je velmi těžké, může to vést k dalším chorobám těla. Často

otoky nohou, nohy bobtnat podobně. Tento problém je zvláště převládající u těhotných žen a lidí, kteří trpí nadváhou. Otok nezpůsobuje žádné jiné příznaky, bolest nebo tepelné distribuce na kůži. Kliknutím na postižených rezervy oblasti, a to na dlouhou trať. To může být způsobeno tím, poruchy jater, ledvin a srdce, špatné fungování štítné žlázy nebo nedostatek vitaminu.

Jaké jsou nejlepší přírodní diuretika?

Meloun Meloun obsahuje hodně vody, což je přírodní diuretikum. Současně, to má lykopen, antioxidanty, které umožňují tělu, aby se zabránilo poškození vlivem volných radikálů.kyseliny, které se nacházejí v meloun, rozšiřuje cévy, pomáhá tekutinu lépe proudit stagnující kapalina extrahovaná z tkání. Dokonce meloun poskytuje pidluzhuvannyam, detoxikaci a minerály. To podporuje dobrý zdravotní stav střev a odstraňuje toxiny z těla.

Rajčata Rajčata 90% vody a obsahují několik antioxidanty (vitamin C, selen, beta-karoten, lykopen). Zabraňuje poškození před volnými radikály, které mohou poškodit stěn krevních cév a způsobit zánět a uvolnění tekutiny.

Okurka obsahuje hodně vody, je dobré přírodní diuretikum. Obsahuje také síra, křemík, tyto dvě složky pomáhá ledviny k odstranění kyseliny močové. To zase přispívá ke snížení zadržování tekutin. A pokud máte toho dost, víte, obsahuje kyselinu askorbovou a sacharidy, které přidávají diuretický účinek. Nakonec, okurka je vynikajícím zdrojem draslíku, který zabraňuje křečemi končetin.

Borůvková šťáva

Můžete získat užitečné přísady z každé borůvky sám, ale stále je lepší vytlačit džus z nich nebo koupit džus již připraven. Má velkou schopnost léčit infekce močových cest a funguje jako diuretikum, které při odstraňování tekutiny nezničí draslík. Má vysokou odolnost proti antibiotikům a udržuje močový měchýř v dobrém stavu. Tato šťáva je také skvělá pro diabetiky.

Mrkev

Tato zelenina poskytuje tělu velké množství antioxidantů, minerálů a vitamínů, což z něj činí jednu z nejvyhledávanějších přírodních diuretik. Mrkev čistí tělo, urychluje metabolismus a zpomaluje problémy s viděním kvůli nedostatku mazání.

Lilek

Lilek má vysokou hladinu vody a flavonoidy, tyto látky nejen eliminovat nezředěné tekutiny v těle, ale také zlepšit krevní oběh. Doporučuje se pít šťávu z lilku po varu, a pokud chcete zhubnout, pak je třeba použít to potřísněné.

Artičok (jeruzalémský artyčok)

Zlepšuje funkce ledvin kvůli své kávové kyselině a flavonoidům, stejně jako vitamíny a minerály, které mají průjem. Cinnine zlepšuje tok žluči, pomáhá eliminovat zadržování tekutin. Celer

Pokud přesněji řeknete, budete potřebovat semena z této zeleniny, protože zvyšuje sekreci kyseliny močové a současně zvyšuje množství moče. Pomáhá detoxikovat tělo.

Měli byste mít na paměti, že celer obsahuje hodně sodíku, ale je vyvážen hladinou draslíku, která je také vysoká, ale neškodná. Hrozny

Hrozny obsahuje hodně koncentrované vody a draslíku, což z něj dělá silný přírodní diuretikum. Má také poměrně nízkou hladinu sodíku, což z něj dělá ideální ovoce, které odstraňuje toxiny z těla močí.

Asparagus  Asparagin obsahuje asparagin, který z něj činí nízkokalorické a aminokyseliny se silnou diuretickou silou. Také léčí bolest způsobenou revmatismem, retencí tekutin (z předmenstruačního syndromu) a artritidou. Díky obsahu svých vláken účinně čistí střeva.

Salátový salát

Zvyšuje chuť salátů a současně pomáhá při močových procesech kvůli vysokému obsahu vody.

Obsahuje železo a hořčík - dva minerály, které pomáhají vyprázdnit tuky.

Zelený čaj Často se používá v dietě pro hubnutí, protože eliminuje tuk v moči. Doporučuje se konzumovat více než čtyři šálky denně kvůli obsahu kofeinu.

Ovesné vločky

Ovesné vločky je skvělé snídaně jídlo, protože poskytuje energii spolu s křemíkové sloučeniny, které jsou přírodní diuretika.

Petržel

Má poměrně jemné diuretické vlastnosti, ale odstraňuje toxiny z ledvin. Je lepší jíst syrové a nakrájené.

červená řepa

červená řepa zlepšuje funkce ledvin a jater. Poskytuje také žehličku, která čistí usazeniny tuku.

Fotografie poskytl Keirsten Marie, Richard Riley, Corey Burger, robinmcnicoll, tribp, ředitel trhu.


Lze zácpa způsobovat přibývání na váze?

Lze zácpa způsobovat přibývání na váze?

Přírodní prostředky, je pravděpodobné, že tam byly dny, kdy jste se podíval do zrcadla a všiml si, že jeho žaludek byl výraznější než obvykle, a to zejména ve dnech, kdy jste trpí zácpou a cítí nafouklý. Rozhodli jste se a pochopili, že dostali pár kilo. Jak je to možné? Může zácpa vést k nárůstu hmotnosti?

(Lidových opravné)

Přírodní diuretika, která by měla být přidána do stravy produktů

Přírodní diuretika, která by měla být přidána do stravy produktů

Přírodní diuretika při provozu sodíku, nutí tělo vyhnat vodu. V případě, že tělo zadržuje tekutiny je pravděpodobně spojena s jinými chorobami a jejich příznaky. Například, zadržování tekutin může být spojena s dysfunkce štítné žlázy, vysokého krevního tlaku, jaterní cirhózy, renální dysfunkcí nebo ledvinové kameny, edém, syndromu polycystických ovarií, a dokonce i cukrovky.

(Lidových opravné)