Problémy s žlučníkem: 6 známky


Problémy s žlučníkem: 6 známky

Váš žlučník je malý orgán umístěný pod játry. Jeho hlavním úkolem je izolovat žluč, což pomáhá rozdělit tuky. Někdy je problém s žlučníkem.

uvolněním žluče v žlučovodu pomáhá rozbít nějaký odpad, který je uložen ve střevě.

Nicméně, někdy tam jsou problémy v jeho práci. Nakonec se některé látky zpomalují v potrubí a vytvářejí překážky v cestě žluči.

V důsledku toho existuje řada příznaků, pokud jim nedávejte pozor včas, může výrazně ovlivnit vaši kvalitu života.

Proto je důležité vědět, jak se projevují. Po jejich zjištění je důležité poradit se s lékařem, aby dostal odpovídající léčbu.

Dále bychom vám chtěli říct více o problémech s žlučníkem.

1. Zánět a plyny

Váš žlučník se podílí na trávení. Dělá to tím, že uvolní látku, která je velmi důležitá pro rozdělení tuku.

Pokud jsou v potrubí překážky nebo překážky, které komplikují průchod žluči, ovlivňuje trávení. Pak existují příznaky, jako je zánět a nadměrný střevní plyn.

Důvodem je hromadění odpadu. Pokud nejsou optimálně zobrazeny, tyto plyny jsou fermentovány a způsobují nepohodlí. 2. Bolest a tíže v břiše

V kombinaci s trávicí obtíže, problémy žlučníku způsobuje bolesti břicha a hmotnost.

Tento příznak, který se někdy šíří na pravou stranu zad, je způsoben zánětlivou nerovnováhou způsobenou špatným trávením.

Bolest se obvykle objevuje najednou a trvá téměř 15 minut.

  • Pak zmizí a znovu se objeví, nyní trvá 12 až 15 hodin.
  • To je signál, který má vyhledat lékařskou pomoc,

, protože to může naznačovat přítomnost žlučových kamenů. 3. Nevolnost a závrat

Navíc nevolnost a opakující se závratě jsou symptomy, které nelze nikdy ignorovat.

Je pravda, že mohou vzniknout z několika důvodů. Mějte však na paměti, že se mohou vyskytnout, pokud se vyskytne problém s žlučníkem.

To je způsobeno neschopností používat žlučové dřeň v procesu trávení tuků, který

zvyšuje množství odpadu ve střevě a krvi. Kromě toho v důsledku tvorby žlučových žlučů v žaludku existuje tlak, který může způsobit nevolnost a zvracení.

4. Špatný dech

Víme, že špatný dech

může být způsoben bakteriálními infekcemi nebo špatnou hygienou. Pokud se ale opakuje a je obtížné ho kontrolovat, může se vyskytnout kvůli problémům s játry a žlučníkem.

V posledním případě může mít ústa kovovou chuť, která spolu s nepříjemným zápachem způsobuje nepohodlí.

Důvodem je akumulace toxinů a nízká produktivita žluči.

naleznete v tomto článku: Jak se zbavit špatného dechu 5. Ztráta chuti k jídlu

signalizuje problém s

žlučníku Navíc

neočekávaná ztráta chuti k jídlu, je to znamení, že něco nefunguje ve vašem těle. I když se může objevit kvůli chronickým zánětlivým onemocněním, příčinou mohou být také poruchy zažívání způsobené poruchou funkce žlučníku.

nechutenství, který trvá několik dní, může znamenat, že žlučových cest jsou blokovány nebo zánět v důsledku tvorby kamenů.

  • Při vývoji tohoto problému mají pacienti pocit zánětu a nadýmání. 6. Žloutenka

Pokud je kůže nebo bělma očí stanou nažloutlý, je důležité navštívit lékaře k určení, je-li to vzhledem k rozvoji žloutenky.

Tento stav způsobuje akumulaci žluče v žlučníku,

což někdy vede k tvorbě kamenů. Tato látka se může pohybovat krví a dosahuje buněk a tkání těla.

  • Jedná se o nebezpečný zdravotní problém, který musí být léčen pod lékařským dohledem.
  • Poznáte uvedené příznaky? Máte dvě nebo více z nich? Pokud tomu tak je, konzultujte s lékařem příslušné analýzy, které vám pomohou diagnostikovat problémy s žlučníkem.

Pokud je diagnóza potvrzena, nezapomeňte, že

musíte dodržovat léčbu specialisty a zlepšit své životní zvyky. Je také důležité vyhnout se sedavému životnímu stylu. Nejprve je třeba udržovat vyváženou stravu, kontrolovat tuky, cukry a kalorie.

Vaše játra a žlučník je třeba vyčistit, aby se toxiny odstranily a správně fungovaly. Zjistěte, jak můžete přirozeně vyčistit játra a žlučník.

Jak vyčistit játra a žlučník

Játra se snaží zachovat vaše zdraví a vstřebat všechny živiny, které tělo potřebuje, aby správně fungovalo.


Jak se zbavit hrobů na kůži

Jak se zbavit hrobů na kůži

Malé červené hrboly se často objevují na kůži během puberty, ale také se vyskytují v dospělosti. Důvodem je především prostě estetický problém mohou být různé faktory. Existuje také kožní onemocnění, které vede k tvorbě malých červených hrbolků nebo pupíků. Ačkoli červené hrboly a pupínky na rukou není hrozbou pro vaše zdraví, na rozdíl od mnoha jiných kožních onemocnění, v tomto článku budeme hovořit o tom, jak se jich zbavit, takže teď se těšíme na teplejší počasí, kdy můžete nosit vrcholy a šaty bez rukávů.

(Zajímavosti)

Proč se cítíš v paži a nohou?

Proč se cítíš v paži a nohou?

Je pravděpodobné, že více než jednou došlo k brnění po dlouhé kříži. To je normální záležitost a není třeba se jich bát. Pokud však trpíte brnění v pažích a nohách pravidelně, měli byste mu věnovat pozornost. Není obvyklé, aby se tento pocit neustále vyvíjel. Pokud k tomu dojde, musíte zaznamenat příznaky a vyhledat lékařskou pomoc.

(Zajímavosti)