Poruchy střev: 6 podivných příznaků


Poruchy střev: 6 podivných příznaků

Víte, co mohou být příznaky střevních potíží? Nakonec problémy se střevem nejsou vždy snadné vidět, protože nejsou vždy známkou zácpy.

To platí zejména tehdy, když nevíme o mnoha důležitých cystických funkcích, které mají střevní trakt.

Díky němu jsme schopni absorbovat živiny z jídla, které jíme, stejně jako voda, vitamíny a minerály. Kromě toho střeva hraje klíčovou roli v imunitním systému těla.

Bakterie, které jsou na stěnách střeva, jsou důležité pro naše zdraví. Oni bojují s mnoha nemocemi a umožňují nám udržovat vnitřní rovnováhu, která ovlivňuje naši kvalitu života.

Je také důležité si uvědomit, že střeva není jen jeden orgán. Je rozdělen na několik částí, z nichž jedna je tlusté střevo.

To je důvod, proč zdravé střevo je synonymem pro zdraví obecně. Samozřejmě, musíme si to pamatovat každý den.

A když máme pocit, že v našem těle je něco špatně, je důležité, aby se to nezanedbalo. Nakonec může signalizovat střevní problém.

Proto vás naléháme, abyste věnovali pozornost tomu, co se děje s vaším tělem. Znalost těchto příznaků je prvním krokem k zajištění dobrého střevního zdraví. střevní problémy a jejich úžasné vlastnosti


1. Slabé kosti Představte si, že jednoho dne vyrazíte na hory chodit s přítelem. Najednou padnete poté, co narazíte na skály a rozbijete stehno.

Existují dva důvody, proč se tato nehoda mohla stát: strmá útes nebo klasická osteoporóza, která je u žen velmi častá. Teď si představte, že příští měsíc se to stane znovu. Tentokrát to bude vaše zápěstí, rameno nebo rameno.

Stane se něco s vaším zdravím a je důležité vědět, co.

Někdy to může být způsobeno skutečností, že žaludek produkuje příliš mnoho kyseliny. To znamená, že

minerály, jako je vápník a hořčík, nebudou dobře absorbovány

ve střevě. Dalším důležitým aspektem tohoto problému je vitamin K, který produkuje střeva. Pokud střevo nefunguje tak, jak by mělo, budete mít nedostatek tohoto důležitého vitamínu. Samozřejmě, je to problém, protože je důležité udržovat silné a zdravé kosti.

2. Doby těžké úzkosti a stresu

Pokud existuje nerovnováha střevní mikroflóry, První, čeho si všimnete, a to vás může překvapit: váš stav mysli.

Možná vás zajímá, že existuje nerv, který

přímo spojuje střevo s mozkem. Signály tedy neustále cirkulují mezi těmito dvěma životně důležitými orgány v obou směrech.

Pokud spotřebujete příliš mnoho nasycených tuků, bude největší účinek na mikrobiální flóru střeva. V důsledku toho přímý dopad na vaše emoce a stav mysli. Chcete-li tomu zabránit, existuje několik jednoduchých dietních změn, které můžete provést:

Začněte konzumovat více čerstvého ovoce a zeleniny.

Ujistěte se, že pijete hodně vody.

  • Vytvořte kefír součástí vaší stravy. To je nádherný superfood s vlastnostmi, které pomáhají obnovit mikrobiální flóru.
  • 3. Kůže začíná svědit.
  • Není pochyb o tom, že jde o podivný příznak. Když to cítíte, je to často kvůli jednoduché alergii. Ve skutečnosti je to jasný signál, že něco není ve vašem střevě. Například pokud je střeva těsná, částice jídla, která nemohla správně trávit, spadají do krevního oběhu.

Kromě toho, pokud vaše tělo má nadměrnou toxicitu, imunitní systém bude reagovat negativně. Poté bude bojovat proti toxinům, které procházejí světlem, zánětem a nadýmáním.

Pokud zaznamenáte tyto typy příznaků, měli byste se co nejdříve obrátit na svého lékaře. 4. Slabé nehty

slabé a křehké nehty - jasnou známkou toho, že

správně vstřebávat živiny z jídla, které jíte. Fráze "Jsi to, co jíš" je dobře známá. Může však být přesnější, když říkáte: "Vy jste to, co absorbuje vaše střeva."

Pokud vaše střeva nejsou zdravé, a je-li flóra je vzácné, nebo ve špatném stavu, nelze účinně strávit jídlo, které jíte. Takže vaše

tělo nemůže absorbovat správné množství vitamínů a minerálních látek do své nehty - a tělo jako celek - byly silné a zdravé. 5. Nadýmání

Někdy se podíváme na vaši zhyvat a divit, jak se nám podařilo tak rychle skórovat tuto hmotnost.

Nicméně,

otok břicha je často tuk, ale vnitřní plyn. To je zřejmý příznak, že vaše střevo nefunguje tak, jak by mělo.

To nemusí znamenat, že jíte špatné jídlo. Může být příčinou problému skrytá potravinová alergie.

Pamatujte, že

mléčné výrobky jsou součástí nejběžnějších alergenů v naší stravě.Navíc často způsobují potíže s střevami. 6. Bílé výkaly

Pokud zjistíte, že vaše výkaly jsou bílé, je to něco, co byste neměli ignorovat. Pokud máte tento příznak, měli byste co nejdříve vyhledat profesionální lékařskou pomoc.

Tento problém se vyskytuje častěji, když dochází k podráždění střeva. Navíc může vést k neklidným průjemům. To může být také způsobeno změnami v mikrobiální flóře a zánětem střeva. Avšak i toto může být způsobeno závažnějšími jaterními problémy

, což vyžaduje specifický a odlišný průběh léčby.

Jak vidíme, jsou to velmi specifické příznaky a jsou nejčastěji spojovány s dalšími problémy.Pokud si nejste jisti, zda máte problémy s střeva

nejlepší požádat o radu nebo vysvětlení ke spolehlivým zdravotníka. zdravé střevo - zdravé pokožky

Po střeva otrávené jedy, to se projevuje na kůži, což je známkou toho, že tělo se snaží vypláchnout toxiny přes epidermis.


5 Asanas jóga, která snižuje úzkost a stres úrovně

5 Asanas jóga, která snižuje úzkost a stres úrovně

Jóga představuje - to jsou techniky, které úlevu od úzkosti a dostat se ze stresu. Je to proto, že nám umožňují nasměrovat negativní energii, abychom mohli bojovat s existujícími problémy. V současné době mnoho lékařských středisek doporučuje cvičit jógu pro uvolnění úrovně napětí a snížení negativních emocí.

(Užitečné návyky)

Naučte se, jak protáhnout páteř jen 2 minuty

Naučte se, jak protáhnout páteř jen 2 minuty

Užitečné návyky Je třeba dvě minuty - pouhých 120 sekund - protáhnout páteř a úlevě od bolesti zad. Je to tak jednoduché. K tomu budete potřebovat pouze tři věci: rohož, tenisový míček a elastický obvaz. Pokud vaše tělo zvykne na tyto každodenní cvičení, budete mít lepší držení těla a fyzické zdraví, které přímo ovlivňují kvalitu života.

(Užitečné návyky)