Odpusťte a uvolněte minulost


Odpusťte a uvolněte minulost

Naše minulost může někdy zachytit nás tolik, že zabraňuje životu dnes v míru a harmonii. Když k tomu dojde, jsme ochromeni a nejsme schopni udělat krok vpřed.

Je snadné říci, že jestli chceme pokračovat dál, musíme se zbavit minulosti, ale když je to opravdu těžké a není přirozené, je to opravdu vážný problém, který potřebuje naši pozornost.

Naučíte se ze svých chyb

Jeden z hlavních důvodů, proč nejdeme vpřed, jsou chyby, které jsme udělali. Výčitka svědomí z toho, že dělá něco špatného, ​​nebo realizaci toho, co jsme opravdu nechtěli dělat, pronásledovali a mučili nás.

Obecně víme, že chyby mohou být opraveny, ale co se týče těch, kteří zřejmě zcela zablokují cestu zpět? Řešení je jednoduché - stačí se o nich dozvědět. Pamatujte, že od negativního zážitku můžete vždy udělat něco pozitivního.

Nebojte se chyb, i těch, které jsou těžké břemeno vašeho svědomí. Bude vám zabránit v pohybu vpřed a budete v minulosti uzamčeni, což již nelze změnit. Podívejte se dopředu, protože nemůžete změnit to, co již bylo hotové.

Přečtěte si: Zastavte strádání času na lidi, kteří vám ublížili

Musíte se potrestat za své chyby? Nikdy, protože je běžné, aby člověk udělal chybu, a to je něco, co nám připomíná, že nejsme dokonalí. Musíme pochopit, že chyby jsou pozitivní, protože se z nich můžeme naučit.

Nebudu se odmítat v štěstí

Možná jste zažili v minulosti smutné a temné časy, které si pamatujete dodnes. Tyto dny jsou pryč! V minulosti nemůžete žít, protože teď je váš dar.

Existuje mnoho lidí, kteří nemohou být šťastní, protože žijí svázáni s jejich minulostí. Je to normální - někdy přemýšlejte o minulosti, abyste se od něho učil, abyste viděli, co se stalo s námi a jak jsme se z toho změnili.

Chcete-li to udělat, musíte se naučit odpouštět a odpouštět sebe. Obrazy nikdy nikomu neudělaly nic dobrého, prostě ztratili štěstí, které vás čeká. Je nutné uvolnit vše, co se váže k minulosti.

Není třeba pouze naučit se odpouštět druhým, ale také se naučit omluvit za své vlastní chyby. To vás osvobodí od obrovské váhy kamene, kterou nosíte ve své duši.

Měli byste si přečíst: Co se děje ve vašem mozku, když jste v depresi?

Je důležité, abyste si dal příležitost posunout se dopředu, a to i tehdy, když se na to podíváte zpátky. Ale je důležité, abyste se ohlédli pouze tehdy, když pomůže udělat krok směrem k štěstí.

Nyní je čas pustit!

Víte, co je to závislost? To má dát někomu, protože se bojíme být sám v minulém zranění. Současně trpíme typem závislosti na naší minulosti.

Neměli bychom si dovolit, abychom se stavěli na minulost, protože musíme přiznat, že ji nemůžeme změnit. Žijeme s ním a žijeme, bráníme tomu, abychom byli lepší a proměnili se v typ lidí, kteří nikam nechodí a nedělají nic se svým životem.

Nemůžeme pokračovat dál, aniž bychom to nechali. Přemýšlení o životě v minulosti je jako dostat se do provazu, provazu, který jste svázali a jen vy se můžete dostat z toho. A teď je čas na to.

Nemůžete chybět: 10 zvyků párů s nádhernými vztahy

Podívejte se na svou minulost očima pozorovatele na straně a učit se z vašich chyb a úspěchů. ♫ Odpusťte těm, kteří vás urazili. Zaměřte se na přítomnost a věci, které chcete změnit. Je skutečně důležité, abyste podnikli kroky. Každá osoba v určitém okamžiku se musí vrátit do minulosti. Hlavní věc - není tam zůstat navždy, protože naše realita tady a teď. Žijeme v přítomnosti a kráčíme do budoucnosti.

Nenechte se žít v minulosti.

Je to už pro vás a obsahuje mnoho věcí, které se vám nelíbí. Dnes to všechno můžete změnit a zanechat. Současnost umožňuje změnit.


5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy

5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy

No silnější a hezčí pocit, než být v lásce s někým, kdo nás také miluje. Ale musíme dávat pozor, aby se dostal do pasti obětovat naprosto všechno, co pro ni ... Takže , z a ozpovimo bylo takové, že , že hodnoty, a to především, budete muset chránit jejich vztahy . limity, které musíme bránit v jejich vztazích Není dát „all“, pokud jste nikdy dostat „ něco “ namísto Je to velmi častý omyl ve vztahu někoho milovat - což znamená, aby se zapojily všechny své emoce bez omezení, úplně se této vášeň a odhalování skutečné sebeobětování.

(Sex a vztahy)

Zůstaňte s lidmi, které ocení

Zůstaňte s lidmi, které ocení

Sex a vztahy ne vždy snadno fit v tomto složitém světě. Ještě obtížnější najít lidi, kteří vyhladí ostré hrany doplňují své vnitřní dutiny a udržet si své hodnoty a zůstávají věrné společníky na celý život. Zůstaňte s lidmi, kteří znají vaše nejhorší rysy a stále vám pomohou zlepšit se každý den. držet krok s lidmi, kteří vám úsměv každé ráno, když otevře oči, zaplašit strach, úzkost a neštěstí.

(Sex a vztahy)