Rodiče udělali vše, co mohli


Rodiče udělali vše, co mohli

Sex a vztahy No činem svého domova, protože nejsou miloval vás špatně zacházeno, nuceni trpět a způsobil nevýslovnou bolest. Uvolněte chyby rodičů a bude to pro vás jednodušší.

Víme, že trpíte důsledky jednání někoho jiného, ​​který teprve teď může vyhodnotit. Chápeme, že tyto činy vás zranily a zpochybnily obraz vašich rodičů.

Pokud však vše dobře analyzujete, pak pochopíte, že oni udělali vše možné. Pokud byste byli ve stejných situacích a měli podobné zkušenosti, možná by se jejich chyby opakovaly.

Viz 10 úspěšné lidi, kteří mají překonat selhání a jít dál

Odpusťte chyby z rodičů, neměli vše, co by mohlo

Odpusťte chyby rodiče, protože jim nikdo učil, jak provádět tuto důležitou roli přitom se rozhodli učinit na svých bedrech .
Známe frázi, která se vám často stala ve stanovisku: "Bylo by lepší, kdyby se mi nikdy nezrodily!" Ale je to nespravedlivé. Navíc tvoji rodiče si takové slovo nezaslouží.Postavte se na své místo a zeptejte se sami sebe, jak se cítíte, když slyšíte něco od svého vlastního dítěte.

Když odpustíte chybám rodičů, umožní vám také ospravedlnit se nebo dokonce zcela jiné pochybení.

Nikdo není imunní vůči chybám a nikdo je nemůže uniknout, zvláště když převezmete zodpovědnost za vychování jiné osoby.

Uvolněte chyby rodičů, věřte tomu nebo ne, i špatné někdy má pozitivní účinky.

Víš, co to znamená? Nyní vědomí špatného jednání svých rodičů, vám umožní jít správnou cestou, protože víte lépe, co dělat.

Nicméně, pokud obraz neopustí vaše srdce, nakonec opakovat stejné chyby, aniž by si to uvědomil, nebo bude ještě horší.

Důležité číst S věkem si uvědomit, že ne všechny bitvy stojí úsilí

Vrhni od břemene

Někdy hněv nešťastné dětství může být přítěží obrazy, které budete muset nést řadu let. Jste rozzlobený se svými rodiči, protože vás ublížili a nemohli vás vzdělávat jako nejlepší osobu.
Možná nevíte proč, ale nemůžete najít pravé štěstí. Důvodem může být, že nechcete zaznamenávat nebo léčit. Někdy hrdost neumožňuje dělat první krok na cestě k odpuštění a vy čekáte, až se k vám rodiče samy zeptat o odpuštění.Ale proč i nadále trpět, jestli to už dlouho stojí za to zapomenout?

Cesta, kterou zvolíte, je vaší odpovědností. Už nemáš dítě, které závisí na tvých rodičích.

Teď jsi dospělý, který by měl udělat první krok, aniž by čekal na ně od někoho jiného. Neříkáme, že ospravedlňujeme chyby nebo zanedbáváme své vlastní zkušenosti.

Odpusťte chybám rodičů - jedná se o jedno z nejlepších možných řešení, protože vás zbaví obrovského zatížení, které zamyká váš svět do temné temnoty.

Nezapomeňte si přečíst 6 kroků léčit emocionální jizvy z dětství mohou získat cenné zkušenosti

I když rodiče neučí všechnu tu bolest, které způsobil, které jste osoba, která učinila správné ponaučení. To jste vy!

Zranění způsobené vám může hluboce ublížit, ale ujistěte se, že má své pluses.

Nakonec se jen rozhodnete, zda změníte všechno nebo budete pokračovat v nést břemeno, které vás nasměruje na cestu, kterou si myslíte, že je špatně.

Kdyby všechno v životě bylo dokonalé, neměli bychom možnost studovat.

Zajímavé je, že se často učíme z nejnepříznivějších zkušeností. Pomáhá nám vyrůst, zrajíme a získáváme lepší lidi.

Když jste byla malá, neměli jste sílu ovlivnit situaci, ale jste nyní dospělí a můžete změnit směr svého života.

Můžete se rozhodnout, zda odpustit rodičům a opustit tento hrozný zakotvena v minulosti, nebo žít s pocitem odporu a nenávisti ze dvou lidí, kteří se snažili dělat všechno nejlepší.

Co se rozhoduješ?

Historie naděje, kterou jejich rodiče obvinili z čarodějnictví

Díky dánským aktivistům se život malého dívka jménem Nadia změnil na 180 °. Teď je šťastná a zdravá.


7 Známky emocionální toxicity

7 Známky emocionální toxicity

Sex a vztahy se cítím zranitelný, snadno frustrovaný, a někdy prostě chtějí nechat. Během několika vteřin jsem peretvoryuyusya zabývá lidským lhostejné a stejně rychle může přijít ke mně inspirace k dokončení projektu, který již zdál nudný. svůj život - na horské dráze. Pak jsem se smát, pak plakat a může snadno dostat z rovnováhy v nayneperdbachuvanishi bodů.

(Sex a vztahy)

ČAs je vždy hojení ran

ČAs je vždy hojení ran

Sex a vztahy mohou někdy léčit čas a zahojit rány, pomůže zapomenout na bolest a vidět věci v jiném světle. Ale nezapomeňte, že žádný z traumatického zážitku nezmizí navždy, stačí vzpomenout jim méně bolesti než dříve. Možná jste slyšeli frázi „čas zahojí všechny rány“ a pomáhá učit se z negativní, přes který prošel.

(Sex a vztahy)