Akné a černé skvrny? Léčte je v přírodních léčivých přípravcích!


Akné a černé skvrny? Léčte je v přírodních léčivých přípravcích!

Zdraví Akné a černé skvrny se staly jedním z nejčastějších problémů a skutečnou bolest pro mládež a dospělé, protože i když nemají nepříznivé účinky na zdraví, to vypadá ošklivě z estetického hlediska. A pupínky a černé skvrny může dojít z mnoha důvodů, jako jsou bakterie, vliv znečišťujících faktorů, hormonálními změnami, nevhodným použitím make-upu, špatná péče o pleť a její přebytečný tuk. Naštěstí dnes existuje spousta nástrojů, které mohou pomoci překonat tyto problémy a získat jemnou, hladkou a vyváženou pokožku.

Každý ví, že trh nabízí spoustu zdravotnických výrobků a výrobků, které slibují překonat pimples a černé skvrny. Nicméně, obvykle tyto nástroje jsou poměrně drahé a ne vždy ospravedlňují propagační sliby. Proto se dnes chceme se s vámi podělit o tajemství správného čištění a domácími přírodními prostředky, kterými můžete zbavit aknéčerné skvrny a zdravou a přirozenou cestou. Samozřejmě, musíte si uvědomit, že jen s konstantním použitím můžete dosáhnout požadovaných výsledků.

Jak čistit pleť se zbavit skvrn a černé skvrny

  • Clean vaše pleť dvakrát denně: vystavení toxinů a škodlivin faktory, aby naše kůže špinavá, i když nemůžeme ignorovat. V důsledku toho se akné a černé skvrny objevují mnohem častěji. Abyste tomu zabránili, doporucujeme si ráno a večer důkladně umyt obličej. Ujistěte se, že odstraníte veškerý make-up, zbavíte se bakterií, nečistot a nadměrného kožního tuku.
  • Aplikujte na kůži přirozený tonikum: Gamamelis může být jednou z nejlepších přírodních alternativ k přípravě toniků. Tento přírodní produkt stimuluje pokožku a perfektně tlumí sekreci, která pomáhá vyrovnávat hladinu tuku, vysušuje pupínky a černé skvrny. Používejte ho denně a pokožka bude čistá a hladká.
  • Použijte pár: Vzhledem k účinkům páru na kůži budete schopni odstranit kontaminaci z jejích hlubších vrstev. K tomu budete potřebovat misku vařící vody. Pečlivě jej položte, pak sklopte hlavu a zakryjte ji ručníkem. Držte na chvíli obličej přes misku, aby mohl pár proniknout hluboko do pórů pokožky. Tento postup lze opakovat 2 až 3 krát týdně.
  • Nezapomeňte vidluschuvatykůže: Peeling - postup, který byste měli udělat, jak se zbavit skvrn a černé skvrny a hluboké čištění pleti. pomůže oloupat, aby se odstranily odumřelé buňky a zbavit se všech druhů znečišťujících látek, které mohou zkazit svou krásu. Exfoliační krém na vaření doma, smíchejte ovesné vločky s trochou medu a vmasazhuyte problémových oblastí v kruhovém pohybu.

Přírodní prostředky pro akné a černými skvrnami

domácí masku s vejcem a citronovou

Tato efektivní masku, která pomáhá zbavit pupínků a skvrny chonyh díky citronu. Skutečnost, že citronu působí jako přirozený astrynhent čistí pokožku a odstraňuje bakterie. Také v této masce obsahuje vejce, která se potýká s přebytečného tuku v kůži, takže je měkké a hebké. Ingredience

  • 1 vaječný bílek několik kapek citrónové šťávy

návod k použití Smíchejte obě složky a aplikovat na obličej po dobu 20 minut. Poté omýt masku teplou vodou. Opakujte postup dvakrát týdně.

Home maska ​​s jahod - je nejen chutné bobule, ale také velkým spojencem v boji proti akné a černými skvrnami. Ingredience

  • 5 jahody
  • 1 vaječný bílek, 1 lžíce medu

Jak může porazit všechny přísady do konzistence pasty a aplikovat na obličej. Před aplikací musí být kůže čistá. Nechte masku po dobu 20 minut a poté opláchněte teplou vodou. Home

maska ​​s jogurtem a citronovou jogurtem a citronovou

- dokonalá kombinace užitečných vlastností, které vám dá velkou masku pro hloubkové čištění a boj akné a černé skvrny.

  • Složení 2 lžíce čistě bílý jogurt
  • půl lžíce citronové šťávy

Návod k použití Smíchejte obě složky na konzistenci pasty, se vztahují na kůži a nechat po dobu 20 minut. Poté omýt masku teplou vodou. Postup by se měl provádět jednou týdně.


Léčivé vlastnosti máty

Léčivé vlastnosti máty

Chuť mátou vědět všechno. Je to příjemné, osvěžující a povzbuzující - a to nemůže, ale prosím. M'yata je důvod, proč jsme všichni rádi natolik, je klíčovým prvkem v mnoha potravinách a nápojích na celém světě. Kromě toho tato aromatická rostlina široce používán v mnoha lékařských postupech, protože jeho četných výhod a léčivé vlastnosti, které pomáhají zlepšit zdravotní stav.

(Krása)

Kurkuma jako prostředek bolesti a rakovina

Kurkuma jako prostředek bolesti a rakovina

Zdraví Turmeric - toto koření běžně používané v asijských kulturách, které jsou také součástí kari. Ale kromě toho kurkuma dává potravin chuť a barvu, je důležité, léčivé vlastnosti, například, je antioxidant, antidepresiva, protizánětlivé a antikarcinogenní akce. Chystáme se vysvětlit všechny tyto vlastnosti, aby bylo možné začlenit kurkuma do vašeho denního jídelníčku pomocí jej připravit lahodné a jedinečné pokrmy, které by byly jako každý příklad: pudink s kokosem a kurkumy, energetické koktejl nebo indický nápoj.

(Krása)