Akné a černé skvrny? Léčte je v přírodních léčivých přípravcích!


Akné a černé skvrny? Léčte je v přírodních léčivých přípravcích!

Zdraví Akné a černé skvrny se staly jedním z nejčastějších problémů a skutečnou bolest pro mládež a dospělé, protože i když nemají nepříznivé účinky na zdraví, to vypadá ošklivě z estetického hlediska. A pupínky a černé skvrny může dojít z mnoha důvodů, jako jsou bakterie, vliv znečišťujících faktorů, hormonálními změnami, nevhodným použitím make-upu, špatná péče o pleť a její přebytečný tuk. Naštěstí dnes existuje spousta nástrojů, které mohou pomoci překonat tyto problémy a získat jemnou, hladkou a vyváženou pokožku.

Každý ví, že trh nabízí spoustu zdravotnických výrobků a výrobků, které slibují překonat pimples a černé skvrny. Nicméně, obvykle tyto nástroje jsou poměrně drahé a ne vždy ospravedlňují propagační sliby. Proto se dnes chceme se s vámi podělit o tajemství správného čištění a domácími přírodními prostředky, kterými můžete zbavit aknéčerné skvrny a zdravou a přirozenou cestou. Samozřejmě, musíte si uvědomit, že jen s konstantním použitím můžete dosáhnout požadovaných výsledků.

Jak čistit pleť se zbavit skvrn a černé skvrny

  • Clean vaše pleť dvakrát denně: vystavení toxinů a škodlivin faktory, aby naše kůže špinavá, i když nemůžeme ignorovat. V důsledku toho se akné a černé skvrny objevují mnohem častěji. Abyste tomu zabránili, doporucujeme si ráno a večer důkladně umyt obličej. Ujistěte se, že odstraníte veškerý make-up, zbavíte se bakterií, nečistot a nadměrného kožního tuku.
  • Aplikujte na kůži přirozený tonikum: Gamamelis může být jednou z nejlepších přírodních alternativ k přípravě toniků. Tento přírodní produkt stimuluje pokožku a perfektně tlumí sekreci, která pomáhá vyrovnávat hladinu tuku, vysušuje pupínky a černé skvrny. Používejte ho denně a pokožka bude čistá a hladká.
  • Použijte pár: Vzhledem k účinkům páru na kůži budete schopni odstranit kontaminaci z jejích hlubších vrstev. K tomu budete potřebovat misku vařící vody. Pečlivě jej položte, pak sklopte hlavu a zakryjte ji ručníkem. Držte na chvíli obličej přes misku, aby mohl pár proniknout hluboko do pórů pokožky. Tento postup lze opakovat 2 až 3 krát týdně.
  • Nezapomeňte vidluschuvatykůže: Peeling - postup, který byste měli udělat, jak se zbavit skvrn a černé skvrny a hluboké čištění pleti. pomůže oloupat, aby se odstranily odumřelé buňky a zbavit se všech druhů znečišťujících látek, které mohou zkazit svou krásu. Exfoliační krém na vaření doma, smíchejte ovesné vločky s trochou medu a vmasazhuyte problémových oblastí v kruhovém pohybu.

Přírodní prostředky pro akné a černými skvrnami

domácí masku s vejcem a citronovou

Tato efektivní masku, která pomáhá zbavit pupínků a skvrny chonyh díky citronu. Skutečnost, že citronu působí jako přirozený astrynhent čistí pokožku a odstraňuje bakterie. Také v této masce obsahuje vejce, která se potýká s přebytečného tuku v kůži, takže je měkké a hebké. Ingredience

  • 1 vaječný bílek několik kapek citrónové šťávy

návod k použití Smíchejte obě složky a aplikovat na obličej po dobu 20 minut. Poté omýt masku teplou vodou. Opakujte postup dvakrát týdně.

Home maska ​​s jahod - je nejen chutné bobule, ale také velkým spojencem v boji proti akné a černými skvrnami. Ingredience

  • 5 jahody
  • 1 vaječný bílek, 1 lžíce medu

Jak může porazit všechny přísady do konzistence pasty a aplikovat na obličej. Před aplikací musí být kůže čistá. Nechte masku po dobu 20 minut a poté opláchněte teplou vodou. Home

maska ​​s jogurtem a citronovou jogurtem a citronovou

- dokonalá kombinace užitečných vlastností, které vám dá velkou masku pro hloubkové čištění a boj akné a černé skvrny.

  • Složení 2 lžíce čistě bílý jogurt
  • půl lžíce citronové šťávy

Návod k použití Smíchejte obě složky na konzistenci pasty, se vztahují na kůži a nechat po dobu 20 minut. Poté omýt masku teplou vodou. Postup by se měl provádět jednou týdně.


6 Tajemství potravin mít perfektní pleť

6 Tajemství potravin mít perfektní pleť

Zdraví Chcete-li mít dokonalou pleť, ale nevím, jak toho dosáhnout? V tomto článku se podíváme na některé z tajemství energie pro dokonalou pleť, které vám mohou pomoci, bez ohledu na to, jaký typ pleti máte. 1. Jak se zbavit tmavých skvrn a mít dokonalou pleť tmavé skvrny na kůži, také známý jako hyperpigmentace , může být způsobeno nedostatkem vitamínů (zejména B12).

(Krása)

Kosmetika založená

Kosmetika založená

Health avokádo Avokádo - masitý zelené ovoce, které po dlouhá staletí byl široce používán v lékařské a kosmetické průmysly. první avokádo pěstuje ve střední Americe, ale protože jejich univerzálnost a množství živin obsažených ve složení toto ovoce lze nalézt v domovech milionů lidí po celém světě. avokádo získal popularitu díky svému vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin a antioxidantů, které mají vliv na užitečné nejen pro lidské zdraví, ale i na jeho vzhledu a kožní stavu.

(Krása)