Přírodní prostředky pro syndrom karpálního tunelu


Přírodní prostředky pro syndrom karpálního tunelu

Přírodní produkty syndrom karpálního tunelu- je velmi častým problémem, ke kterému dochází při určité činnosti. Například při práci na počítači několik hodin denně.

Existuje celá řada příznaků, které charakterizují tuto podmínku, slabost, necitlivost a brnění v rukou a prstů. Přečtěte si více o hlavních příčin syndromu karpálního tunelu a jak jí předcházet, je tento článek.

Jaký je "syndrom karpálního tunelu", který způsobuje to?

Tento problém je důsledkem zvýšeného tlaku na střední nerv, který je umístěn v zápěstí. On je zodpovědný za pohyb rukou a citlivosti ve svých rukou a prstů. To je místo, kde termín „tunel“ znamená i ty nejmenší nádor může tlačit na nervy, což způsobuje bolest, slabost a necitlivost.

Tento syndrom je způsoben nadměrným používáním počítačů a jiných zařízení. Jinými slovy, to se vyvíjí, když napíšete dlouhé texty, nebo klepnutím na tlačítko příliš mnohokrát na počítačové myši nebo vykonává opakované pohyby nebo hrát na hudební nástroj nebo se podílet na určitých sportech. Všechny tyto činnosti mohou vést k tendinitidě nebo burzititidě.

Syndrom karpálního tunelu se obvykle vyskytuje u lidí ve věku od 30 do 60 let. Muži většinou trpí. Podívejte se na některé další faktory, které mohou způsobit tuto podmínku: alkoholismus

 • zápěstí artritida Zlomeniny
 • cysta nebo nádor na zápěstí infekce
 • Obezita zadržování vody (těhotenství nebo menopauza)

Revmatoidní artritida je nejběžnější příznaky syndromu karpálního tunelu jsou:

 • necitlivost v jedné nebo obou palce (v závislosti iniciované aktivitu) a ukazováčkem a prostředníčkem
 • brnění ve stejných oblastech
 • bolest, která se rozprostírá od lokte k ruční
 • problémy s přesné a koordinace pohybů a slabost v rukou
 • pocit tepla ve prstů nebo rukou

časté noční necitlivost domácí opravné prostředky na zmírnění syndrom karpálního tunelu

 • Vezměte jednu polévkovou lžíci lněného oleje denně po dobu dvou - čtyři týdny. Mastné kyseliny v tomto oleji zabraňují a snižují nádor.
 • Vyberte si potraviny bohaté na vitamín B6: brambory, banány, hnědou rýži, kuřecí prsa a zelenou zeleninu.

 • Přiložte studený komprese na ruku nebo zápěstí, abyste snížili otoky. Nikdy nepoužívejte suché teplo ani teplé ručníky, protože zhoršuje vaše příznaky.
 • Namočte bavlněný tampón s arnickou šťávou a připevněte ji k postižené oblasti.
 • Dvě lžíce práškového zázvoru rozpusťte v jedné sklenici vařící vody. Zahalte směs a nechte ji vychladnout. Napijte tento nápoj dva šálky denně. Zázvor je skvělý protizánětlivý prostředek.
 • Tři lžíce gumovitých semen, které vaříme 15 minut s velkým množstvím vody. Čeká na vytvoření nějakého druhu pasty. Poté, co se med ochladí, naneste ho na zápěstí nebo na ruku, na místo, kde je bolest nejvíce.

Lékařské šťávy se vypořádat s karpálního syndrom tunelu

šťávy nejprve na náš seznam obsahuje jeden grapefruit, jeden oranžový a jeden ananas plátek oloupané. První ovoce umyjte a nakrájejte na polovinu, odstraňte z nich šťávu. Nalijte tuto kapalinu do mixéru a přidejte předřezaný plátek ananasu.

Smíchejte všechny tři přísady, nalijte směs do sklenice. Nápoj jednu sklenici každé tři dny na lačno (prevence) nebo každý den (pro léčbu bolesti nebo symptomů spojených se syndromem karpálního tunelu).

Druhá šťáva: budete potřebovat jedno listové zelí a dvě zelené jablka. Umyjte, čistěte a nakrájejte jablka. Umístěte je do mixéru s kapustou a přidejte vodu. Smíchejte směs na několik minut. Pijte jednu sklenici denně.

Naše třetí recept obsahuje následující složky: kus loupané ananasu, půl jablko a tenký plátek zázvoru. Musíte nakrájet ananas a umístit ho do mixéru. Přidejte jablkové a kamenné plátky zázvoru. Pijte jednu sklenici denně. Je žádoucí ráno.

doporučení, aby se zabránilo syndrom karpálního tunelu

 • Sledujte přírodní, neutrální postoje: pokusit se ohnout ruku; Protahujte ruce častěji. Pokud zadáte hodně textu, měla by být klávesnice umístěna tak, aby zápěstí zůstala v přirozeném stavu. Při otevírání, zkroucení nebo zvedání různých předmětů se pokuste použít celou ruku a ne jen první tři prsty. Tím se snižuje tlak na zápěstí. Když jste v práci, odpočiňte na několik minut každou hodinu, změňte povahu své činnosti. Udržujte

 • zdravý život: to vás udrží na nemoci a problémy s kardiovaskulárním systému jako celku. Měla by být umístěna alespoň 8:00 v noci, pravidelně cvičit, nekouřit, jíst hodně ovoce a zeleniny, pijte hodně vody, vyhnout tuků a cukrů ve stravě.
 • Dávejte pozor na držení těla při spánku: nejlepší způsob, jak - je v noci spát na boku, takže vaše zápěstí byly rovné. Pokud spíte na ruce, může to způsobit dodatečný tlak na zápěstí.
 • Existují specifické cvičení pro oblast zápěstí: tyto pohyby pomohou zlepšit krevní oběh a zmírnit napětí. Například můžete umístit své ruce dlaněmi dolů přejděte zápěstí a malé osnovy kruhy v jakémkoli směru. Nebo může odstranit rukou a palec držet pevně, aby chytit tento prst pravé ruky na levou stranu, budete potřebovat trochu „roztáhnout“ prst (opakujte pětkrát, pak se změní majitele). Jiné cviky rozšiřují prsty: vytlačte a vytlačte pěst nebo míč co nejvíce. A konečně, můžete zvednout nízkou hmotností (méně než dva kilogramy), předloktí odpočívá na stole viset za zápěstí, a pak zvednout hmotnost, pokud dochází k ohýbání.
 • Používejte ergonomické položky: tento typ klávesnice je velmi populární mezi uživateli. Ergonomické výrobky pomáhají vytvářet silný tlak v zápěstích, pažích a loktech.

Přečtěte si to na našich stránkách.


5 Deodoranty eliminovat zápach podpaží

5 Deodoranty eliminovat zápach podpaží

Přírodní produkty Víte, že případné odstranění zápachu a podpaží akumulaci potu pomocí přírodních deodorantů? Špatný dech je nepříjemný příznak, který způsobuje hromadění potu, bakterie a odumřelé buňky v místě těla. Jeho vzhled obvykle spojené se špatnou hygienou, ale také to může být způsobeno hormonální Bute činnosti a jednotlivé zvyky každého jedince.

(Lidových opravné)

7 Potraviny, které pomáhají zastavit vypadávání vlasů přírodní prostředky

7 Potraviny, které pomáhají zastavit vypadávání vlasů přírodní prostředky

Kdo nesní o husté lesklé krásné vlasy? Bohužel, mnoho lidí jen sní ho. škodlivé zdravotní problémy životního prostředí je jednoduchá dědičnost často vedou k vypadávání vlasů - i když přirozený proces, ale naprosto spokojený. Existuje mnoho důvodů, proč může vlasy začnou padat: stres, hormonální změny, časté používání chemikálií, vysoušeč vlasů k sušení podobně.

(Lidových opravné)