Přírodní léčba pro suchý kašel přírodní prostředky


Přírodní léčba pro suchý kašel přírodní prostředky

suchý kašel - je nepodmíněný reflex, který působí jako čištění dýchacích cest na různé podněty, sputum, hlen, hnis, čímž pomáhají zbavit tělo škodlivin rozkladných produktů v různých onemocnění. Suchý kašel by se mělo zacházet s přírodními prostředky, které se mohou uvolnit hlen a nakonec léčit kašel vůbec.
Chcete-li rychle zbavit suchého kašle, existuje několik účinných přírodních léků pro úlevu od respiračních infekcí. Často se vyskytuje suchý kašel v noci a stává se problémem nejen pro pacienta, ale i pro ty, kteří jsou blízko. Jak zacházet s suchý kašel, který může být použit lidových prostředky pro její reliéf a rychlý přenos za mokra? Toto je náš článek.

Česnek Česnek - vynikající přírodní lék na suchý kašel, a jeho antibakteriální vlastnosti pomáhají zmírnit příznaky různých onemocnění, včetně dýchacích potíží. Je také velmi účinným prostředkem k čištění průdušek.

Jak udělat domácí lék na česneku suchého kašle

Prvním krokem je, aby se deset zuby česneku, rozdrtit je v šálku nebo speciálního zařízení a nalijte jeden šálek olivového oleje. Nechte na noc. Následující den byste měli vypustit tekutinu a nalít ji do nádoby s víkem.

Vezměte jednu lžíci denně na prázdný žaludek, dokud infúze nezůstane. Po odebrání prvních polévkových lžic česneku si všimnete pozitivních výsledků. Kašel vás neobtěžuje tak často.

Přírodní prostředek pro inhalaci pomocí eukalyptu a citrónovou

Jestliže osoba má kašel spíše než pilulky pomáhají zmírnit bolestivý stav vdechování doma, dokonale pomůže odstranit hlen, vyčistit průdušky a zbavit se kašle.

Chcete-li vytvořit vdechování kapaliny lze používat bylinné čaje nebo infuzí, například, měsíčku, třezalky, heřmánku.Dnes Vám nabízíme skvělý nástroj na bázi eukalyptu a citronu. Tak jak připravit vdechnutí?

K tomu se litr vody a přidejte citronu eukalyptu listy a můžete také použít šťávu z několika citronů namísto celku. Jakmile dojde k varu, je to připraveno. Spusťte oheň a zakryjte hlavu ručníkem. Buďte opatrní! Nebojte se!

Nakloňte nad hrnci a vdechněte pár, který stoupá nahoru. Ručník pomůže vstříknout více párů a při této inhalaci vyčistí průdušky a vyléčí kašel.

Home sirup proti kašli, budete muset připravit sirup:

 • sklenice, nejlépe s víkem
 • citron, nakrájíme na plátky
  • snížit přírodní med zázvor teplé vody

   Jak se připravit?

   Řezané plátky citronu a zázvoru. Vložte jej do skleněné nádoby a přidejte med. Uzavřete víko víkem a umístěte ho do chladničky. Obsah nádoby by měl tvořit želatinu. pomoc při léčbě kašle lžička želé hmoty se ředí v šálku vroucí vody. Sirup lze skladovat v chladničce po dobu dvou až tří měsíců.

   Doplňkové léky pro léčbu suchého kašle

   • Napijte horkou mrkvovou šťávu dvakrát nebo třikrát denně.
   • Řez tři cibule na plátky a místo v pařáku nebo ve vodní lázni po dobu alespoň dvou hodin, načež se odstranit z tepla a nechte vychladnout. Vezměte si lék na kašel dvě lžíce každé tři hodiny.
   • Směs sklenici vody se třemi lžícemi lněného semene na pět minut. Odstraňte z tepla, přidejte citronovou šťávu a lžíci medu. Tento lék by měl být užíván třikrát denně.
   • Míchat trochu ředkvičky a přidat asi pět polévkových lžů medu. Zakryjte a nechte trvat čtyři hodiny. Vezměte sirup několikrát po celý den.
   • Napijte infuzi osiva anýzu třikrát denně.Je třeba dobře připravit, přidejte drcený anýzu v šálku s vroucí vodou, přikryjte, nechte nastoyitsya po dobu několika minut, a pak se přefiltruje a pít horký.

   Doporučení

   • Pít hodně tekutin, protože suchý kašel v první řadě vyžaduje bohaté pití. A nezapomeňte, že všechny nápoje by měly být při pokojové teplotě, ne horké a v žádném případě ne studené.
   • Nejdokonalejším způsobem léčby suchého kašle je teplé mléko s medem a sodou. Takový nápoj by měl pít před spaním.
   • Pokud kašel neprojde po dobu jednoho týdne, měli byste se poradit s lékařem. nelze odkládat jít k lékaři, pokud je kašel doprovázena horečkou, pocení, hubnutí, bezbarvý nebo zbarvený hlen s krví, dušnost nebo neschopnost ležet vodorovně, otok, zejména pokud vedou k přibývání na váze, bolest na hrudi , nadměrná únavnost, ztráta chuti k jídlu nebo neustálé nevolnosti nebo jestliže máte problémy s dýcháním.


   Nejlepší esenciální oleje pro prevenci cévních žláz

   Nejlepší esenciální oleje pro prevenci cévních žláz

   Cévní hvězdičky: Může být něco nepříjemnější, pokud jde o to, jak vypadají vaše nohy? Kromě toho, že vedou k nevzhlednému vzhledu, jsou cévní řetězce vážným zdravotním problémem a často vedou k nepohodlí v každodenním životě. Existuje mnoho případů, kdy vedle chirurgického zákroku není nic jiného. Někdy je nutné, aby se snížilo riziko trombózy nebo krevních sraženin a aby se zlepšil krevní oběh v nohou.

   (Lidových opravné)

   5 účInných technik dýchání pro snížení tlaku

   5 účInných technik dýchání pro snížení tlaku

   Chtěli byste zapomenout na změny krevního tlaku navždy? Vysoký krevní tlak - Jedná se o jednu z nejoblíbenějších "tichých" onemocnění na světě. Za zmínku stojí, že většina lidí nerozumí, jak důležité je, aby bylo toto číslo vždy pod kontrolou. Konstantní rovnováha systolického a diastolického tlaku zajišťuje stabilní práci srdce a dalších vnitřních orgánů.

   (Lidových opravné)