Přírodní prostředky pro léčbu příznaků menopauzy


Přírodní prostředky pro léčbu příznaků menopauzy

Každá žena v určité době svého života bude trpět příznaky menopauzy. Od záchvatů tepla až po noční pocení mohou příznaky, které způsobují menopauzu, často nepříjemné. Zatímco příznaky menopauzy jsou docela totožné, jejich projevy v těle ženy - ne. Některé ženy mohou cítit intenzivní teplo a noční pocení, zatímco jiné mají jen snadnou verzi tohoto nebo vůbec nic.

Bez ohledu na vaší úrovni příznaků menopauzy, spíše než mít hormonální terapie silničního provozu nabízíme přirozený způsob, jak zabránit, léčit, a dokonce snížit útoky horečky, které trápí své denní aktivity a noční pocení, které přerušuje spánek.

Sója

Jednou z nejužitečnějších přírodních léků je sója, které vlastnosti usnadňují tuto nelehkou fázi v životě ženy. Ale pro celé tělo je sója velmi užitečná. Pokud trpíte nočními pocity, sója sníží svou intenzitu a kromě kostí bude vám také vděčná. Bylo prokázáno, že sója snižuje kostní ztráty, zlepšuje zdraví srdce a reguluje hladinu inzulínu. Většina sóji je obsažena v tofu nebo sójovém mléce, které lze snadno nalézt v obchodě s potravinami.

vápno čaj

limetkový čaj - je skvělý prostředek pro zmírnění příznaků menopauzy. Pokud trpíte nespavostí a jste unaveni nočními pocity a třesem, sklenice této infuze poskytne lehkost a silný spánek před spaním. Stačí přidat dvě čajové lžičky limetkového čaje (nafouklé) do horké vody. Nechte pět minut a pít teplo těsně před spaním.

Shavliya

To může znít nelogicky, ale nejžhavější čaj zmírňuje tepelné útoky a snižuje intenzitu nočního potu. Připravit šalvěj čaj je velmi jednoduchý, pro to musíte vařit litr vody a přidat několik listů šalvěje. Čaj by měl být infuzován po dobu až 10 minut. Po jídle doporučujeme pití.

Hamamelis

Pro nepředvídané tepelné útoky, které způsobují nekontrolované pocení, doporučujeme čaj Hamamelis. Stačí přidat několik listů čarodějnice na horkou vodu a nechat ji protáhnout. Pro lepší výsledek vypijte dva šálky denně. Zkuste a cítit pozitivní!

Pít šalvěj, celer a citron

Pokud vilínu čaj nepomohlo, pak síla tři přírodní ingredience šalvěj, celer a citron v pití, rozhodně usnadnit tyto neblahé příznaky menopauzy.

Jak to vařit?

bez odstranění kůry, nakrájíme na tenké celer a plátky citronu. Nakrájejte špičky celeru a citronu. Umístěte lístky šalvěje, celer a citron v pánvi s vodou, přivedeme k varu a držet v teple po dobu 10 minut. Odstraňte z desky a nechte stát dalších 10 minut. Zpracujte a nechte vychladnout. Pijte nejméně tři šálky denně.

Ostatní léky pocení během menopauzy

  • nosit volné pohodlné oblečení, nejlépe z přírodních vláken, jako je bavlna a len. Ujistěte se, že vaše listy jsou vyrobeny ze stejných materiálů.
  • Dobře větrat ložnici a místnosti, ve kterých strávíte co nejvíce času.
  • Netráví příliš mnoho času v dusno místnosti nebo místnosti s vysokou vlhkostí, protože tam je prodloužená expozice může vyvolat záchvaty horečky a pocení.
  • Pokud trpíte útoky horečky, připojit chladicí obvazy nebo ručník s kostkami ledu na zadní straně krku. Nikdy nepoužívejte kostky ledu přímo na kůži.
  • Zahrnout svůj rozvrh v týdenním masáž levandulového esenciálního oleje, který nejen relaxační, ale také chrání před útoky z horečky.
  • vypít alespoň dva litry vody denně, lépe studenou nebo s ledem.
  • Proveďte 30 minut denně. Chůze, jogging nebo plavání se doporučuje.
  • Nepite vysoké kávové nápoje, jako je káva a energetické nápoje. Upravte svou dietu, snižte příjem tuků, mléčných výrobků a koření.
  • Udržujte stabilní tělesnou hmotnost; Obezita a nadváha jsou často doprovázeny příznaky menopauzy.
  • Vezměte vanu nebo sprchu studenou vodou před spaním, pomůže vám zůstat svěží a rychle usnout.


Vyzkoušejte tento nápoj, pokud máte problémy se spánkem

Vyzkoušejte tento nápoj, pokud máte problémy se spánkem

Je prokázáno, že pro kvalitní život trvá nejméně 7-8 hodin nepřetržitého spánku. Přestože tato skutečnost je často ignorována, spánek hraje důležitou roli ve fungování lidského těla. Proto je to nezbytná složka pro fyzické a duševní zdraví člověka. Během spánku jsou aktivovány některé důležité mozkové funkce a využití energie .

(Lidových opravné)

Jak vyčistit játra a žlučník

Jak vyčistit játra a žlučník

Jater přírodní prostředky, je udržet si své zdraví a absorbovat všechny živiny potřebné v těle, aby správně fungovaly. Nicméně, mnoho lidí dnes existují určité návyky, jako špatnou stravou a neaktivní životní styl, který může přetížit játra, takže tento orgán je plná toxinů a odpadu, což způsobuje další zdravotní problémy, které mohou mít vliv na kvalitu života .

(Lidových opravné)