Přírodních prostředků k boji proti nadýmání


Přírodních prostředků k boji proti nadýmání

přírodní prostředky plynatost nebo nadměrné žaludeční plyn - je jedním z hlavních problémů trávicího systému, které mohou způsobit celou řadu důvodů. Mnoho lidí se navíc potýká s tímto problémem, bez ohledu na věk.

Problémy s žaludečním plynem mohou být způsobeny různými faktory. Mezi nimi, například, použití příliš mnoho kořeněných jídel, dopad stresu (příliš mnoho žaludeční kyseliny se vyrábí) a vdechování vzduchu při polykání jídla. Také plyny a nepříjemné pachy mohou být způsobeny různými potravinami, které denně jedeme. To je reakce trávicího systému na ně. Pokud chcete vědět, jak zbavit nadýmání s přírodními léky, přečtěte si!

Co způsobuje žaludeční plyn?

Laktóza

Plnotučné mléko - nejdůležitější výrobce plynů. Někteří lidé jsou na tento výrobek velmi citliví a nemohou ho používat. Aby se předešlo tomuto problému, doporučujeme použít mléko bez laktózy nebo odstředěného mléka. Zácpa

Lidé, kteří trpí zácpou, jsou mnohem náchylnější k nadýmání a výskytu plynu, protože mají velmi pomalý střevem a trávení jako odpad v těle hromadí ve velkých množstvích.

domácí prostředky pro řízení výstupu plynů

imyru Root čaj se zázvorem, strouhaný imyru před jídlem nebo malým množstvím suchého nebo čerstvého zázvoru v potravinářském pomáhají efektivně vypořádat s problémem žaludku plynu. Kmínu

Toto koření může být přidána do potravin, které obvykle způsobují přebytečný plyn, protože to semínko má schopnost stimulovat správné trávení, brání rozvoji žaludeční křeče a plynu, které mohou způsobit tyto produkty. Česnek

Ze všech jejích složekčesnek obsahuje dva hlavní produkty, které jsou velmi užitečné pro vaše zdraví - to allitsyn a diallildisulfid.

Česnek je další produkt, který lze použít jako velmi užitečný domácí prostředek ke zlepšení trávení a regulaci vyprazdňování žaludku.Chcete-li získat účinek z jeho použití, česnek musí být konzumován čerstvý, a to buď samostatně, nebo přidávat do jídla jako koření.

Pampeliška čaj

Je to velmi běžný bylinný lék, který má mnoho vlastností pro léčbu různých zdravotních problémů. Mezi nimi například problémy spojené s trávením, protože konzumace čaje z pampelišky před jídlem pomáhá vyhnout se nadměrným plynům. Můžete také použít pampeliška jako sezónní koření pro nádobí, proto je třeba ji vysušit a mletý.

Petržel

Petržel, buď čerstvý nebo sušený, je velmi účinný domácí prostředek, protože pomáhá řídit produkci plynů ve střevech.

Aktivované uhlí

Uhlí má schopnost absorbovat vzduch, který je ve střevě a způsobuje plynatost. Doporučujeme, abyste před jídlem použili jako přísadu, abyste zabránili tvorbě plynů.

Citronová šťáva

Citrón má mnoho léčebných vlastností, které lze aplikovat na řadu onemocnění, zejména těch, které jsou spojeny s gastrointestinálním traktem. Pokud se naučíte pít citronovou šťávu před jídlem a po něm, téměř okamžitě zaznamenáte změny ve výrobě plynů.

Heřmánkový čaj

Heřmánkový čaj má schopnost uvolnit žaludek, čímž zabraňuje velkému množství plynů, zlepšuje proces trávení účinným a přirozeným způsobem.

Infúze anýzu

Anýz má mimořádnou schopnost zastavit plynatost a bolest žaludku, která způsobuje. Chcete-li jej připravit, zahřejte sklenici vody, přidejte anýzovou lžíci prášku a nechte ji naplnit. Nyní můžete pít Tuto infuzi je třeba denně vařit, takže pomůže snížit množství plynů, které se produkují ve střevech.

Další doporučení

Jíst potraviny, které obsahují probiotika

Jíst potraviny, které obsahují probiotika nebo probiotické doplňky, je skvělý nápad, jak snížit příznaky přebytečných plynů. Navíc probiotika také pomáhá udržovat dobrý tlustého střeva a zdraví obecně. Teplé obklady

Pokud opravdu hromadí plyn a nemůže přinést je ven, můžete ohřát vodu, ponořte ručník v něm a pak to vykrutyvshy a odstranění přebytečné vody, ležel na břiše. Opakujte postup, dokud se žaludek neuvolní a bolest nezůstane.

Jak můžete vidět, existuje mnoho způsobů, jak snížit plyny nebo je zabránit vůbec. Stačí vybrat léčbu, která vám nejlépe vyhovuje, a postupujte podle pokynů pro dosažení očekávaných výsledků. A neváhejte, okamžitě si všimnete zlepšení!


Jak bojovat proti nachlazení po dobu 24 hodin

Jak bojovat proti nachlazení po dobu 24 hodin

Když přijde zima, počasí a počasí otočí za studena, většina lidí zkušenosti nějaké nachlazení, které brání jim vykonávat své každodenní činnosti, oni obvykle dělají pneumatiku rychle, a proto je zde snaha nemocnice list a postel v posteli na několik dní. Samozřejmě, když je zima a vlhké, oslabený imunitní systém, což nás náchylnější k různým nemocem: chřipce, nachlazení, kašel, bolesti svalů .

(Lidových opravné)

5 Nápoje v boji proti infekci močových cest přírodní prostředky

5 Nápoje v boji proti infekci močových cest přírodní prostředky

Infekce močových cest se vyskytují, když škodlivé mikroorganismy vstoupit do močových cest, ledvin a močového měchýře . Ve většině případů je infekce způsobena bakteriemi, které vstupují do těchto orgánů přes močovou trubici, ale tyto bakterie se mohou také vytvářet v samotných ledvinách. ○ Muži mohou vyvinout menší infekci močových cest, ale ženy se s těmito problémy častěji setkávají, protože jejich urethra je mnohem kratší.

(Lidových opravné)