14 Prostředky pro odstranění těžkých kovů z jater


14 Prostředky pro odstranění těžkých kovů z jater

těžké kovy. Proč je tak důležité se je snažit odstranit z těla? Protože jsou toxické a obsahují škodlivé prvky, které postihují buňky a způsobují jejich zvracení. Většina z nich se zpravidla akumuluje v játrech a v dlouhodobém výhledu vede k velmi vážným zdravotním problémům.

Proto je důležité vědět, jak se mohou odpovídajícím způsobem provádět detoxikaci jater za účelem dosažení těchto těžkých kovů z těla, protože mohou poškodit nejen toto tělo, ale i mozek, ledviny, střeva a imunitní systém. Proč tedy dnes nepoužívejte tyto jednoduché tipy? Nezůstávejte! Zdraví je důležitější než cokoli jiného.

1. Význam odstraňování těžkých kovů z těla

Je třeba znát, že tyto těžké kovy jsou klasifikovány jako organické nebo anorganické. Organické těžké kovy jsou obsaženy v některých lécích, které užíváme. Mějte však na paměti, že tyto škodlivé prvky se nacházejí také v produktech, jako je alkohol a tabák. Takže byste měli tyto návyky okamžitě opustit pro naše zdraví a pohodu.

A jaké jsou těžké kovy anorganického původu? Takzvané anorganické toxiny jsou ty, které každý den jedíme s potravinami a navíc těžké kovy anorganického původu spadají do našeho těla znečištěním životního prostředí.

Někdy, když pracujeme pouze v zařízeních chemického průmyslu nebo kde se zpracovávají těžké kovy, jsme již vystaveni nebezpečí poškození zdraví.

Dříve nebo později nakonec trpíme skutečností, že z těla správně neodstraníme tyto nahromaděné toxiny nebo vůbec neuděláme. A víte, kde tyto těžké kovy zůstávají v těle? V lymfatickém systému a především v játrech. Je to velké riziko pro zdraví.

2. Jaké jsou obvykle nejběžnější těžké kovy v těle?

Jsme si jisti, že vás určitě překvapí. Někdy, i přes veškeré úsilí, které se snažíme udržet zdravý životní styl, nevědomky konzumujeme toxiny několika běžnými způsoby.

Městské znečištění, voda, kterou pijeme, nebo chemikálie v mnoha produktech jsou obyčejnými zdroji těžkých kovů, které nás mohou zhoršit. Níže doporučujeme, abyste si přečetli malý seznam těchto možných zdrojů:

  • Arzen: tato látka je pro tělo nejvíce škodlivá. Víte, kde se nejčastěji dostáváte? V pitné vodě. Problémem je použití pesticidů a nedostatečná filtrace přírodních vod. To je vážný problém. Existuje také možnost kontaktu s jinými zdroji kontaminace, pokud se nacházíte v prostředí obsahujícím takové jedovaté látky.
  • Olovo: to obvykle spotřebováváme, když pijeme vodu z vodovodu, kde olovo pochází z kovových trubek a když konzumujeme zeleninu, z nichž mnohé obsahují pesticidy, které používají výrobci těchto potravin.
  • Merkur: Víte, jak konzumujeme rtuť? Použití ve stravě infikovaných ryb a mořských plodů.
  • Kadmium: Kadmium je přítomno v mnoha zemědělských hnojivech. Nevědíme to, skoncujeme s každodenním konzumováním ovoce a zeleniny, které obsahují tento škodlivý těžký kov. Ačkoli člověk by neměl být tak nadšený, že celkové množství tohoto kovu je velmi nízké, ale z dlouhodobého hlediska může být nebezpečné. Co je ještě třeba udělat? Je zřejmé, že je důležité vědět, jak dezinfikovat tělo.

14 znamená odstranění těžkých kovů z jater

1. Začněte svůj den tím, že konzumujete česnek na prázdný žaludek. Chcete-li to udělat, jednoduše vezměte umytý a oloupaný česnek zub, rozdělte jej na tři části a jíst a pijte sklenici vody. Nebojte se silného špatného zápachu. Později můžete vypít citronovou šťávu a zmizí. Nebo můžete hltat s xylitolem, abyste odstranili zápach česneku z úst. Pokud máte pochybnosti o začátku dne a účinnost tohoto léku na odstranění těžké játry z jater, zkuste to: ujistěte se, že je to opravdu účinný způsob.

2. Pampeliška: co se dá po obědě zdravé čaje nebo pampelišky? Ujistěte se, že je to jedna z nejlepších rostlin pro detoxikaci těla.

3. Voda z artyčoku:by měl použít tento lék dvakrát týdně. K tomu musíte mít dva artyčoky a vařit je v litru (4 sklenice) vody. Když se artičoky změknou, odstraňte je z vody. Tuto infuzi můžete vypít po celý den. Má úžasné léčebné vlastnosti! Pokud přidáte trochu citronové šťávy, infuze bude ještě užitečnější.

4. Chlorella (Chlorella pyrenoidosa): tento přípravek čistí tělo z těžkých kovů. Kde ho najdete? V přírodních obchodech s potravinami nebo v specializovaných obchodech s potravinami.

5. Chlorofyl: chlorofyl také lze snadno zakoupit v obchodě s potravinami přírodních produktů. Je to nádherný přírodní prostředek pro péči o játra, detoxikaci a posilování imunitního systému.

6. Kinse (koriandru): nyní nezapomeňte přidat pár koriandrových listů v salátech a polévkách. Co to je? Tento nástroj pomáhá starat se o imunitní systém a vyvede z těla rtuť, hliník a olovo.

7. Grapefruit a pomerančový džus: Je to dobrá kombinace bohatá na vitamín C, která pomáhá očistit tělo zevnitř. Tuto šťávu můžete vypít každé ráno. Určitě se vám to bude líbit.

8. Ovesné vločky: ještě jedna nádherná možnost snídaně. Ovesné vločky jsou bohaté na zinek a selen - dva minerály, které pomáhají starat se o imunitní systém a pomáhají odstraňovat těžké kovy z těla.

9. Celá zrna rýže: další obiloviny bohaté na zinek - minerál, který pomůže péče o zdraví. Je to také velmi chutný potravinářský výrobek a pomáhá dobře v vyčištěném organismu.

10. Broskve: Toto šťavnaté, lahodné a svůdné ovoce obsahuje přirozený poklad vitamínů a minerálů, které jsou ideální pro odstranění těžkých kovů z těla.

11. Brože: Mějte na paměti, že brokolice je jednou z nejlepších zeleniny pro detoxikaci jater. Je však velmi důležité používat ekologickou zeleninu, zejména ty, které byly pěstovány bez použití pesticidů.

12. Raw špenát: špenát je velmi bohatý na chlorofyl. Pokud ji budete jíst v surové formě, můžete ještě lépe využít všechny své nádherné léčivé vlastnosti.

13. Brazilské ořechy (Bertholletia Excelsa): je to skutečně chutný produkt! Tyto ořechy jsou také bohaté na zinek a selen, které jsou ideální pro odstranění těžkých kovů.

14. Cibule: A dnes jste jedli cibuli? Mohli jste přidat trochu salátu? Nezapomeňte, že cibule je bohatá na síru, je to jen fantastická pomoc, když je vaším cílem neutralizovat těžké kovy, jako je hliník, a odstranit je z těla.


Domácí léky na tělesný pach přírodních prostředků

Domácí léky na tělesný pach přírodních prostředků

Nepříjemný tělesný pach obvykle nastane, když potní žlázy jsou hyperaktivní, a to zejména, když bakterie vybudovat na stejném místě ve stejnou dobu, pokud je tělo nedostává dostatek kyslíku. Pokud se vám to stane pravidelně, měli byste se obrátit na svého lékaře. To může znamenat závažnější poruchu a trvalý zápach může také vyvolat emocionální nepohodlí.

(Lidových opravné)

Zapomeňte na nespavost pomocí těchto pět dýchací techniky

Zapomeňte na nespavost pomocí těchto pět dýchací techniky

Přírodních produktů Všichni po celý den zažívá hodně stresu, který ve večerních hodinách změní v kouli stresu. V důsledku toho lidé v noci trpí nespavostí a nemohou plně spát a odpočívat. Samozřejmě, že příčiny nespavosti je mnoho, včetně chronické bolesti, změny související s věkem v lidském těle nebo nezdravým životním stylem.

(Lidových opravné)