Přírodní prostředky pro lupy


Přírodní prostředky pro lupy

Nepochybně Hořčík je jedním z nejčastějších problémů na pokožce hlavy, která je obvykle spíše nepříjemná. Ačkoli mnoho lidí spojuje lupu se špatnou hygienou hlavy, pravdou je, že to může být způsobeno několika různými příčinami: nadměrnou ztrátou tuku, stresem, alergiemi a dokonce i houbou. To je důvod, proč vám řekneme několik přírodních prostředků pro boj s lupou.

Je důležité si všimnout, že všechny tyto nástroje nefungují ve všech případech, vše závisí na , který typ máte lupu. Pokud je výsledkem nadměrné ztráty vlasů na pokožce hlavy, tyto léčebné prostředky vám pomohou vyřešit problém. Pokud je lupa způsobena houbou, měli byste se obrátit na odborníka, který s největší pravděpodobností jmenuje terapeutický šampon.

Co je to lupa?

Lupus je stav kůže charakterizovaný tvorbou nadměrných, malých, mrtvých kožních šupin na pokožce hlavy. Tento proces je také všeobecně známý jako odlupování pokožky. U lidí trpících takovým onemocněním, jako je tvorba lupů, vzniká abnormální množství mrtvé kůže. Jak víme, mrtvé mrtvé kožní buňky jsou obvykle nahrazeny novými kožními buňkami.

Kromě tvorby malých vloček kůže, lupy mohou také být doprovázena zarudnutí a pocit svědění v místě chlupatý pokožky hlavy. Lupa se nejčastěji objevuje pod působením houby známé jako FM nebo Seborrhea. Je třeba také poznamenat, že lupa ve skutečnosti nevede k suché kůži, jak si myslí mnoho lidí.

Celer

Celer je jedním z nejúčinnějších přírodních prostředků pro léčbu lupů. Pokud se rozhodnete používat celer k léčbě lupů, je třeba vařit litru vody, a jakmile se začne vařit, přidejte dva nebo tři celer se všemi svými listy. Pak pokračujte v vaření celeru pět minut nebo déle. Konečně nechte tuto vousy ochladit a aplikujte na pokožku hlavy před tím, než použijete šampon.

Citron

Citrony mohou být také použity pro kontrolu lupů. Použijte stlačený džus jednoho citronu na pokožku hlavy asi dvě minuty před šamponováním. Tímto způsobem používáme vlastnosti citrónové šťávy. Tento postup zabraňuje vzniku lupů a způsobuje, že vaše vlasy jsou lesklé.

řepy cukrové řepy, a to zejména bílá - je další skvělá volba pro boj s lupy přirozenou cestou. Napište řepu ve vodě, v poměru asi tři k jednomu, nebo spíše, používat třikrát více vody než řepa. Když je vývar hotový, aplikujte ho na pokožku hlavy každý večer, jemně jej masírujte prsty.

Jablečný ocet

Chcete-li zabránit nebo potlačit zvětšovací sklo, můžete také použít jablečný ocet. Vše, co musíte udělat, je smíchat polovinu sklenice octového jablečného octa se stejným množstvím vody. Tuto směs aplikovat, vložil na hlavu, ale ne déle než tři minuty, než ji mýt jako šampon a kondicionér. Pak dobře opláchněte hlavu a vlasy. Tymián

připravit pro máchání tekutiny pomocí tří lžičky sušeného tymiánu a jeden šálek vody. Směs vaříme 10 minut. Následně nechte mírně vychladnout a nanášejte čistou pokožku hlavy. Je důležité, aby se umýt hlavu po tom, ale právě naopak infuze tymiánu platípo každém šamponu a vlasy.

Sun

Bez ohledu na to, jak neuvěřitelná tato skutečnost se zdá, může slunce pomoci zabránit lupům nebo bojovat proti němu. Někteří odborníci se domnívají, že otevření skalp slunečnímu záření po dobu 30 nebo 40 minut denně můžeme pomoci snížit zánět, je-li vaše hlava šupinatá kvůli zánětu. Je také důležité si uvědomit, že by neměly být vystaveny přímému slunečnímu světlu během doby nejvyšší sluneční aktivity, protože to může být nebezpečné a způsobit popáleniny.

Nejlepší je opalovat se v dopoledních hodinách nebo odpoledne po 4 hodin večer. Intenzita slunce je v těchto dnech mnohem slabší. Doporučujeme jít na procházku v těchto bezpečných hodinách, pak slunce nebude způsobovat vážné problémy.


7 Zajímavých způsobů, jak bojovat proti nadměrné pocení

7 Zajímavých způsobů, jak bojovat proti nadměrné pocení

Zdraví Pocení - přirozený proces v těle. Díky němu je odstranění škodlivých tekutin, toxinů a dalších látek z těla. Je dokázáno, že každý má více než dva miliony potních žláz. Jsou zodpovědné za odstranění potu kůží. Většina z nich je pod podpaží, na chodidlech a také na dlaních. Kromě toho proces pocení pomáhá regulovat tělesnou teplotu, a požadovaná úroveň aminokyselin.

(Krása)

5 Způsobů, jak skrýt vzhled předčasné šedivění

5 Způsobů, jak skrýt vzhled předčasné šedivění

Health šedé vlasy - je estetický problém, protože z toho, možná většina žen obávat, zejména pokud k němu dojde předčasně. I když je to nevyhnutelné znakem stárnutí, šedivé vlasy mohou začít dokonce za posledních 30 let, ať už v důsledku neustálého stresu, ať už se jedná o použití některých chemikálií nebo genetickou predispozicí.

(Krása)