Přírodní způsoby, jak eliminovat podráždění očí


Přírodní způsoby, jak eliminovat podráždění očí

Přírodní produkty v určitých obdobích, a to zejména během střídání ročních období, oči mohou být velmi citlivé. Stávají se červenými, odtrhávacími nebo suchými, což nejenom způsobuje nepohodlí, ale také vytváří bolestivý vzhled.

V dnešním článku nabízíme několik přírodních léků, které vám pomohou uklidnit podráždění očí.

Natural oční kapky

Máte-li suchá, podrážděná oči, a budete muset navlhčete oční kapky, doporučujeme zvolit přirozené složky. Nejčastěji používaná trávaakné - léčivá rostlina, která je skvělá pro oční zdraví. Zvolíte-li

oční kapky obsahující kortikosteroidy nepoužívají pravidelně, protože z dlouhodobého hlediska mohou mít škodlivé vedlejší účinky. Zjistěte, co je pro vás v rozhovoru s lékařem.

uvnitř hydratují oči Uvědomte si, že suché oči - není jen problém, který zmizí příznaky. Doporučujeme přidat stravy potravin s vysokým obsahem zdravé tuky:

  • len, sezam, olivový olej, ořechy

Zdravé Avocado tuků v těchto potravinách pomáhá vyživovat oko uvnitř. Jíst střídmě a nemusí starat o počítání kalorií jako zdravé tuky jsou dobře vstřebává v těle a může dokonce vám pomůže udržet si zdravou váhu. Spodní víčko zánět

vaše oční víčka - velmi citlivé části obličeje, které lze snadno zčervenají a zanítí, což objevují nepříjemné pocity a svědění.

Zde je jednoduchý domácí lék, který pomůže uklidnit a snížit záněty během několika minut.

Uvařte čaj s heřmánkem do pytlů a umístěte použité čajové sáčky do mrazničky. Pokud máte otok očních víček, prostě odstraňte dva zmrzlé čajové sáčky a umístit je na očích po dobu několika minut, dokud se sáčky jsou chladné.

Chcete-li to udělat správně, měli byste ležet na zádech.

Další, více tradiční možností je použít plátky okurky, okurka ale nemusí být po ruce v případě potřeby.

Oil němý Léčivé vlastnosti dřeva je (Azadirachta Indica) byly v Indii známá již po staletí, a dnes můžete snadno najít výrobky, které jsou vyrobeny z této rostliny, v obchodech se zdravou výživou nebo čínské specializované obchody. Tento nástroj je vhodný zejména pro odstranění očních slz, alergie, konjunktivitida, zarudnutí, podráždění a svědění.

Jak mám použít?

  • Ve sterilním obalu zředte kapku esenciálního oleje s několika polévkovými lžičkami čištěné vody. Tato směs důkladně promíchejte.
  • Do roztoku vložte dva vlněné disky a umístěte je na zavřené oči. Nechejte 10-15 minut.
  • Můžete to udělat jednou nebo dvakrát denně, dokud se nebudete cítit úleva.

Vyvarujte se toxického makeupu

Věděli jste, že make-up, který používáte denně, může obsahovat přísady, které mají špatný účinek na zdraví? Obzvláště to, co aplikujete na oční víčka a řasy, může být tělem vstřebáváno očima, nemluvě o obtížnosti, kterou mohou způsobit venku.

Přinejmenším, když jsou vaše oči rozčilené, je třeba se vyvarovat očních řas, oční řasenky a očního stínu. Ale pokud nechcete úplně vyjet bez make-upu, proveďte volby ve prospěch přirozených variací, které jsou dnes dostupné na trhu. Na obalu neobsahují těžké kovy a parabeny.

Chcete-li odstranit oční make-up, nepoužívejte chemické látky - prostě namočte papírový ručník nebo bavlněný tampón v mandlovém nebo olivovém oleji.

Objevte výhody obrazů očí

V Indii, stejně jako v mnoha arabských zemích, ženy (a dokonce i někteří muži a děti!) Dejte přirozené černé oko kolem očí, známé jako bodnutí. Tato tradiční barva se používá nejen pro make-up, ale i pro ošetření, které vyživuje pokožku, protože je vyrobeno z olejů a jiných přírodních složek. Cajal bojuje s bakteriemi, zvlhčuje, osvětluje oči,

a může být dokonce filtrem pro ty, kteří jsou citliví na velmi jasné světlo. Ujistěte se, že se příliš neaplikujete.

Při prvním použití se můžete cítit jako slabé hoření, proto věnujte pozornost reakci těla v případě, že máte alergii na tento lék.


Jak stáhnout přebytečnou tekutinu za necelý měsíc

Jak stáhnout přebytečnou tekutinu za necelý měsíc

Natural prostředky někteří lidé jsou náchylnější k hromadění tekutiny v těle, zatímco jiní trpí čas od času, protože nadváhy, těhotenství, teplo, menopauza a dalších faktorech. Zde jsou některé přírodní prostředky, které pomáhají při každodenním používání na odstoupení přebytečnou tekutinu v době kratší než jeden měsíc.

(Lidových opravné)

Retence tekutin: 5 přírodní diuretika

Retence tekutin: 5 přírodní diuretika

Přírodní produkty Přírodní diuretika - potravina a byliny s určitými vlastnostmi, které pomáhají tělu zvýšit vylučování moči - jeho schopnost odstraňovat přebytečnou tekutinu, která může být držen prostřednictvím různých podmínek. Když tělo začne bobtnat bez jakékoliv zjevné příčiny, je pravděpodobně kvůli zadržování tekutin.

(Lidových opravné)