Přírodní způsoby, jak mít delší řasy


Přírodní způsoby, jak mít delší řasy

Každá žena chce vypadat svůdně a atraktivní. Nepochybněideální oči a řasy okamžitě přitahují pozornost. Ale udržení jejich krásného vzhledu není snadné. Dlouhodobé používání řasenky, make-up a další kosmetické nakonec oslabit tyto tenké vlasy, protože vypadnout častěji, než je obvyklé.

Abychom minimalizovali škody, dnes vám řekneme o některých přirozených způsobech, jak můžeteprodloužit řasy.

Produkty, které doporučujeme

Jako vlasy na hlavě, řasy rostou silné nebo slabé, v závislosti na tom, jak se o ně postaráte. Zdravá a vyvážená výživa je důležitá. Každý den musíte jíst nejméně pět porcí surové zeleniny.

Dalším dobrým nápadem je jíst různé druhy ovoce. To vám pomůže získat potřebné živiny, a to nejen pro vlasy a řasy, ale i pro silné zuby a nehty.

Důležitý potravinářský výrobek, který by měl být přidán do stravy - oves. Je bohatá na křemík, který pomáhá zvětšovat řasy. Je snadné začlenit do jiných pokrmů, stačí přidat oves a koktejly do polévek nebo smíchat s moukou v pečení.

Rozloučit se s stresem!

Snažte se vyhnout stresující situaci. Samozřejmě, můžete se ptát: jak je stres spojen s řasami? Možná jste si všimli, že když jste ve stresových situacích, vlasy oslabí a padá snadněji, než je obvyklé. Totéž se děje s řasami - oslabují a vypadávají. Je to těžší vidět, ale děje se to stejně jako u vlasů.

Větší vitamin H

Vitamin H, známý jako biotin, pomáhá výrazně posilovat řasy a podporovat rychlejší růst.Můžete získat tento vitamín z některých potravin. Vzhledem k tomu, to je jeden z vitaminů B, je u takových výrobků, jako jsou:

  • Banana
  • sardinky
  • Ořechy
  • Almond
  • kvasnice
  • Celé zrno

Doporučujeme zvyknout si na dopolední svačinu, která se skládá z:

  • Almond
  • Peanut

antioxidanty a vitamíny

s Antioxidanty v podstatě skládají z vitaminů C a E. Tyto vitaminy zodpovědný za boj proti volným radikálům. Podporují růst a posilování vlasů a řas. Pokud nedostanete dostatek vitamínu C, zjistíte, že vlasy jsou suché a začnou se rozštěpovat. Vitamin E zlepšuje krevní oběh v oblasti pokožky hlavy.

Můžete najít tyto vitamíny v potravinách, jako jsou:

  • citrusů (citrony, pomeranče, mandarinky)
  • kiwi (velké množství) Avocado

zelená zelenina Citrus snadno zařadit do jídelníčku - stačí vypít sklenici šťávy k snídani! Posílí vaše řasy a obohatí živiny, které vaše tělo potřebuje.

Nenechávejte make-up na noc

Nezapomeňte oplachovat make-up na konci dne. To je zvláště důležité, pokud používáte inkoust a oční linky. Obsahují chemikálie, které dělají oči světlejší, ale pokud zůstane po dlouhou dobu, mohou uvolnit řasy. Bylo by také příjemné používat těla s měkkým kartáčem, který byste měli často umývat.

Kromě jatečně upravených těl je dnes k dispozici mnoho dalších prostředků, díky nimž jsou oči výrazné. Existují dokonce i přirozené variace. Zkuste některé z nich nezávisle otestovat jejich výkon. Pamatujte, že je téměř nemožné vidět růst řas.

Olivový olej

Olivový olej působí jako přírodní kondicionér pro řasy.Každé večery roztáhněte několik kapek do očních víček. Ráno vypláchněte studenou vodou. Po opakování tohoto postupu po dobu jednoho nebo dvou měsíců zjistíte, že řasy jsou silnější a zdravější.

Tuk to

Tuk na řasy - to je stejné jako benzín pro auta. Dává jim hodně energie a zpevňuje je. Měl byste mu použít tuk bavlněným tampónem od kořene vlasů až po špičky. Je ideální pro kosmetické účely obecně, takže tolze použít nejen v noci, ale během dne a užívat další leskem oči.

vazelína

vazelína - Další přírodní kondicionér pro řasy. Můžete jej aplikovat a nechat ji v noci nebo vypláchnout po 15 minutách. Stejně jako olivový olej by měl být aplikován na kořene řas. Uvidíte výsledky během několika týdnů.

Doufáme, že tyto postupy budou užitečné pro vás, ale pamatujte, že by měly být použity ve spojení s správné výživy získat co největší přínos pro řasy a tělo obecně.


Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout

Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout

Health Ačkoliv kyselinu močovou obsažené v těle každého člověka, je důležité používat přípravky, které pomáhají udržet ji vyrovnané úrovně a zachovat jako budoucí onemocnění, jako je dna. kyselina močová je chemická látka, která se produkuje v těle. sestává z dusíku, kyslíku, uhlíku, vodíku. Většina kyseliny močové se rozpustí v krvi a jde do ledvin, kde se vylučuje močí.

(Krása)

4 Domácí masky na akné

4 Domácí masky na akné

Zdraví akné náchylné kůže vyžadují zvláštní péči, aby ji vyčistil přebytečného tuku, odumřelých buněk a toxinů, které se hromadí v kůži, což znamená, že lidé, kteří mají akné a akné , je nutné použít speciální prostředky k čištění a dezinfekci pokožky. V tomto článku vám řekneme, jak snadné je vařit 4 fantastické masky z akné doma s naprosto přírodními přísadami.

(Krása)


Zajímavé Články

Populární Příspěvky